راهنمای خرید از مجی کالا

با سلام خدمت خریدار محترم:

 

ازاینکه مجموعه مجی کالا را برای خرید انتخاب نموده اید بسیار متشکریم و این اطمینان را به شما میدهیم که  خواسته های شما را با کمترین هزینه برآورده نماییم

 

قصد داریم شما را برای استفاده مفید از سایت و خرید آسان از فروشگاه اینترنتی مجی کالا راهنمایی کنیم.

.

پیش از هر چیز لازم به ذکر است:  هسته مرکزی فعالیتهای فروشگاه مجی کالادر شهر مرزی بانه میباشد و امکان ارسال کالا به تمامی نقاط ایران میسر میباشد. .

نحوه ارسال کالاها بشرح ذیل میباشد:

کالاهای کم حجم بصورت پستی ارسال شده و کالاهای حجیم مانند ال ای دی , کولر گازی و ... به صورت تضمینی ( ضمانت سلامت و اصالت ) و با پیک به درب محل شما ارسال خواهد شد که در این صورت هزینه پیک از مشتری دریافت شده و مبلغ کالا در محل پس از انجام تست کامل کالا از جانب پیک و اطمینان مشتری از سلامت و اصالت کالا به پیک پرداخت خواهد شد . در صورت مشاهده هر گونه آسیب و عیب و یا شک نسبت به اصالت کالا مشتری این امتیاز را خواهد داشت که کالا را تحویل نگرفته و عودت نماید.

مدت زمان ارسال و تحویل در محل:

در حالت عادی بسته به مسافت از یک روز ( برای تهران , تبریز وشهرهای نزدیک  ) حداکثر تا سه روز ( برای مشهد , اصفهان و نواحی دورتر ) طول  خواهد کشید..

 

هزینه حمل کالاهای حجیم: :

 

هزینه حمل کالا به عواملی مانند مسافت تا مقصد , حجم وقیمت کالا ( که به دلیل حمل کالا به صورت ضمانتی , پیک مبلغ کالای شما را به مجی کالا پرداخت می کند و مسنولیت کالا را تا زمانی که شما آن را تحویل می گیرید به عهده می گیرد , هر چه قیمت کالا بالاتر باشد هزینه حمل آن نیز بالاتر خواهد بود ) بستگی دارد .شما میتوانید برای اطلاع از هزینه حمل کالای مورد نظر تا شهر خود با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید .

شما می توانید جهت سفارش محصول مورد نظر با ما تماس بگیرد یا از طریق واتساپ ثبت سفارش کنید .

 

شما می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر به صورت تلفنی خرید خود را قطعی کنید که در این صورت همکاران ما شماره کارت مجموعه را به شما ارائه کرده و پس از واریز هزینه حمل از جانب شما آدرس و مشخصات را از شما دریافت کرده ثبت سفارش نموده و در اولین فرصت کالای شما برای ارسال از انبار آماده میگردد.

 

مانند تصویر زیر بر روی  گزینه پرداخت اینترنتی کلیک کنید

 

 

Nu7300