ماسک هوشمند ال جی، محافظی در برابر ویروس کرونا covid-19
ماسک هوشمند ال جی، محافظی در برابر ویروس کرونا covid-19

ال جی در اواخر 2020 ماسکی فوق العاده کارا و کاربردی را تولید کرده است که در این بحران پاندمیک کرونا به نظر می رسد که نقش فوق العاده ای را ایفا کند. ال جی فعالیت های زیادی در زمینه تصفیه هوای پاک داشته است و فیلتر های زیادی را برای کارخانه ها و دودکش ها تولید کرده است. همانطور که می دایند امروزه هوای پاک مساله ای راهبردی در جهت جلوگیری از بسیاری از بیماری ها و یا گرم شدن زمین است. ال جی در سال 2020 ماسکی شخصی( به صورت فردی استفاده می شود) تولید کرده است که به زودی وارد بازار می شود و قطعا مخاطبان بسیاری را خواهد داشت. در این دوران سخت کرونا داشتن چنین ماسکی به یک ضرورت تبدیل می شود و باید با ماسک های یک بار مصرف و یا ماسک های فیلتر دار که مدت زمانی مشخص تاریخ انقضا دارند خداحافظی کرد. در این نوشته به مزیت هایی که این ماسک ال جی دارد می پردازیم.

ماسک هوشمند ال جی LG Puricare Mask

ال جی ماسک هوشمند خود را در سال 2020 تولید کرده است و این ماسک امکانات و مشخصاتی دارد که لازم است تا کاربران با آن آشنایی داشته باشند. قبل از هر چیزی قیمت این ماسک است که نباید انتظار داشت که قیمت پایینی را داشته باشد، بنابراین می توان گفت که قیمت ماسک هوشمند ال جی نسبت به ماسک های موجود در بازار بالاتر است. گزینه ای دیگر که باید به آن توجه کرد کارایی و کاربرد این ماسک است. ماسک هوشمند ال جی قطعا  کارایی بیشتری را نسبت به ماسک های موجود در بازار دارد. ماسک ال جی LG Puricare  هوشمند است یعنی دارای سنسور هایی است که جریان و حجم هوای استنشاق شده را اندازه می گیرد. ماسک ال جی انرژی خود را از باطری می گیرد و باید در صروت اتمام ذخیره انرژی، آن را شارژ کرد. در زیر به صورت خلاصه و تیتر وار وشخصات ماسک هوشمند ال جی را آورده ایم:

  • 1- ماسک هوشمند ال جی قابل پوشیدن  است یعنی همانند ماسک های دیگر می توان آن را استفاده کرد.
  • 2- ماسک هوشمند ال جی با باطری کار می کند و می توان آن را شارژ کرد.
  • 3- ماسک هوشمند ال جی دارای دو فیلتر H13 Hepa است که همان فیلتر هایی هستند که در کارخانه ها و یا تصفیه هوای منازل استفاده می شوند. فیلتر های آن قابل جدا شدن و جایگزین هستند.
  • 4- ماسک هوشمند ال جی دارای سنسور تعیین حجم هوا است و تنفس با آن بسیار راحت و آسان است .
  • 5- ماسک هوشمند ال جی دو فن دارد که تنفس را آسان تر می کند.
  • 6- ماسک هوشمند ال جی طراحی ارگونومیک دارد و با صورت با هر شکلی کیپ می شود و اجازه ورود هوا از کناره های بینی و یا چانه را نمی دهد.
  • 7- ماسک هوشمند ال جی دارای باتر سبک 850 میلی آمپر است که در حالت دور ارام 2 ساعت و در حالت دور تند 8 ساعت دوام می آورد.
  • 8- ماسک هوشمند ال جی دارای وای فای می باشد و می توان ان را به گوشی وصل کرد تا در صورت نیاز به تعویض فیلتر ها، اخطار آن را بر روی صفحه نمایش تلفن نشان دهد.

مزیت های ماسک هوشمند ال جی LG Puricare Mask

ماسک هوشمند ال جی مزیت های فراوانی را دارد. این ماسک دوام و طول عمر بالایی را دارد و می توان با ماسک های دست ساز و یا ماسک های یک بار مصرف خداحافظی کرد.این ماسک به خوبی و با طراحی اگونومیک خود با صورت کیپ شده و اجازه ورود هوا را از کناره ها نمی دهد. ماسک هوشمند ال جی  دارای ساختاری است که اشعه UV را دارد و جرم ها را از بین می برد. این ماسک سبک است و به راحتی قابل استفاده است. برای شرایط کرونایی بالاترین کارایی را دارد و می توان آن را محافظی در برابر ویروس کرونا Covid-19 در نظر گرفت. در این ماسک از فیلتر H13 هپا استفاده شده است که قوی ترین فیلتر در تصفیه هوا است. دارای سنسور ها و فن هایی است که تنفس و استنشاق هوا را آسانتر می کند. گالری از تصاویر این ماسک را در زیر آورده ایم:

خرید از بانه، ماسک هوشمند ال جی، فروشگاه مجی کالا

خرید ماسک از بانه، ماسک هوشمند ال جی، خرید از مجی کالا

خرید ماسک، قیمت ماسک فیلتر دار، ماسک هوشمند ال جی

ماسک هوشمند ال جی

برای خرید ماسک هوشمند ال جی با فروشگاه تماس بگیرید.

 

 

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha