تلویزیون نانوسل nanocell ال جی 2020 با قیمت باورنکردنی
تلویزیون نانوسل nanocell ال جی 2020 با قیمت باورنکردنی

شرکت ال جی با دو فناوری نانوسل NanoCell و اولد OLED تلویزیون های بی رقیبی را روانه بازار کرده است. این دو فناوری بسیار فوق العاده عمل کرده و تصویری شفاف  و غنی از رنگ های متنوع را ارائه می دهند.  تلویزیون هایی که با فناوری نانوسل وارد بازار شده اند معمولا قیمت پایین تری نسبت به تلویزیون های اولد دارند. تلویزیون های نانوسل nanoCell در سال 2019 بسیار متنوع وارد بازار شدند و در سال 2020 این روند تکرار شده است. چرا ال جی هنوز تلویزیون های نانوسل را تولید می کند؟

فناوری نانوسل NanoCell در تلویزیون های ال جی

این فناوری اخیرا وارد تلویزیون های ال جی شده است و ال جی با این فناوری توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. در این فناوری نمایش رنگ و روشنایی صفحه نمایش بسیار کارا و کاربردی است. کیفیت تصویر در این فناوری اصلا قابل قیاس با تلویزیون های LED معمولی نیست و به وضوح برتری تلویزیون های نانوسل در نمایش تصویر مشهود است. این فناوری در عین کارا بودن قیمت پاینی دارد و به همین دلیل مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده و ال جی هنوز هم علی رغم فناوری نوین اولد آنها را تولید می کند. در نمودار زیر می توان متوجه شد که فناوری نانوسل NanoCell نمایش رنگ غنی تر و اشباع تری دارد:

نمایش رنگ در تلویزیون معمولی نمودار مشکی و تلویزیون نانوسل NanoCell نمودار رنگی

تلویزیون های نانوسل NanoCell  در سال 2019

در سال 2018 تلویزیون های نانوسل وارد بازار شدند ودر سال 2019 تعداد و تنوع مدل تلویزیون های نانوسل بیشتر شد. تلویزیون های سری Sk مانند تلویزیون SK7000، تلویزیون SK8000 و SK8500 و تلویزیون های سری SM مانند تلویزیون SM8100، تلویزیون SM8600 و تلویزیون SM9000 فناوری نانوسل را دارند که در سری SK از پردازنده 4 هسته ای Color Master و در سری SM از پردازنده هوشمند جدید a7 یا a9 استفاده شده است، که طبق ادعای ال جی پردازنده های هوشمند تصاویر را بهتر و سریع تر پردازش می کنند.

تلویزیون های نانوسل NanoCell در سال 2020

تلویزیون هایی که در سال 2020 وارد بازار می شوند و یا تا الان وارد بازار شده اند به صورت nano همراه با عدد هایی نام گذاری شده اند. تلویزیون های نانوسل که در سال 2020 وارد بازار شده اند پردازنده های هوشمند را دارند و انتظار می رود که نسبت به مدل های 2019 کیفیت و امکانات بیشتری را داشته باشند. امکانات جدید در تلویزیون های نانوسل 2020 می توانند ویژگی های صوتی، افزایش تعداد کانال های صوتی همراه با ساب ووفر، ورژن جدید سیستم عامل WebOS، ارتقای کیفیت تصویر تا کیفیت تصویر 8K، پشتیبانی از تمام سیستم عامل های موجود، افزایش سرعت انتقال داده در پورت ها، کاهش نویز و بلور تصاویر به صورت کارآمد و..... باشند.  تلویزیون های نانوسل 2020 معمولا قیمت بالایی دارند اما تلویزیون نانوسل ال جی مدل Nano81 نسبت به بقیه تلویزیون های نانوسل 2020 قیمت پایین تری دارد.

دیگر مقالات:

معرفی تلویزیون سرو sero tv توسط سامسونگ

تاثیر کرونا بر قیمت تلویزیون های 2020 موجود در بازار

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha