پرفروش ترین تلویزیون های ال جی  در سال 2019-2020
پرفروش ترین تلویزیون های ال جی در سال 2019-2020

 شرکت های سازنده تلویزیون مدل های متنوعی را در سال های اخیر به مخاطبان خود ارائه داده اند که در میان آنها شرکت ال جی تنوع مدل زیادی داشته و در هر کدام از آنها از ویژگی های متمایز و منحصر به فردی استفاده کرده است. تلویزیون های ال جی که در سال 2019  بسیار مخاطب پسند بوده به همراه ویژگی های منحصر به فرد آنها را در زیر آورده ایم:

تلویزیون اولد ال جی مدل C9

این تلویزیون محصول سال 2019 است و دارای ویژگی های فوق العاده و به روز می باشد. کیفیت تصویر آن 4K و دارای رزولوشن تصویر 2160*3840 می باشد. این تلویزیون در سال 2019 جایزه بهترین تلویزیون سال را از آن خود کرد. شرکت ال جی بعد از تولید هنگفتی از تلویزیون های با کیفیت نانوسل و اولد، این تلویزیون را در اختیار کاربران قرار داد و تا الان بسیار مورد رضایت بوده است و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.  در تلویزیون های اولد به واسطه حذف نور پس زمینه طراحی باریکی بدست امده است و از طرفی چون پیکسل ها به صورت مستقل خاموش و روشن می شوند تاریکی یکنواخت، خاکستری یکدست و کنتراست بالایی را ایجاد می شود. فرکانس تصویر 120 هرتز نه تنها برای استفاده عادی و روزمره بلکه برای گیمر ها بسیار رضایت بخش است چون این میزان نرخ نوسازی تا سال های سال محتوا را پشتیبانی می کند. در تلویزیون اولد C9 از پردازشگر a9 استفاده شده است که از پردازنده های هوشمند نسل دوم می باشد، با این پردازنده، پردازش تصویر در چهار مرحله انجام می شود و بسیاری از کم کاست های تصویر مانند طول موج های ضعیف به صورت کارا با ویژگی هوش مصنوعی بازسازی شده و تصویر ارتقا یافته ایجاد می شود. زاویه دید در این تلویزیون 178 درجه می باشد و بالاترین زاویه دید در ثابت ماندن کیفیت تصویر است. سیستم صوتی آن 2.2 کاناله است که از دو عدد اسپیکر 10 وات و دو عدد ساب ووفر 10 وات تشکیل شده و در مجموع 40 وات خروجی صدا را ارائه می دهد. ویژگی های صوتی Dolby Atmos و DTS Decoder را دارد. این تلویزیون هوشمند و دارای سیستم عامل WebOS ورژن 4.5 می باشد و تمام برنامه های آن قابل آپدیت می باشد. این تلویزیون در همان لحظه ورود به بازار بسیار مورد توجه و پسند کاربران قرار گرفته است.

تلویزیون اولد ال جی مدل C8

تلویزیون اولد C8 نیز یکی از بهترین های شرکت ال جی است که در سال 2018 وارد بازار شده است این مدل از تلویزیون های اولد از مدل های قبلی بالاتر بوده و به اختلاف بسیار کمی از تلویزیون اولد C9 پایین تر است. این تلویزیون زمانی که بودجه برای خرید اولد C9 تقاضا نمی دهد بهترین گزینه خواهد بود لازم به ذکر است طبق آزمایش هایی که بر روی این تلویزیون انجام شده و با تلویزیون اولد C9 مورد مقایسه قرار گرفته اختلاف آن با تلویزیون C9 در حد 0.1 واحد از مبنای 10 بوده است و این نشان می دهد که این دو تلویزیون بسیار به هم شبیه هستند، اما تفاوت هایی باید بین دو مدل حتما وجود داشته باشد. تفاوت اولد C9 و C8 به پورت ها و یا ورودی و خروجی ها مربوط می شودف در تلویزیون اولد C9 از پورت HDMI 2.1 استفاده شده است و خروجی صدای eARC را دارد که در تلویزیون اولد C8 موجود نمی باشد. این ویژگی فعلا بلا استفاده است و تا تولید محتوا برای HDMI 2.1 باید صبر کرد  و زمانی که محتوای 120 هرتزی مجود باشدف تلویزیون C9 قابلیت نمایش کیفیت4K 120 هرتزی را خواهد داشت و باید این گزینه را هم در نظر گرفت که فعلا بازار از محتوای Full HD اشباع نشده و تازه محتوای 4k هم بسیار کم است.

تلویزیون اولد ال جی مدل B8

تلویزیون اولد B8 در سال 2018 تلوید شده بسیاری از خصوصیات مربوط به مدل های 2017 را را در خود دارد و به این معنی که در بسیرای از موارد این تلویزیون ارتقا نیافته است، در تلویزیون اولد B8 همان پردازشگر هوشمند a7 قرار دارد در حالی که در مدل های دیگر 2018 مانند C8 از پردازشگر هوشمند نسل دومa9 استفاده شده است. در این تلویزیون خصوصیاتی که برای تلویزیون C8 ذکر شد هم وجود دارد اما با کاربرد و کارایی متفاوت عملکرد بهینه را ارئه می دهد. طراحی تلویزیون C8 به اندازه 0.1 سانتیمتر ظریف و باریک تر از تلویزیون B8 است و در ارائه رنگ خاکستری و سیاه عمیق و روشنایی صفحه نمایش تلویزیون اولد C8  عملکر بهتری دارد. 

تلویزیون اولد ال جی مدل B7

تلویزیون ال جی اولد B7 در سال 2017 وارد بازار شد و جدا از خصوصیات اولد و حذف نور پس زمینه پردازشگری هوشمند a7 را به همراه خود آورد که قبلا در تلویزیون های نانوسل استفاده می شد. بنابراین در زمان ورود به بازار تلویزیون B7 تکنولوژی پردازشگر و صفحه نمایش های اولد حکم فرما بوده است. این تلویزیون مخاطبان زیادی در زمان ورود به بازار داشت هر چند  در آن زمان خریداران اطلاع زیادی در مورد تلویزیون اولد نداشتند. ویژگی هایی منحصر به فرد و بالاتر از صفحه نمایش های نانوسل در مدل B7 وجود داشت و مو جب محبوبیت زیادی در میان کاربران شد. شرکت ال جی این تلویزیون را برای همه جنبه های استفاده برای کاربران ارتقا داده بود. میزان تاخیر در انتقال داده ها در پورت ها کم شده و با پردازشگر a7  که در آن زمان بالاترین کارایی پردازش را داشت کارایی حداکثری را در تلویزیون ایجاد کرده بود. 

تلویزیون  ال جی مدل SM9500

تلویزیون Sm9500 در سال 2019 وارد بازار شد و به وضوح کارایی بالاتر از تلویزیون اولد B7  را دارد این تلویزیون اولد نیست و از نور پس زمینه برای پیکسل ها استفاده می کند. از آنجا که شرکت ال جی پیشرفت های خود را به تلویزیون های اولد بسنده نکرده بود در زمینه تولید تلویزیون فوق العاده LED هم تلاش زیادی کرده و و تلویزیون های فوق العاده ای را به همراه تلویزیون های اولد وارد بازار می کرد. تلویزیون LED ال جی مدل SM9500 بالاترین رده کیفیت و امکانات در تلویزیون های ال جی از نوع LED است. ا

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha