ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو 1400 دور مدل WTV8736XS Beko Washing machine 8Kg 1400 RPM WTV8736XS

ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو 1400 دور مدل WTV8736XS
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400 دور
حجم درام
63 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۱۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۱/۳۳۰
شناسه کالا:
1463125321144
تضمین اصالت:

ماشین های لباسشویی بکو هم مقرون به صرفه اهستند و هم کارایی بالایی را دارند. یکی از انواعی ماشین های لباسشویی بکو مدل 8736 می باشد. این ماشین لباسشویی فوق العاده است. در آن از 15 برنامه استفاده شده است. سنسور های زیادی برای بهینه سازی شستشو و همچنین مراقبت از لباس ها در این ماشین لباسشویی وجود دارد که در نمی توان نظیر آن ها را در هیچ ماشین لباسشویی دیگری مشاهده کرد. موتور آن اینورتر دار است و کم مصرف و با دوام می تواند بهترین کارایی را به نمایش بگذارد. بکو در ماشین لباسشویی 8736 از طراحی زیبا و کار آمدی بهره گرفته است. رنگ آن سفید صدفی است و پنل کنترل آن دارای یک صفحه مشکی دیجیتالی لمسی می باشد. برای اینکه میزان صدا در آن کم باشد از ویژگی های فوق العاده کربردی برای ایزوله کردن صدا استفاده شده است شما می توانید از این ماشین لباسشویی در تمام ساعات شبانه روز استفاده کنید. به صورت تمام اتوماتیک می باشد. شما از طرفی می توانید شستشو را به تعویق بیندازید تا بدین طریق از زمان هم صرفه جویی شده باشد. مثلا می توانید زمان شستشو را به ساعات اولیه صبح به تعویق بیندازید که هم مصرف انرژی کم است و هم تعرفه کمتری در نظر گرفته شده است.

موتور پر اسمارت

موتور هسته اصلی هر وسیله ای است و بکو در ماشین لباسشویی 8736 از موتور اینورتر دار پرو اسمارت استفاده می کند. این موتور گیربکسی است و در آن از تسمه استفاده نشده است. این موتور به صورت مگنتی می چرخد و درام در ان به صورت مستقیم به موتور وصل است. این نوع موتور میزان فضا را برای چرخش درام بیشتر می کند. در آن از سنسورهای زیادی برای اندازه گیری پارامتر ها استفاده شده است به همین دلیل به آن پرو اسمارت می گویند. 

درام یا استوانه شستشو

درام در ماشین لباسشویی بکو از استیل ضد زنگ است. درام دارای طراحی موج وار است و میزان زمان آبکشی را کاهش می دهد. درام در ماشین لباسشویی  8736 دارای منافذ ریز است که این منافذ به صورت غیر هم اندازه هستند. در ماشین لباسشویی بکو برنامه ای وجود دارد که در آن درام شستشو داده می شود. این برنامه Drum Clean نام دارد. زمانی که از این برنامه استفاده می کنید باید در داخل ماشیبن لباسشویی هیچ گونه لباسی موجود نباشد و فقط شوینده در درام و یا محفظه شستشو می باشند.

برنامه و آپشن در ماشین لباسشویی بکو

در ماشین لباسشویی بکو تعداد 15 برنامه و تعدادی آپشن وجود دارد. فرق آپشن با برنامه در چیست؟ برنامه اصلی و آپشن ها کمکی می باشند. زمانی که شما از یک برنامه استفاده می کنید می توانید در کنار آن از آپشن هم استفاده کنید. آپشن Prewash یا شستشوی اولیه برای شستشوی اولیه لباس ها به کار می رود و بعد از آن برنامه اصلی شروع به کار می کند. برای لباس های بسیار کثیف و یا لباس هایی که لکه های سخت وجود دارند می توان از این آپشن استفاده کرد. آپشن Fast+ برای شستشوی سریع لباس ها به کار می رود و زمانی که از آن استفاده شود در همان برنامه میزان زمان شستشو کاهش می یابد.

قابلیت بخارشور و ضد چروک و ضد الرژی

در ماشین لباسشویی بکو 8736 قابلیت شستشو با بخار وجود دارد. این ماشین لباسشویی بخار را با افزایش دما توسط  حرارت هیتر تولید می کند. بخار می تواند راحت تر در الیاف لباس ها نفوذ کند که هم تمیز کنندگی بیشتری را دارد و هم موجب کاهش چین و چروک روی لباس ها شده و نرمی لباس ها را موجب می شود. از طرفی بخار مواد آلرژی زا و یا باکتری را ها را از روی لباس ها برمی دارد. با این قابلیت دیگر نگرانی برای حساسیت پوستی ناشی از لباس ها وجود نخواهد داشت.

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400 دور
حجم درام
63 لیتر
رده مصرف انرژی
4 ستاره انرژی
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
15 برنامه
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
سیستم عیب یابی هوشمند
دارد
قابلیت ضد آلرژی
آبکشی کردن با سیستم اسپری
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha