بهترین تلویزیون های هایسنس در سال 2020
بهترین تلویزیون های هایسنس در سال 2020

هایسنس تلویزیون های متعددی را روانه بازار کرده است. تلویزیون های هایسنس به واسطه تکنولوژی های مدرنی که دارند می توانند رقیبی برای برند های جدید به حساب بیایند. قیمت تلویزیون های هایسنس در حال حاضر کم است ولی به احتمال زیاد این شرکت در آینده ای نزدیک تلویزیون های خود را با قیمت بیشتر در اختیار کاربران قرار می دهد. اما بهترین تلویزیون های هایسنس کدام هستند ؟ چرا این تلویزیون های بهترین هستند؟ در این نوشته ما به این دو سوال پاسخ می دهیم و تلویزیون های هایسنس را معرفی می کنیم.

هایسنس

بسیاری از کاربران فکر می کنند که هایسنس یک برند نوپا می باشد. در واقع این شرکت محصولات زیادی از جمله تلویزیون را دارا می باشد. البته هایسنس اخیرا تولید تلویزیون های LED را زیاد کرده است و به نظر می رسد قصد رقابت با برند های دیگر را داشته باشد. 

چرا تلویزیون های هایسنس ارزان هستند؟

تنها دلیل برای ارازن بودن تلویزیون های هایسنس، رقابت می باشد. شما اگر به تلویزیون های هایسنس دقت کرده باشید و مشخصات موجود در آن ها را مورد بررسی قرار داده  باشید متوجه می شوید که بسیار از ویژگی ها در تلویزیون های هایسنس به مراتب کاربردی تر از دیگر برند ها  می باشد.  کیفیت و کارایی ، کیفیت ساخت، کیفیت صدا و حتی طراحی در تلویزیون های هایسنس بی نظیر است. اما بهترین های هایسنس کدام هستند؟

تلویزیون هایسنس H9G

این تلویزیون در سال 2020  تولید شده است. در این تلویزیون کیفیت تصویر 4K می باشد. در این تلویزیون تصویر با رزولوشن 2160*3840 پیکسل ارائه می شود. تراکم پیکسلی در این تلویزیون زیاد است. نمایش جزئیات به خوبی در آن نمایش داده می شود. قابلیت ارتقای تصویر در تلویزیون H9G فوق العاده است و می تواند در نوع خود بی نظیر باشد. میزان اتخاذ فریم های اضافه در آن بسیار زیاد است. شما نویز و بلور کمی را در تصویر این تلویزیون می توانید مشاهده کنید.در این تلویزیون صدای 20 وات با دو اسپیکر Downfiring  ارائه می شود. فرمت های دینامیکی چون دالبی ویژن HDR10+ به خوبی در تلویزیون H9G پشتیبانی می شوند. در تلویزیون H9G میزان روشنایی صفحه نمایش برابر با 1000 نیت است. این میزان از روشنایی تلویزیون H9G را کارا کرده تا از فرمت دالبی ویژن هم پشتیبانی کند. در این تلویزیون نوپردازی مستقیم است و تاریکی منطقه ای آن از نوع FALD می باشد.  

قیمت و خرید تلویزیون هایسنس H9G در اندازه 65 اینچ

قیمت و خرید تلویزیون هایسنس H9G در اندازه 65 اینچ

 

تلویزیوین هایسنس H8G 

این تلویزیون در سال 2020 تولید شده است و تقریبا شبیه تلویزیون H9G می باشد. در تلویزیون H8G میزان کنتراست و نمایش رنگ مشکی بالا بوده و این تلویزیون برای نمایش فیلم ها کارایی فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. در این تلویزیون روشنایی صفحه نمایش 700 نیست . هایسنس برای تلویزیون H8G هم از فناوری تاریکی منطقه ای استفاده کرده است. قیمت تلویزیون هایسنس H8G به نسبت تلویزیون H9G کمتر است. در هر دو مدل از فناوری کوانتوم دات و یا کیولد استفاده شده است. این تلویزیون کیفیت رنگ فوق العاده ای را دارند. همانند تلویزیون H9G تلویزیون H8G از صفحه نمایش VA استفاده می کند. این صفحه نمایش میزان کنتراست فوق العاده ای را دارد. 

قیمت و خرید تلویزیون 55 اینچ  هایسنس H8G

 

 

دیگر تلویزیون های هایسنس موجود در فروشگاه مجی کالا

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha