ماشین ظرفشویی بکو 15 نفره مدل DFN38530W Beko Dishwasher 15 sets DFN38530W

ماشین ظرفشویی بکو 15 نفره مدل DFN38530W
سازنده
بکو
رده مصرف انرژی
A+
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۷/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۳/۶۲۸
شناسه کالا:
1829032060323
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بکو 38530 دارای ظرفیت 15 نفره است. طراحی این ماشین ظرفشویی بسیار جذاب است و می توان در نوع خود بی نظیر باشد. یک پنل دیجیتال لمسی در جلوی ماشین ظرفشویی بر روی درب قرار گرفته است و تنظیمات آن با این پنل صورت می گیرد. در ماشین ظرفشویی بکو DFN38530W میزان مصرف آب 9.5 لیتر است و از 3 طبقه تشکیل شده است. بکو در آن از ناحیه یا منطقه شستشوی پر فشار استفاده کرده است. در آن می توان هر نوع ظرف با هر میزان کثیفی را شستشو داد. در ماشین ظرفشویی بکو از 8 برنامه استفاده شده است که مهمترین ان که معمولا کاربرد زیادی هم دارد شستشوی با ظرفیت نصفه است که نیم بار هم نامیده می شود. میزان صدا آن 43 دسیبل است و قابلت به تاخیر گذاشتن شستشو را نیز دارا می باشد. شستشوی سریع و یا شستشوی با بخار را دارد و از این رو بر روی ظرف های شیشه ای لکه های سفید رنگ تشکیل نمی شود. بارگذاری ظرف ها و یا قرص شوینده بسیار اسان است و بکو در این زمینه راحتی کاربر را مدنظر داشته است.

شسشتوی با بخار و عدم به جای ماندن لکه های سفید

در این ماشین ظرفشویی دما تا حدی بالا می رود و بخار در ماشین ظرفشویی تشکیل می شورد. بخار می تواند از به وجود آمدن لکه های سفید رنگ روی ظرف های شیشه ای جلوگیری می کند. شما دیگر مجبور به خشک کردن و تمیز کردن لکه های سفید رنگ نخواهید بود. بخار از طرفی دیگر ظرف ها را از باکتری ها مبرا می کند و برای شستشوی ظروف کودکان بسیار کاربر است. در این برنامه و قابلیت تا 99 درصد باکتری ها از روی ظرف ها برداشته می شوند.

شستشوی سریع و کاربردی Fast +

شما گاها عجله دارید و می خواهید ظرف ها را خیلی سریع شستشو دهید. برای مثال یک مهمانی دارید و می خواهید دوباره از ظرف ها استفاده کنید و یا اینکه قص سفر دارید و ظرف های تمیز را هر چه زود تر لازم دارید. برنامه Fast + همانطور که از نام آن پیدا است ظرف ها را در سریعترین زمان ممکن شستشو می دهد و کاربردی منحصر به فرد دارد.

 شستشوی پر فشار و منحصر به فرد

بکو در ماشین ظرفشویی 38530 از منطقه پر فشار استفاده کرده است. در آن قسمت، فشار آب زیاد است. شما می توانید قابلمه ها و یا ظرف های کثیف را در آن قسمت قرار دهید. این ویژگی لکه  های سخت را به راحتی از روی ظرف ها بر می دارد. البته در بعضی از ماشین های ظرفشویی اعمال فشار بیشتر آب انتخابی است اما در ماشین ظرفشویی بکو باید درست ظرف های کثیف را در قسمت Intensive قرار داد.

طراحی کاربردی و جذابیت بی پایان

ماشین ظرفشویی بکو DFN38530W دارای رنگ سفید است. در آن پنلی لمسی در جلوی ماشین ظرفشویی قرار دارد. لامپ LED برای روشن شدن داخل ماشین ظرفشویی استفاده شده است. این ماشین ظرفشویی 3 طبقه است و طبقه ها قابل تنظیم ارتفاع هستند. شما می توانید برای ظرف های بزرگتر طبقه ها را بالا و پایین تر تنظیم کنید تا بتوانید ظرف های بزرگتر و یا بیشتری را در آن جای  دهید. داخل این ماشین ظرفشویی از استیل بوده و رنگ سبد ها هم آبی کبالتی می باشد. دستگیره در آن پاکتی می باشد.

ماشین ظرفشویی 38530 بکو اقتصادی و مقرون به صرفه

میزان مصرف آب 9.5 لیتر است. میزان مصرف انرژی در این ماشین ظرفشویی نیز کم می باشد. می توان این ماشین ظرفشویی را کاملا اقتصادی در نظر گرفت. صدای آن 43 دسیبل است و می توان در مواقع شب و هنگام خواب از آن استفاده کرد. شستشوی با تاخیر را دارد و می توان آن را طوری تنظیم کرد تا ظرف ها را به صورت اتوماتیک در زمان دلخواه شستشو دهد.  دارای 3 طبقه است و در آن کارد و چنگال در طبقه بالا و ظرف های بزرگتر و یا متوسط در طبقه پایین و یا طبقه دوم قرار داده می شوند. 

لیست قیمت ماشین ظرفشویی موجود در فروشگاه مجی کالا
 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
رده مصرف انرژی
A+
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه اصلی شستشو
8 برنامه
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
میزان صدا
43 دسیبل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha