تلویزیون un8060 ال جی اولین تلویزیون 4k uhd اسمارت 2020
تلویزیون un8060 ال جی اولین تلویزیون 4k uhd اسمارت 2020

تلویزیون UN8060 یک تلویزیون جدید است که ال جی اخیرا آن را وارد بازار کرده است. این تلویزیون ویژگی های فوق العاده ای دارد و بسیار کاربر پسند است. کیفیت تصویر و قسمتی از امکانات هوشمند در آن نسبت به تلویزیون های سال 2019 بیشتر است. این تلویزیون LED می باشد و کیفیت تصویر 4K را دارد پس اگر به دنبال تلویزیونی جدید هستید این تلویزیون فعلا جدید ترین تلویزیون ال جی است و یا به عبارتی جدیدترین تلویزیون سال 2020 است. تلویزیون UN8060 داری دو پایه در کناره ها می باشد که وزن آن را نگه می دارند. حاشیه صفحه نمایش Bezel در این تلویزیون در حد قابل قبولی است و جذابیت خاصی را به این تلویزیون بخشیده است. 

رزولوشن 4K UHD و قابلیت ارتقای کیفیت تصویر

کیفیت تصویر در این تلویزیون 4K می باشد یعنی در صفحه نمایش این تلویزیون 2160*3840 پیکسل وجود دارد. این تلویزیون تصاویر شفافی را با حداکثر جزئیات نمایش میدهد. تلویزیون un8060 فرکانس تصویر 60 هرتز را دارد که به خوبی بازی های با رزولوشن و فرکانس مورد نیاز را ارائه می دهد. تلویزیون un8060 قابلیت ارتقای کیفیت تصویر را دارد یعنی می توان تصاویر و محتوای با رزولوشن تصویر پایین را با این تلویزیون تا حد کیفیت تصویر 4K نمایش داد. در تلویزیون UN8060 از پردازنده 4 هسته ای استفاده شده که با ایجاد فریم های مجازی در تصویر با سرعت زیاد، می تواند تجربه ای نایاب را در هنگام نمایش تصویر ایجاد کند. محدوده دینامیکی بالا در این تلویزیون به خوبی پیاده شده است و فرمت های HDR و Dolby Viosion توسط آن پشتیبانی می شود. 

صفحه نمایش تلویزیون  UN8060

صفحه نمایش در این تلویزیون IPS است که ویژگی بارز این نوع صفحه نمایش زاویه دید بالا و ضد ضربه بودن پنل است. در این تلویزیون می توان با زاویه زیاد به این تلویزیون تماشا کرد بدون اینکه از کیفیت تصویر آن کاسته شود.آرایش پیکسل ها در این تلویزیون افقی است بنابراین طبیعی است که با فشار دادن صفحه نمایش جوهر صفحه نمایش که همان کریستال مایع است پخش نمی شود. ال جی و بسیاری دیگر از شرکت های سازنده تلویزیون و حتی سازنده های صفحه نمایش تلفن های همراه از این نوع صفحه نمایش استفاده می کنند. 

 نورپردازی تصویر در تلویزیون UN8060

نوع نور پس زمینه در این تلویزیون Direct می باشد، تعداد لامپ هایی LED که وظیفه نورپردازی را برعهده دارند نسبت به نور پس زمینه Edge  بیشتر است. در این تلویزیون لامپ های LED در پشت تلویزیون با آرایش ماتریکسی قرار گرفته اند و با فناوری Local Dimming تصاویر با جزئیات بیشتری را نمایش می دهند. نکته حائز اهمیت در تلویزیون های ال جی این است که برد LED در این تلویزیون ها کارایی بالایی را به نمایش می گذارد و خیلی کم پیش آمده است که بسوزد و یا خراب شود. 

 

 خرید  تلویزیون 55 اینچ UN8060 ال جی  و یا مشاهده جزئیات بیشتر 

 خرید  تلویزیون 65 اینچ UN8060 ال جی  و یا مشاهده جزئیات بیشتر 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha