کولر گازی 9000 یونیوا سرد و گرم اینورتر پلاس UN-TS9 TITANIUM Univa UN TS9 TITANIUM 9000 inverter plus hot and cold air conditioner

کولر گازی 9000 یونیوا سرد و گرم اینورتر پلاس  UN-TS9 TITANIUM
سازنده
یونیوا
مدل
UN-TS9 TITANIUM
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۹۲۳
شناسه کالا:
2302302144784
تضمین اصالت:

کولر گازی 9000 یونیوا سرد و گرم اینورتر پلاس  UN-TS9 TITANIUM

کولر گازی اینورتر پلاس سرد و گرم یونیوا مدل UN-TS9 TITANIUM یکی از سیستم تهویه مطبوع های تولید شده توسط برند یونیوا است. با خرید این دستگاه در محیط زندگی شما و اطراف کولر گازی هوای مطبوع ایجاد می شود و یک چرخه خنک کننده فوق العاده را به وجود می آورد. این کولر گازی از محصولات جدید کمپانی یونیوا است. همانگونه که می دانید شرکت یونیوا در زمینه تولید کولر گازی بسیار موفق عمل میکند و توانسته است درجه خاصی را در بازار کسب کند. کیفیت کار این کولر گازی فوق العاده بوده و یکی از محصولات با دوام و خوش فروش شرکت یونیوا میباشد. خرید کولر گازی 9000 را برای افرادی پیشنهاد می کنیم که در محیط هایی با متراژ 15 متر زندگی می کنند و در این شرایط کاربردی موثر خواهد داشت. این کولر گازی یک نوع اسپلیت دیواری است و تشکیل شده از دو قسمت یونیت داخلی و خارجی می باشد. موتور کولر گازی از نوع روتاری است و برای مناطق گرم و خشک مناسب است. در نتیجه اگر در قسمت های گرم و حاره ای کشور نیز زندگی میکنید خرید این کولر گازی برای شما موثر خواهد بود. کولر گازی می تواند در روزهای بسیار سرد و تاقت فرسای زمستان هم سیستم گرمایشی فوق العاده ای را ارائه دهد و محیط اطراف را گرم می کند، بنابراین خرید این دستگاه تنها برای تابستان نیست بلکه برای همه روزهای سال استفاده می شود. مقاومت و استحکام بدنه کولر گازی فوق العاده بوده و ضد فرسودگی میباشد. به دلیل بهره برداری از کیت اینورتر پلاس در مصرف انرژی صرفه جویی می کند بنابراین یکی از محصولات باب میل کاربران می باشد و رضایت عالی را به دنبال دارد. پره های کولر گازی با پرتاب باد چهار طرفه گوشه و کناره های خانه شما و ساختمان تان را خنک میکند و در کل باعث ایجاد آرامش خاصی برای استفاده کنندگان خواهد بود. این کولر گازی 9000 دارای عملکرد های فراوانی است که در ادامه تک تک آنها را به صورت مختصر توضیح می دهیم ولی در اینجا می توانیم به سیستم فیلتراسیون و حالت های توربو، اکو، خواب و ... اشاره کرد. گاز مبر R410a نوع گاز استفاده شده در کمپرسور کولر گازی است که یکی از بهترین ها بوده و کاملا موثر می باشد به نحوی که اصلاً لایه اوزون آسیب وارد نخواهد کرد. فناوری gold fine نیز یکی از قابلیت های استفاده شده برای افزایش کیفیت ساخت کولر گازی است تا پنل خارجی دستگاه  مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد و مبدل حرارتی دستگاه با زنگ زدگی و کپک زدن همراه نباشد. اکنون برای بررسی طراحی کامل این کولر گازی توجه شما را جلب خواهیم کرد.

کول گازی 9000 یونیوا سرد و گرم اینورتر پلاس  un-ts9 titanium

خصوصیات ظاهری کولرگازی UN-TS9 TITANIUM

به صورت کلی در مورد طراحی کولر گازی یونیوا UN-TS9 TITANIUM می‌توانیم بگوییم که با دوعدد پکیجی که برای آن در نظر گرفته شده است، هم نصب راحت تری دارد و هم استفاده کردن از آن برای مخاطبان آسانتر است. از آنجایی که همراه این کولر گازی لوله و کابل مسی ارائه می گردد، در نتیجه تنها کافی است که یکی از پکیج های آن را در خارج از منزل و پکیج دیگری که پنل می باشد بر روی دیوار و داخل ساختمان وصل کنید. بنابر این محصولی جدید است که به اسپلیت دیواری معروف است. اسپلیت دیواری هنگام نصب کردن به دیوار با فضای کمی که به خود اختصاص می دهد کاملا بی صدا محیط اطراف شما را خنک میکند بنابراین یکی از وسایلی است که در منزل وجود آن دکوراسیون نشیمن و پذیرایی شما را تغییر میدهد. رنگ سفید و جذاب بدنه آن زیاد به دل مینشیند، به گونه ای طراحی شده است که با گذر زمان همچنان براق باقی بماند و رنگ آن تغییر نکند. در ضمن گرد و غبار را به خود نمی گیرد و به راحتی توسط پارچه تمیز خواهد شد. در مورد مقاومت و کیفیت ساخت پنل خارجی این دستگاه نیز به شما اطمینان حاصل می کنیم که با دقت بیشتری ساخته شده است و در برابر عوامل فرسایش زا به خوبی از خود مراقبت می کند. با استفاده از نمایشگر دیجیتالی و ریموت کنترل همراه کولر گازی تمامی تنظیمات مربوط به حالت های مختلف کولر گازی را در اختیار شما قرار می دهد.

راندمان بی صدا کولرگازی با موتور روتاری T3 اینورتر پلاس

از آنجایی که وجود موتور در کولر گازی نقش اصلی را ایفا می‌کند و میتواند کارکرد ان را کاملا در اختیار بگیرد، یونیوا از نوع روتاری در تهویه مطبوع UN-TS9 TITANIUM استفاده کرده است. کمپرسور روتاری از تمام لحاظ نسبت به موتور های دیگر بهتر می باشد و دوام و ماندگاری بیشتری دارد‌. کمپرسور روتاری می تواند مصرف انرژی را بسیار پایین بیاورد و به دلیل آن که از کیت اینورتر پلاس پشتیبانی کرده است تا درصد بسیار بیشتری مصرف برق را کاهش میدهد. به همین خاطر با وجود اینورتر، مشتریان خرید چنین وسایلی را در اولویت خود قرار می دهند. کمپرسور روتاری با چرخش ۳۶۰ درجه و برگرفته از قطعات کمی هیچگونه اصطکاک ایجاد نمی کند، در نتیجه هنگام روشن کردن کولر گازی بدون ایجاد سر و صدا کار می کند. در مقایسه با موتور های قدیمی که قطعات بیشتری در ساخت آنها استفاده شده است و سر و صدای زیادی ایجاد می کنند زیاد جالب نمی باشد. این محصول که جزو سری جدید کمپانی یونیوا است می تواند نقش مهمی در ایجاد هوای خنک در محیط زندگی شما باشد و اگر در تمام طول روز این کولر گازی روشن باشد مطمئنا هزینه های قبض  برق شما را افزایش نخواهد داد. نوع موتور روتاریT3  در این کالا در محدوده ی اب و هوایی معتدل و گرم و خشک مناسب می‌باشد و تا دماهای ۶۰ درجه سانتیگراد هم پوشش‌دهی می‌کند.

خصوصیات ظاهری کولرگازی un-ts9 titanium

حالت sleep mode

تصور زندگی بدون کولر بسیار سخت می‌باشد. کولر گازی بخش مهمی از زندگی ما است.  فناوری sleep mode در 10 سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است و سیستم های تهویه مطبوع مدرن ویژگی های بسیار پیشرفته تری دارند. این کولر گازی UN-TS9 TITANIUM به غیر از حالت خنک و حالت ذخیره انرژی، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که می تواند زندگی شما را بسیار آسان تر و راحت تر کند. حالت خواب می تواند به شما کمک کند تا بهتر بخوابید و همچنین در مصرف برق صرفه جویی کنید. حالت خواب حالت خواب دما را تنظیم می کند تا شما را در مراحل مختلف خواب راحت نگه دارد. بدن ما می تواند به راحتی خنک شود، اما گرم شدن بدن برای بدن سخت تر است. هنگامی که ما خواب هستیم، نیازی به خنک کردن زیاد نداریم. در حالت خواب، تهویه مطبوع مورد بحث ما دمای اتاق را تنظیم کرده و در یک ساعت 0.5 تا 1 درجه سانتیگراد و حداکثر تا 3 درجه سانتیگراد در ساعت افزایش می دهد. این تنظیم تضمین می کند که واحد تهویه مطبوع شما را در طول شب خنک و راحت نگه می دارد. این کولر گازی که جزو مدل های رده بالا است، دارای حسگرهای حرکتی هوشمند هست که می تواند حرکت شما را در هنگام خواب تشخیص دهند. بنابراین اگر در رختخواب پرت می‌شوید یا می‌چرخید یا با آرامش می‌خواهید، دمای اتاق را افزایش یا کاهش می‌دهد.

حالت TURBO/QUIET

عملکرد TURBO برای گرمایش یا سرمایش سریع کولرگازی 9000 استفاده می شود. دکمه TURBO/QUIET را یک بار فشار دهید و کنترل از راه دور نماد TURBO را در سمت راست پایین صفحه نمایش از راه دور نمایش می دهد و دستگاه را به عملکرد TURBO تغییر می دهد. وقتی برای استراحت سریع یا خواندن به سکوت نیاز است، عملکرد QUIET را استفاده کنید. دوباره دکمه TURBO/QUIET را فشار دهید تا به حالت QUIET بروید و کنترل از راه دور نماد QUIET را در سمت چپ پایین صفحه نمایش از راه دور نمایش می دهد. حالت‌های TURBO/QUIET فقط زمانی در دسترس هستند که دستگاه در حالت سرمایش یا گرمایش باشد (نه برای حالت خودکار یا فن). کارکردن دستگاه در حالت QUIET برای مدت طولانی ممکن است باعث شود دمای اتاق به دمای تنظیم شده نرسد. اگر این اتفاق افتاد، حالت QUIET را لغو کنید و سرعت فن را روی یک تنظیم بالاتر تنظیم کنید. با فعال کردن گزینه TURBO دستگاه با بیشترین سرعت ممکن کار می کند. در زمان زیاد از این گزینه استفاده نکنید چون ممکن است مصرف انرژی را بالا ببرد، ولی بیشتر برای مواقعی که مدت‌هاست کولر گازی روشن شده است و فضای اطراف خیلی گرم میباشد، بسیار به صرفه بوده و در زمان بسیار کمی با قدرت زیادی دمای محیط خانه را تنظیم میکند. دقیقا برعکس حالت اکو، حالت توربو برای دستیابی به دمای مطلوب در کمترین زمان ممکن تمام میشود. بیشترین توان در این حالت استفاده می شود، کمپرسور و فن با شیب کامل کار می کنند. این حالت با نام های قدرتمند، سریع یا پرقدرت نیز شناخته می شود.

حالت ECO

حالت اکو، مخفف حالت اقتصادی، تنظیمی است که عملکرد کولر گازی را محدود می کند. هدف اصلی این است که به آن اجازه دهید کارآمدتر اجرا شود. بنابراین، AC کمپرسور  کندتر کار می کند. از آنجایی که کمپرسور انرژی زیادی مصرف نمی کند، هزینه اجرای سیستم کمتر است. به طور کلی، هدف از حالت Eco صرفه جویی در انرژی است. می تواند این کار را با محدود کردن کمپرسور در حداکثر 70٪ انجام دهد. مزیت بزرگ حالت اکو صرفه جویی در مصرف انرژی است. روشی که باعث صرفه جویی در انرژی می شود. حتی اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که در آن دماهای گرم را تجربه می‌کنید، حالت اکو همچنان با به حداقل رساندن استرس بر AC شما به نفع شما عمل می‌کند. ممکن است اتاق خود را به دمای بسیار سردی مانند 60 یا 65 درجه فارنهایت نرسانید. با این حال، به کمک این فناوری ممکن است بتوانید اتاق خود را در حدود 70 تا 75 درجه فارنهایت نگه دارید.

فیلتر ضد باکتری اسپلیت 9000

از آنجایی که تمام کولر گازی های  فیلتر یونیزاسیون دارند ولی نوع آنها متفاوت می باشد. در کل فیلتر تصفیه کننده هوا ای که در این کولر گازی تعبیه شده است، ضد قارچ و ضد باکتری می‌باشد و از بین بردن ذرات ریزی که در هوا وجود دارد، بسیار کمک می کند. وجود این فیلتر در ظاهر کولر گازی هیچ نقشی ندارد بلکه برای باطن آن بسیار مفید بوده که علاوه بر خنک کردن محیط، پاکسازی محیط را از هر گرد و غباری انجام می‌دهد. فیلتر هوا با پالایش کردن ذرات و باکتریها و قارچ های موجود در هوا فضای کاملاً تمیزی را حاکم می‌کند. بوهای نامطبوعی که در محیط وجود دارد را به کلی از بین میبرد.

گاز مبرد R410a

دستگاه تهویه مطبوع یونیوا با ظرفیت 9000 از گاز مبرد R410a استفاده کرده است. این نوع گاز R410 در جذب و ازاد شدن گرما بهتر از گازهای مبرد دیگر مثلا R22 عمل می‌کند. ریسک خراب شدن این نوع گاز به دلیل Over Heat بسیار کاهش می‌یابد. در ضمن نسبت حلالیت گاز R410 در روغن سنتیتک بیشتر از حلالیت دیگر گاز ها در روغن ماینرال می‌باشد. به همین دلیل سیستم R410a دارای خوردگی و سایش کمتری است و به عنوان بهترین نوع گاز معرفی شده است. مقدار گاز کمتری دارد و آنتالپی آن بالاتر و نقطه جوش پایین تری نسبت به دیگر گاز ها دارد. بنابراین R410 استفاده شده در دستگاه‌ تهویه مطبوع UN-TS9 TITANIUM باعث عمر بیشتر قطعات، سرمای بیشتر و ماندگاری بالاتر آن می شود. کمپرسور روتاری این کولر گازی که از مبرد R410 استفاده می‌کند فشار بیشتری نسبت به کمپرسور های دیگری که از گاز های دیگر بهره می‌برند، به سیستم و لوله ها انتقال می‌دهد و باعث بهبود سرما دهی می‌شود.

فناوری Gold Fin

فناوری Gold Fin یکی از قابلیت‌های عالی موجود بر روی کمپرسور کولر گازی UN-TS9 TITANIUM است که برای محافظت از کویل های کندانسور در برابر شرایط آب و هوایی سخت استفاده شده است. نه تنها این، بلکه فناوری Gold Fin در برابر رطوبت و رطوبت موثر است. اکثر سازندگان تهویه مطبوع از کویل های مسی برای عملکرد بهتر استفاده می کنند. اما، اینها گران هستند. بنابراین برای کاهش هزینه ها از آلومینیوم برای ساخت کویل های کندانسور استفاده شده است. برای افزایش بیشتر عملکرد و در عین حال کنترل هزینه ها، کویل های آلومینیومی به لوله های مسی جوش داده شدند. وجود این فناوری در برابر اثرات خوردگی موثرتر هستند و با افزایش سرعت فرآیند یخ زدایی، کارایی انتقال حرارت افزایش می یابد. همچنین سازگار با محیط زیست و برای استفاده ایمن هستند. دارای یک پوشش آب دوست طلایی بر روی پره های اواپراتور یونیت داخلی است. این امر تجمع آب را محدود می کند و همچنین تجمع ذرات گرد و غبار را کاهش می دهد و عملکرد خنک کننده AC را بهبود می بخشد. وجود این پوشش با تسریع فرآیند یخ زدایی، راندمان گرمایش کولر گازی را بهبود می بخشد. در ضمن در مناطق ساحلی گزینه بهتری است و سازگار با محیط زیست و غیر سمی می باشد. همچنین محافظت بهتری در برابر آب، رطوبت و نمک دارد.

کولر گازی 9000 یونیوا سرد و گرم اینورتر پلاس  un-ts9 titanium

قیمت کولر گازی

خرید کولر گازی UN-TS9 TITANIUM با قیمت بسیار مقرون به صرفه همراه می باشد و خاص تر از آن اگر این محصول را از سایت مجی کالا در شهر بانه خریداری کنید ارزش خرید آن چندین برابر افزایش پیدا می‌کند چون با سابقه ۵ ساله ای که فروشگاه اینترنتی ما کرده است تا الان توانسته مشتریان بسیار خاصی را به سمت خود جذب کند و محصولات ما از کیفیت کار فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند. از همه مهمتر می‌کوشیم تا همیشه محصولات جدید تر را به شما معرفی کنیم به نحوی که آسایش زندگی خود را با خیال آسوده تر در ادامه زندگی، به ما بسپارید.

لیست بروزترین قیمت های کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی یونیوا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
یونیوا
مدل
UN-TS9 TITANIUM
نوع دستگاه
اسپیلیت دو تیکه
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410a
صفحه نمایشگر
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha