ماشین ظرفشویی 14 نفره بکو مدل DFN28422W Beko Dishwasher 14 Sets Capacity DFN28422W

ماشین ظرفشویی 14 نفره بکو مدل DFN28422W
سازنده
بکو
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۱/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۷/۲۶
بازدید:
۲/۱۷۹
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بکو مدل DFN28422W دارای ظرفیت 14 نفره ، رنگ نقره ای وموتور قدرتمند Pro Smart که کارایی شستشوی آن فوق العاده است. میران مصرف انرژی، آب و حتی میزان مصرف آب در این ماشین ظرفشویی به صورت قابل چشمگیری پایین است به طوری که رده انرژی مصرفی آن ++A و میزان صدای آن 43 دسیبل است و طبق ادعای شرکت بکو از کم صداترین ماشین های ظرفشویی به حساب می آید. این ماشین ظرفشویی دارای 8 برنامه اصلی است.  در آن سنسورهای میزان کثیفی ظرف ها، سنسور نشتی آب و بسیاری از امکانات دیگر قرار گرفته است. در این ماشین ظرفشویی ناحیه ای به نام Zone Booster وجود دارد که می توان ظرف های خیلی کثیف را در آنجا قرار داد تا بیشتر مورد شستشو قرار گیرند. رده شستشو و خشک کردن ظرف ها در آن A است که نشان از کارایی بالای این ماشین ظرفشویی دارد. 

 

موتور اینورتر Pro Smart

در این ماشین ظرفشویی از موتور اینورتر هوشمند استفاده شده است که کارایی این ماشین ظرفشویی را در میان دیگر ماشین های ظرفشویی برجسته کرده است این موتور کم مصرف و کم صدا است که رده انرژی مصرفی آن ++A و میزان صدای آن 43 دسیبل است. موتور آن اصطکاک ندارد و همین امر موجب طول عمر بالای ماشین ظرفشویی شده است.

موتور پرو اینورتر اسمارت: مصرف کم، صدای کم و طول عمر بالا

 

برنامه های موجود در ماشین ظرفشویی بکو DFN28422W

 در این ماشین ظرفشویی از 8 برنامه استفاده شده که هر کدام دما و میزان زمان مربوط به خود را دارند، کاربران می توانند از میان این برنامه ها متناسب با نوع ظرف ها و میزان کثیفی آنها، برنامه مورد نظر را انتخاب و اعمال کنند. برنامه ECO، ظرف ها را در دمای 50 درجه سانتیگراد مورد شستشو قرار داده و مصرف انرژی و آب را بهینه می کند، برنامه Auto، به صورت اتوماتیک و بنابر تشخیص خود دستگاه میزان آب و انرژی و یا زمان انجام فرایند شستشو را اعمال می کند (در این ماشین ظرفشویی سنسور تشخیص میزان کثیفی ظرف ها وجود دارد)، برنامه Wash Once، برای یک بار و به صورت مختصر ظرف ها مورد شستشو قرار داده و برای ظرف هایی که زیاد کثیف نیستند به کار می رود، برنامه Intensive 70، این برنامه برای ظروف بسیار کثیف به کار می رود و دمای 70 درجه سانتیگراد را اعمال می کند برای قابلمه ها و یا ماهی تابه ها معمولا از این برنامه استفاده می شود، برنامه Quick Shine برای ظروف با میزان کثیفی کم و معمولا پلاستیکی یا شیشه ای به کاربرده می شود، برنامه GlassCare، این برنامه در ماشین های ظرفشویی از اهمیت زیادی برخوردار است و برای ظروف شیشه ای استفاده می شود و دمای تنها 40 درجه را اعمال می کند. برنامه Mini 30 ، این برنامه ظرف ها را در 30 دقیقه شسته و کاربر می تواند دوباره از آنها استفاده کند برای مجالس و مهمانی ها و نیاز دوباره به ظرف ها از این برنامه استفاده می شود و در نهایت برنامه Pre Wash ظرف ها را قبل از فرایند اصلی شستشو مورد آبکشی قرار داده تا لکه بری آنها در جریان فرایند اصلی شستشو آسانتر شود توصیه می شود که برای ظروف کثیف با لکه های سخت حتما از آن استفاده شود.

دیگر امکانات موجود در ماشین ظرفشویی بکو DFN28422W

در این ماشین ظرفشویی امکاناتی وجود دارد که بحث نکردن آنها خالی از لطف است، در این ماشین ظرفشویی سنسور تشخیص میزان کثیفی ظرف ها وجود دارد، اکثر کاربران ازبرنامه اتوماتیک Auto استفاده میکنند و این سنسور در این برنامه میزان مصرف آب و زمان و حتی میزان زمان و انرژی را اتخاذ می کند. در این ماشین ظرفشویی در طرف راست منطقه Zone Booster وجود دارد که می توان قابلمه ها و مااهی تابه ها با میزان کثیفی زیاد را در انجا قرار داد تا بیشتر مورد شستشو قرار گیرند بنابراین با این ماشین ظرفشویی می توان تمام ظروف را با هم شست ولی توصیه می شود ظروف نازک و شکستنی در طبقه بالایی قرار گیرند. ویژگی به تاخیر انداختن فرایند شستو Time Delay تا 24 ساعات را دارد و میتوان فرایند شستشو را به ساعات کم باری جهت مصرف انرژی کمتر به تعویق انداخت. قفل کودک Child lock جهت ایمنی دستگاه، ویژگی نرم کنندگی آب و جلوگیری از ایجاد رسوب املاح معدنی بعد از فرایند آبکشی را با 50dh دارد.  صفحه نمایش LED دیجیتال دو ردیفه، نشانگر زمان باقی مانده، نشانگر میزان شوینده و یا نمک باقی مانده، ویژگی Water Safety که در صورت نشتی اب جریان را قطع می کند و بسیاری دیگر در این ماشین ظرفشویی موجود می باشد.

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه اصلی شستشو
8 عدد
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
میانگین مصرف اب
9.5 لیتر
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha