بهترین برند کولر گازی، کولر گازی جنرال گلد ویتالی 30000
بهترین برند کولر گازی، کولر گازی جنرال گلد ویتالی 30000

شرکت جنرال مختصا کولر گازی را تولید می کند. تا به امروز مدل های متنوعی از کولر گزای جنرال روانه بازار شده است، آنچه این کولر گازی ها را از هم متمایز می کند علاوه بر طراحی و ظرفیت، نوع موتور و گاز سرمایشی می باشد. در این نوشته ما کولر گازی جنرال گلد ویتالی را بررسی کرده و آن را با مدل هایی دیگر از جنرال گلد مقایسه می کنیم.

 

کولر گازی های شرکت جنرال گلد

 کولر گازی جنرال، کولر گازی جنرال شکار، کولر گازی جنرال T3، کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی ام جنرال، کولر گازی دی جنرال و کولر گازی او جنرال  همه از تولیدات شرکت جنرال می باشند. هرکدام از این نام و یا مدل ها مشخصاتی را به همراه خود دارند و کاربر باید در میان آن ها انتخاب کند. 

 

راهنمای خرید کولر گازی جنرال

کولر گازی های جنرال تعداد زیادی را دارند. برای نمونه ما در این نوشته به کولر گازی جنرال گلد پرداخته و مشخصاتی زا آن ها را ارائه می دهیم. جنرال گلد مشتقات مدلی زیاد دارد. کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم، کولر گازی جنرال گلد سوپر، کولر گازی جنرال گلد ویتالی و کولر گازی جنرال گلد الترا همه جنرال گلد می باشند ولی مشخصات خاص خود را دارند. شما باید هنگام خرید نکاتی مانند ابعاد فضایی که کولر گازی در آنجا نصب می شود، نوع گازی سرمایشی و مقدار آن در کولر گازی، نوع گازی سرمایشی، رده آب و هوایی کمپرسور و طراحی را در نظر داشته باشید.

 

گاز سرمایشی R410A

در کولر گازی به صورت کلی از دو نوع گاز استفاده می شود. ممکن است یک کولر گازی گاز R22 و یکی دیگر R410a را استفاده کند. گاز های می توانند کارایی بالایی را از خود نشان دهند اما تفاوت هایی را با هم دارند. گاز R410a دارای آنتالپی بالا می باشد که خیلی گرما را سریع جذب می کند. گاز R410a در هر کولر گازی و یا کمپرسوری که باشد با روغن سنتتیکی همراه است. این روغن دارای حلالیت بالا بوده و می تواند خیلی سریع حل شود و فرایند روانکاری قطعات موتور را انجام دهد. 

 

گاز سرمایشی R22

گاز  R22 در کولر گازی ویژگی هایی منحصر به فرد دارد. این گاز می تواند با هر تکنسین شارژ شود. گاز R22 به نسبت r410A ارازانتر است. این گاز دیرتر شروع به جذب گرما می کند و باید کمپرسور بیشتر کار کند تا آن را راه بیندازد. 

 

 رده های اب و هوایی در کولر گازی

 رده اب و هوایی به رده ای گفته می شود که کمپرسور کولر گازی تحمل آن را دارد. رده های آب و هوایی سه دسته می باشند. رده T3 برای مناطق گرم و خشک ، رده T2 برای مناطق سرد سیری و رده T1 برای مناطق گرم و معتدل کاربرد دارد. یک کولرگازی  با رده اب و هوایی T3 برای مناطقی چون سیستان و بلوچستان، اهواز، کرمان و... کاربرد دارد و کولر گازی با رده آب و هوایی T1 برای مناطق گرم و معتدل مانند قسمت هایی شمالی و قسمت های غربی و یا شمال شرقی کاربرد دارد. 

 

کولر گازی جنرال گلد ویتالی

کولر گازی جنراگلد ویتالی  با ظرفیت 30000، گاز R410a،رده اب و هوایی T1، پنل بزرگ کشیده،  طراحی زیبا، ریموت کنترل و... از بهترین های شرکت جنرال می باشد. این کولر گازی دارای متوری بزرگ است و روغن لوبریکانت آن سنتتیکی است. یکی از نقاط قوت برای این کولر گازی عدم ایجاد فشار دمایی بر موتور است. با ظرفیتی که کولر گازی جنرال گلد ویتالی دارد می تواند فضای 160 تا 180 متر مربعی را پشتیبانی کند. 

 

مقایسه کولر گازی جنرال گلد ویتالی با دیگر مدل های جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد ویتالی دارای ظرفیت 30000 هزار و موتور بزرگ است. کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم حدا اکثر تا ظرفیت 24000 را دارد و موتور آن سبک است و در دیگر ویژگی های با کولر گازی ویتالی مشابه می باشد. کولر گازی جنرال گلد سوپر داری گاز R22 می باشد و پنل آن هم متفاوت است و بالاترین ظرفیت ان نیز 24000 هزار است. کولر گازی چنرال گلد ویتالی بالارده ترین کولر گازی شرکت جنرال گلد می باشد. 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha