بهترین تلویزیون های 60 اینچ 4k اسمارت
بهترین تلویزیون های 60 اینچ 4k اسمارت

حتما می دانید که اندازه پنل 60 اینچ منحصر به فرد بوده و کمتر تلویزیون هایی این اندازه از پنل را دارند. البته اندازه 58 اینچ و 60 اینچ بسیار به هم نزدیک بوده و 2 اینچ تفاوت خاصی را ایجاد نمی کند.  در این نوشته برترین تلویزیون های 60 اینچ را معرفی می کنیم. اندازه 60 اینپ برای چه فضایی مناسب است و یا با عبارتی چه قابلیت هایی را می تواند داشته باشد همه و همه در یان نوشته مورد بحث قرار می گیرند.

 

تلویزیون 60 اینچ AU8000 سامسونگ 2021

 این تلویزیون از سری AU بوده و در سال 2021 توسط شرکت سامسونگ تولید شده است. در آن فرکانس تصویر 60 هرتز است. این تلویزیون از قابلیت هایی چون ارتقای سطح تصویر شفاف یعنی Motion Exelerator برخوردار است و می تواند با کارایی بالایی تصاویر پر سرعت مانند تصاویر گیمینگ را نمایش دهد. صدای ن 20 وات است و ویژگی های صوتی مانند همه جانبه کردن صدا را دارا می باشد. سامسونگ در این تلویزیون از طراحی AirSlim استفاده کرده است که شاید به مانند دیگر تلویزیون ها باریکی و ظرافت را نداشته باشد اما خوب یکی از جذاب ترین های سامسونگ می باشد. این تلویزیون پایه کنار بوده و پایه های مسطح دارد به گونه ای که با میز تلویزیون همسان می شود. تایزن با قابلیتی جدید در آن حضور پیدا کرده و ویژگی هایی مانند Game Bar به آن اضافه شده است. شما می توانید در منوی Game Bar هر گونه تنظیمات مربوط به صدا را انجام دهید. ویژگی هایی مانند ALLM و یا HGIG در آن فعال و غیر فعال می شوند. تلویزیون AU8000 در اندازه 60 اینچ موجود بوده و برای کاربران منحصر به فرد فوق العاده می باشد. 

 

تلویزیون 58 اینچ سامسونگ TU7000 تولید 2020

 این تلویزیون در سال 2020 تولید شده است و یکی از پرفروش های سامسونگ می باشد. در این تلویزیون از فرکانس تصویر 60 هرتز بهره گرفته شده است. تلویزیون 58 اینچ TU8000 قابلیت ارتقای کیفیت تصویر دارد و می تواند محتوای Full HD و HD را با کیفیت بالایی نمایش دهد. پردازنده کریستال 4k می تواند تصویری شفاف را برای شما ارائه دهد. به واسطه شفافیت تصویر و کاهش نویزی که این پردازند بر روی فریم های تصویر انجام می دهد به پردازنده کریستالی شهرت یافته است. در این تلویزیون از صدای 20 وات بهره گرفته شده است و ویژگی و یا فرمت های دالبی دیجیتال و DTS به خوبی بر روی این تلویزیون پیاده شده اند. سامسونگ برای کیفیت صدای بهتر از ARC در پورت HDMI استفاده کرده است. شما می توانید صدای تلویزیون را با کیفیتی بالا از طریق HDMI ARC به ساندبار ها انتقال دهید و از صدای همه جانبه 5.1 کاناله لذت ببرید. پایه ها در این تلویزیون V شکل هستند و انتهای پایه ها گرد می باشند. 

 

تلویزیون 58 اینچ سامسونگ TU7100  

تلویزیون TU7100 همانند تلویزیون TU7000 کارایی بالا دارد. این تلویزیون در پایه ها یا تلویزیون TU7000 متفاوت است. پایه های تلویزیون TU7000 دارای انتهای گرد هستند در حالی در تلویزیون TU7100 پایه ها صاف می باشند.  به هر صورت این تلویزیون نیز دارای کیفیت تصویر 4K و فرکانس تصویر 60 هرتز می باشد.  صفحه نمایش در آن از نوع VA بوده که همین ویژگی موجب بالا بودن کنتراست و همچنین نمایش رنگ مشکی عمیق شده است. در تلویزیون 58  اینچ TU7100 صدای 20 واتی با دو اسپیکر ارائه می شود. این تلویزیون 2 پورت HDMI و 1 پورت USB دارد که یکی از پورت های HDMI با قابلیت بازگشت صوتی می باشد. تلویزیون TU7100 به جهت دارا بودن پایه در کناره ها همسانی خوبی را با ساندبارها دارد. 

 

تلویزیون 58 اینچ هایسنس A6100

 هایسنس یک شرکت تولید کننده تلویزیون است که بعد از سال ها دوباره شروع به تولید و داشتن سهمی از بازار کرده است. تلویزیون 58 اینچ هایسنس A6100 دارای کیفیت تصویر 4k است  و صدایی 30 وات را با دو اسپیکر 15 واتی ارائه می دهد. هایسنس به روشنایی تصویر و کنتراست بالا شهرت دارد. در تلویزیون A6100 کنتراست تصویر برابر با 4000:1  می باشد که در میان برند های دیگر بسیار نادر است. این میزان از کنتراست می تواند شور و هیجان زیادی را در زمان نمایش فیلم ها ایجاد کند. به هر صورت پنل در این تلویزیون از نوع VA می باشد و رنگ مشکی بالا و کنتراست فوق العاده به همین دلیل می باشد. این تلویزیون روشنایی بالایی را نیز دارا است. هایسنس شاید برندی باشد که تازه دارد جای خود را در بازار باز می کند اما باید بگوییم رقابتی حرفه ای و سخت را با برند های مشهور و پر آوازه باز کرده است. 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha