تاثیر کرونا بر قیمت تلویزیون های 2020 موجود در بازار
تاثیر کرونا بر قیمت تلویزیون های 2020 موجود در بازار

هر نوع تغییر در شرایط زندگی می تواند بسیاری از صنف های تولیدی را تحت تاثیر قرار دهد. بحران هایی مانند سیل، زلزله، قحطی و... می تواند موجب شود تا فعالیت ها اقتصادی باز ایستند و یا حتی روندی نزولی به خود بگیرند، اما هم گیری یک بحران می تواند حتی شرایط زندگی را تحت تاثیر قرار دهد و یا حتی زندگی کردن را مختل کند. کرونا ویروس، ویروسی که شیوع آن آنقدر سریع است که شاهد بودیم در عرض چند ماه کل جهان را در بر گرفت. با توجه به اینکه  این ویروس سرعت انتقال زیادی دارد و مدت زنده ماندن آن در حدود 1 ال 2 روز است و از طرفی با توجه به دوره نهفتگی زیاد که 1 ال 14 روز برآورد شده است، بسیاری از فعالیت های اقتصادی جهان نه تنها از روند روبه رشد باز ایستاده اند بلکه روند نزولی هم پیدا کردند. بسیاری از شرکت ها کارخانه های تولیدی خود را تعطیل کردند. ما در اینجا شرکت های تلویزیون که در همسایگی شیوع کرونا بودن را مورد بررسی قرار می دهیم:

قیمت تلویزیون و تاثیر پذیری از کرونا

شرکت ال جی و سامسونگ کارخانه هایی زیادی دارند که تلویزیون تولید می کنند، این کارخانه ها در کشور های مختلفی واقع شده اند. از آنجا که کرونا دیگر کل جهان را در برگرفته است دیگر کشور و یا قاره برای تولید تلویزیون معنایی ندارد و این اپیدمی تاثیر خود را گذاشته است. آنچه برای کاربران و خریداران جای سوال است این می تواند باشد که آیا قیمت های تلویزیون در سال 2020 روندی صعودی خواهند داشت یا نه؟ در یک جمله می تون گفت که تولید کاهش یافته و قیمت ها حدود 10 درصد افزایش یافته است. بنابراین در حال حاضر خرید یک تلویزیون با قیمت بالا صورت می گیرد که به طور قطع بعد از اپیدمی قیمت ها به روال عادی بر می گردند به این معنی که جهش پیدا می کنند.

قیمت تلویزیون های موجود در بازار

تلویزیون هایی که در حال حاضر در بازار هستند با توجه به اینکه تولید شرکت های خارجی هستند ، قیمت آنها بیشتر متاثر از ارز خارجی است. بنابراین هر زمان ارز خارجیکه همان دلار است روند صعودی داشت قیمت تلویزیون های فعلی بازار هم افزایش می یابد. باید گفت که نبود مشتری و یا عدم فروش نباید تاثیری در قیمت این تلویزیون ها داشته باشد بنابراین تاثیر ویروس کرونا و شرایط اپیدمی فعلی نباید موجب شود تا قیمت تلویزیون ها افزایش یابد مگر اینکه قیمت تمام شده و یا هزینه جابه جایی افزایش یافته باشد.

ماسک هوشمند ال جی محافظی در برابر ویروس کرونا 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha