بررسی مایکروفر 40 لیتری سامسونگ مدل mg40j5133at
بررسی مایکروفر 40 لیتری سامسونگ مدل mg40j5133at

مایکروفر سامسونگ مدل  MG40J5133A دارای 18 دستور العمل برای راحتی شما می باشد .به راحتی همه چیز از لوبیا سبز و برنج قهوه ای، سینه مرغ بدون استخوان و ماهی قزل آلا و استیکرا در کمترین زمان آماده می کند .سیستم گرم کن در مدل MG40J5133AT همیشه غذا را گرم و آماده برای پذیرایی می نماید. . قدرت خروجی 900 وات این مایکروویو در مدت زمان کوتاهی غذای خام را به صورت پخته شده در اختیار می گذارد. همچنین ظرفیت این مایکروویو 40 لیتر در نظر گرفته شده که حتی از پس پخت و پز غذای یک خانواده پر جمعیت نیز بر می آید. 10 سطح درجه حرارت برای مایکروویو سامسونگ تعریف شده اند که بسته به مواد غذایی می توانید هر یک را انتخاب کنید. جنس بدنه سرامیکی این مایکروویو از چسبیدن مواد به آن جلوگیری می کند، و شما می توانید تنها با یک پارچه فضای داخلی این دستگاه را تمیز کنید. علاوه براین میزان مصرف انرژی در این نوع مایکروویو نسبت به سایر دستگاه های دیگر بسیار کم است به صورتیکه تا 40 درصد مصرف برق را پایین می آورد. طراحی مایکروویو سامسونگ MG40J5133AT به حدی شیک و جذاب است که حتی نظر سخت پسندان را نیز به راحتی به سمت خود جلب می کند.

مایکروفر 40 لیتری سامسونگ مدل mg40j5133at

پخت و پز سالم با مایکروویو سامسونگ

مایکروفر سامسونگ MG40J5133AT دارای 18 حالت آشپزی از قبل تنظیم شده می باشد که شما بوسیله ی آن می‌توانید طیف وسیعی از وعده‌های غذایی تازه و سالم را تهیه کنید. اکنون می‌توانید همه چیز را از کلم بروکلی گرفته تا برنج سبوس دار، از سوخاری کردن جوجه بی استخوان گرفته تا فیله های ماهی سالمون تازه، به آسانی و با خیال راحت طبخ نمایید. مایکوویو سامسونگ MG40J5133AT کاری می کند تا مواد غذایی به هنگام گرم شدن طعم و بافت اصلی خود را حفظ کنند. بدین صورتکه اگر بخواهید غذایی را گرم کنید با دمای مناسب مانع از سوختن آنها خواهد شد.

عملکرد پنل  مایکروفر سامسونگ مدل MG40J5133AT

مایکروفر 40 لیتری سامسونگ

Popcorn.1 :همان طور که از نام این اصطلاح مشخص است، مربوط به پخت پاپ کورن می باشد

Potato.2 :همان طور که از نام این اصطلاح مشخص است، مربوط به پخت سیب زمینی می باشد

Snak.3 :همان طور که از نام این اصطلاح مشخص است، مربوط به پخت اسنک می باشد

Healthy cooking.4 : پخت و پز سالم بیش از 18 دستور العمل ازقبیل لوبیا سبز گرفته تا برنج قهوه ایی ,سینه ی مرغ بدون استخوان تا استیک ماهی قزل آلا پخت و آماده کرد .

Meat poultry.5 : پخت گوشت و مرغ.بوقلمون و…

Auto Grill cook.6 : پخت اتوماتیک با گریل و هوای گرم

Power Defrost.7 : قابلیت یخ زدایی همراه با قدرت خنک کنندگی بالا که یخ روی غذاهایی همچون گوشت و ماهی را ذوب می کند. همچنین امکان حفظ کیفیت مواد غذایی توسط یخ زدایی در این مایکروویو سامسونگ کاملاً تضمین می شود و شما در هر زمان می توانید موادی مانند گوشت، ماهی، مرغ، نان و حتی میوه ها را نیز بعد از عمل یخ زدایی مورد استفاده قرار دهید.

 Auto Reheat.8 :یکی از دکمه های روی مایکروویو که در برخی از برندها وجود دارد، auto reheat می باشد. با این دکمه می متوانید وزن غذا را مشخص کنید تا مدت زمان لازم برای گرم شدن آن نمایش داده شود.

 Keep warm.9 :گرم شدن غذا در ظروف گرم,مواد غذایی را در درجه ی حرارت مناسب نگه میدارد بدون نیاز به پخت و پزبنابراین عطروطعم و بافت آن از بین نمیرود و غذایی تازه و آماده خدمت رسانی شماست.

Grill.10 یا کباب پز: اگر میخواهید از تنظیمات گریل در مایکروویو یا ماکروفر استفاده کنید، می توانید این دکمه را انتخاب کنید و سپس دکمه ی استارت را فشار دهید. در واقع این قابلیت در مایکروویو برای برشته کردن غذا ها به کار می رود. در بعضی مدل ها که قدیمی تر هستند، این قابلیت به صورت پیچی می باشد،یچ را روی حالت grill بچرخانید و سپس دکمه ی  enter  و در نهایت گزینه ی  start را بزنید. روی حالت گریل احتیاجی به گذاشتن در پوش نیست. در این حالت می توانید از ۳ پایه ی فلزی نیز استفاده کنید. گریل یکی از بهترین دکمه های روی مایکروفر می باشد که بخاطر نوع حرارت دهی آن، نوعی خطوط قهوه ای روی غذا ظاهر می شود و اصطلاحا غذا گریل خواهد شد.

Combi.11 : یکی از کلمات روی مایکروفر که ممکن است با آن برخورد داشته باشید، combi می باشد. البته این دکمه روی تمام مایکروفرها وجود ندارد. مایکروفرهایی که این ویژگی را دارند، با انتقال حرارت به پخت غذا کمک می کنند. combi دارای انواع مختلفی می باشد. به عنوان مثال در combi 1 مایکروفر پخت غذا با امواج مایکروفر و گریل به طور همزمان انجام میشود. Combi3  ترکیبی از گریل پایین با ماکرو می باشد و در مقابل combi4 گریل بالا و پایین و ماکرو با هم ترکیب میشوند. در این حالت گرم شدن غذا و برشته شدن زیر و روی غذا همزمان با هم صورت می گیرد. Combi5 ترکیبی از ماکرو و کانوکشن می باشد

مایکروفر سامسونگ مدل mg40j5133at

Deodorisation.12 استفاده ازویژگی بوزدایی مایکروفر : از این ویژگی برای بوی غذا و یا موقعی که دود زیاد داخل دستگاه جمع شده است استفاده کنید.ابتدا داخل دستگاه را تمیز کنید.

  •  دکمه Deodorization را فشار دهید.در این موقع شما ۴ بار صدای بوق را می شنوید.
  •  زمان بوزدایی حدود ۵ دقیقه تعیین گردیده ، با هر بار فشردن دکمه ی +۳۰s ، ۳۰۰ ثانیه به زمان آن اضافه می گردد.
  •  شما زمان بوزدایی را با فشردن دکمه ی +۳۰s می توانید تنظیم کنید.
  •  حداکثر زمان بوزدایی ۶۰ دقیقه است

13.صفحه کلید دکمه های ۱ تا ۹ : در قسمت جلوی مایکروفر و مایکروویو شماره هایی از ۱ تا ۹ وجود دارد. این شماره ها برای وارد کردن زمان پخت و پز و گرمای دلخواه تعبیه شده است. البته این دکمه ها در مدل های جدید می توانند کاربرد های بیشتری نیز داشته باشند

Kitchen Time.14 : دکمه تنظیم ساعت و زمان سنج آشپزخانه ایی

Sound.15 : صدا قابل خاموش شدن و یا هشدار

Eco.16 : کمترین مصرف برق اماده به کار در جهان است.

مصرف کنندگان میتوانند 40 % انرژی در حالت اماده به کار را ذخیره کنند.

Clock.17 : این دکمه برای مدت زمان کار مایکروویو می باشد. برای تنظیم دستی زمان، شما باید ابتدا روی نماد ساعت فشار دهید و با استفاده از دکمه های ۱ تا ۹ ابتدا دقیقه و سپس ثانیه را مشخص کنید. به این ترتیب زمان مورد نظر خود را وارد کنید و در نهایت دکمه ی سبز رنگ یا اینتر را برای شروع کار فشار دهید. در بعضی مدل ها بعد از تنظیم ساعت باید دوباره دکمه ی ساعت را فشار دهید تا زمان تایید شود.
در بعضی از مایکروفر و مایکروویو ها که اکثرا مدل های قدیمی تری هستند، دکمه ی تنظیم ساعت وجود ندارد، در عوض یک پیچ وجود دارد که شما با چرخاندن آن می توانید میزان زمان دلخواه خود را تنظیم کنید

Power Level.18 : انتخاب قدرت ماکروفر

Start.19 : با فشار دادن این دکمه روی مایکروفر می توانید برنامه های پخت غذا که از قبل تنظیم شده اند را اجرا کنید

20.دکمه شروع 30 ثانیه : برای گرم کردن غذا استفاده میشود که با هر بار زدن 30 ثانیه به زمان آن اضافه می شود .

Stop/Cancel.21 : برای توقف یا لغو یک برنامه آشپزی، این دکمه را فشار دهید یک بار فشار دهید تا پخت غذا را متوقف کنید. و برای متوقف کردن پخت و پز یا لغو برنامه فعلی، دوبار فشار دهید.

22.دکمه باز کردن درب : جهت باز کردن درب استفاده می شود.

**بهترین گزینه جهت پخت کیک و پیتزا استفاده از دکمه کمبی می باشد که با توجه به دستور پخت غذا زمان و دمای پخت را تعیین نمایید.

طراحی منحصر به فرد

مایکروفر سامسونگ مدل  MG40J5133A دارای طراحی منحصر به فرد و زیبایی می باشد که با فضا و دکوراسیون شیک منزل شما مطابقت خواهد داشت. استفاده از نمایشگر لمسی با درج عملکردهای اصلی، بسیار آسان است. در نتیجه وارد کردن فرمان‌ها بسیار ساده خواهد بود. آخرین مدل مایکرویو سامسونگ سبکی ویژه در آشپزخانه تان ارائه می دهد. این سبک به دقت ارائه شده و سامسونگ طزاحی CMF را با طراحی استیل و آینه ای به کار برده است. نمای داخلی در این مایکروویو با سرامیک ساخته شده و این سرامیک به گونه ای جلا داده شده که تمیز کردن و نظافت داخل مایکروویو را بسیار سهل نموده است. صاف بودن نمای داخلی آن می تواند یک نمای جالب دیگر باشد که این مایکروویو برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد.

جمع بندی

مایکروفر سامسونگ مدل  MG40J5133A  توان 900 وات را برای استفاده کارآمد فراهم می کند و 10 سطح قدرت را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در تهیه طیف گسترده ای از غذاها کمک کند. بدنه استیل آن نه تنها باعث استحکام می شود بلکه ظاهری درخشان و زیبا را در چیدمان آشپزخانه به وجود می آورد. پوشش سرامیکی داخل دستگاه در برابر خراش مقاوم است و یک تمیزکنندگی راحت را فراهم می کند. مایکروفر MG40J5133 یکی از بهترین مدل های سامسونگ با ظرفیت 40 لیتر است که عملکرد های مختلف پخت و پز اتوماتیک را ارائه می دهد. با داشتن قابلیت های پخت، گرم کردن و یخ زدایی مواد، انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد و با پخش گرما به طور مساوی در تمام قسمت ها تضمین می کند که مواد به طور کامل و یکدست طبخ شود. اگر به یک مایکروفر کم مصرف با طراحی سطح بالا همراه با عملکرد های پخت و پز سریع، دستورالعمل غذاهای محلی، عملکرد یخ زدایی و گرم کردن علاقه دارید، سامسونگ 5133 برای شما کاملا ایده آل است جهت سفارش و مشاوره با کارشناسان ما در مجی کالا همراه باشید .

 

 

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha