ماشین ظرفشویی بکو 14 نفره 3 طبقه مدل DFN28423 Beko Dishwasher 14 Sets DFN28423

ماشین ظرفشویی بکو 14 نفره 3 طبقه مدل DFN28423
سازنده
بکو
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۲/۶۲۲
شناسه کالا:
1363125621102
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بکو 28423 اخیرا وارد بازار شده است و به نظر می رسد مخاطبان زیادی را داشته باشد. در این ماشین ظرفشویی میزان ظرفیت 14 نفره است و می تواند برای یک خانواده پر جمعیت به کار گرفته شود. آپشن ها و برنامه ها در آن متنوع بوده و کاربری می توان برای هر دسته از ظرف ها و یا هر نوع میزان کثیفی برنامه مورد نظر خود را انتخاب کند. تعداد برنامه های آن 8 عدد است و در آن برنامه شستشوی سریع 30 دقیقه ای، برنامه اتوماتیک و برنامه شستشوی پر فشار از مهمترین آن ها می باشند. در ماشین ظرفشویی 28423 بکو از موتور اینورتر دار پرو اسمارت بهره گرفته شده است که میزان رده انرژی آن ++A و صدای آن 43 دسیبل است. بدون شک یکی از بهترین موتور ها در این ماشین ظرفشویی قرار داده شده است و هوشمند نیز می باشد. بکو از سنسور های زیادی در این ماشین ظرفشویی استفاده کرده تا در نهایت شستشوی بهینه ای با میزان کم مصرف آب و انرژی محقق شود. رنگ ماشین ظرفشویی 28423 بکو 14 نفره سفید صدفی است. یک پنل دیجیتال در قسمت جلو دارد که دیجیت های آن در دو ردیف بالا و پایین چیده شده اند. قسمت داخلی ماشین ظرفشویی که تیوب نامیده می شود از جنس استیل ضد زنگ است و خیلی دیر لکه و یا جرم بر می دارد. 

 

 

چرا موتور پرو اسمارت

 موتور در ماشین ظرفشویی بکواز نوع مگنتی و یا گیربکسی است. دوام بالا از ویژگی بارز آن می باشد و مصرف انرژی کم آن هم با طراحی و هم با اینورتر محقق شده است. در ماشین ظرفشویی 28423 بکو میزان استهلاک کم است و موتور خیلی راحت روتور و پره ها را می چرخاند. تعداد پره های این ماشین ظرفشویی 2 عدد است و از پلاستیک ساخته شده اند. سنسورهای هوشمند در این ماشین ظرفشویی، میزان کثیفی روی ظرف ها را اندازه می گیرند و موتور هوشمند پرو اسمارت متناسب با داده هایی که دریافت می کند ظرف ها را مورد شستشو قرار می دهد. یکی از این سنسور ها، سنسور میزان کثیفی Dirt Sensor میباشد.

 

برنامه های ماشین ظرفشویی بکو

در ماشین ظرفشویی بکو از تعداد برنامه ها 8 عدد است. برنامه های آن، برنامه اتوماتیک، برنامه شستشوی پر فشار، برنامه شستشوی ظروف شیشه ای در دمای 40 درجه، برنامه سریع و کاربردی، برنامه سریع 30 دقیقه ای برای مواقع ضروری و ... می باشند. شما می توانید بهترین برنامه را برای شستشوی ظرف ها انتخاب کنید و آن ها را به خوبی شستشو دهید. تعداد 8 برنامه و آپشن در این ماشین ظرفشویی ایده ال برای هر ظرفی با هر نوع میزان کثیفی و یا هر جنسی می باشد.

 

ماشین ظرفشویی 3 سبد یا 3 طبقه بکو 28423

تعداد طبقه ها در این ماشین ظرفشویی 3 عدد می باشد و جدا از آن از یک سبد برای کارد و چنگال استفاده شده است. ماشین ظرفشویی بکو طبقه ای برای کارد و چنگال هم دارد. ظروف شیشه ای و نازک و یا ظریف در طبقه وسط و ظروف بسیار کثیف هم در طبقه پایین قرار داده می شوند.

 

ناحیه شستشوی پر فشار

در ماشین ظرفشویی بکو از یک ناحیه برای شستشوی ظروف کثیفی مانند قابلمه و یا ماهی تابه استفاده شده است. این قسمت ثابت بوده و در زیر پره ها با یک اهرم مهار شده است. شما می توانید ظروف با لکه های سخت را در آن قسمت قرار دهید. البته همه ظرف ها در ماشین ظرفشویی یک دست شسته می شود اما این قسمت ممختص قابلمه و ماهی تابه بوده و با فشاری بیشتر آب را بر روی ظرف های به جریان می اندازد. تصویر آن را در زیر آورده ایم:

 

تاخیر در زمان شستشوی، بهینه سازی مصرف انرژی

می دانید که در ساعات کم باری مصرف انرژی کم بوده و تازه تعرفه کمی برای آن در نظر گرفته شده است. شما می توانید در این ماشین ظرفشویی زمان شستشو را با 0.5 تا 23 ساعت به تاخیر بیندازید. ظرف ها را در ماشین ظرفشویی قرار داده و برنامه مورد نظر خود را انتخاب می کنید و در نهایت زمان تاخیر را تنظیم کرده و دکمه استارت را می زنید. زمان تاخیر به صورت معکوس شمارش شده و بعد از اتمام ظرف ها را شستشو می دهد. 

لیست قیمت ماشین های ظرفشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه اصلی شستشو
8 برنامه
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
میزان صدا
41 دسیبل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha