معرفی تلویزیون سرو sero tv توسط سامسونگ
معرفی تلویزیون سرو sero tv توسط سامسونگ

سامسونگ تلویزیون های متعددی را روانه بازار کرده است که در میان آنها تلویزیون های LED و تلویزیون های QLED بیشتر توانسته اند تا مخاطبان را به خود جذب کنند. سامسونگ فناوری QLED را اخیرا در رقابت با شرکت ال جی  و تلویزیون های OLED روانه بازار کرد که این فناوری شاید از لحاظ کارایی بتواند با تلویزیون های OLED مورد مقایسه قرار داد اما از لحاظ ساختار اصلا قابل قیاس نیستند. سامسونگ جدا از فناوری QLED فناوری های دیگری را نیز در فهرست خود دارد که به احتمال زیادی می توانند وارد بازار شوند. این فناوری ها شامل QD-OLED و Micro LED وSero LED هستند که ما در این نوشته به فناوری Sero LED و خصوصیات این نوع از صفحه نمایش می پردازیم.

تلویزیون Sero سامسونگ

سامسونگ تلویزیون هایی با قابلیت چرخش تصاویر تولید می کند که به آنها Sero TV می گویند. این تلویزیون ها می توانند تصویر را در دو وجه نمایش دهند که کمک می کند تا المان های تصویر در اندازه ای واقعی تر نمایش داده شوند. این ویژگی کمک می کند تا بتوان تصاویر تلفن های هوشمند را بر روی تلویزیون در قالبی بزرگ تر نمایش داد. کیفیت تصویر و رزولوشن نمایش می تواند همانند سایر تلویزیون ها باشد اما این ویژگی به نظر می رسد مورد پسند گیمر ها و کاربران تلفن هوشمند باشد که می خواهند تصاویر را بر روی تلویزیون نمایش دهند.

Sero TV و آپلیکیشن های محبوب

سامسونگ این فناوری را روانه بازار کرده تا کاربران تلفن های همراه بتوانند تصاویر تلفن های هوشمند را بر روی تلویزیون ها  نمایش دهند. تلویزیون های Sero می توانند تمام اپلیکیشن ها را پشتیبانی کنند. این اپلیکیشن ها می توانند اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ و.... باشند. البته کاربرد و کارایی این نوع از فناوری به اپلیکیشن ها خلاصه نمی شود بلکه سیستم عامل های متنوعی مانند IOs و Android را به خوبی پشتیبانی می کند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha