مدل های ماشین لباسشویی ال جی
مدل های ماشین لباسشویی ال جی

شرکت ال جی ماشین های لباسشویی متنوعی را روانه بازار کرده است. ماشین های لباسشویی ال جی امکانات،  ظرفیت های متفاوت و متمایزی دارند و بسته به نیاز، کاربران می توانند از میان آنها ظرفیت های مختلف را انتخاب کنند. مدل های متنوع ماشین های لباسشویی ال جی را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.  ماشین های های لباسشویی ال جی دارای موتور اینورتر خطی هستند که هم انرژی کمی مصرف می کنند و هم طول عمر بالایی دارند. شرکت ال جی علاوه بر ساختار فنی برنامه های متنوعی را برای شستشوی انواع لباس ها در نظر گرفته است.

ماشین لباسویی ال جی 7 کیلو مدل FH2j3QDNP0

 بدون شک این ماشین لباسویی پرفروش ترین ماشین لباسشویی موجود در بازار است.  موتور آن دارای اینورتر است و صدای کم، انرژی کم و طول عمر زیاد از ویژگی های بارز آن است. در این ماشین لباسشویی برنامه های متنوعی وجود دارد که هر نوع لباس را پشتیبانی می کند. درام آن دارای چهار حرکت اصلی و کاربردی شستشو است.  میزان رطوبت لباس ها بعد از اتمام فرایند شستشو در حدود 40 درصد است. درام آن به گونه ای طراحی شده است که در سریع ترین زمان لباس ها آبکشی می شوند و دور آن در هنگام آبکش و خشک کردن به 1200 دور در دقیقه می رسد و سرعت چرخش 1200 دور در دقیق از مشخصات آن است. آپشن هایی برای شستشو در نظر گرفته شده است. آپشن Intensive کمک می کند تا بنابه تشخیص کاربر لباس های بسیار کثیف را با شدت بیشتری شستشو دهد. این ماشین لباسشویی دارای دو درجه حرارت 40 درجه و 60 درجه برای گرم کردن آب شستشو است، چون که تنها ورودی آب سرد دارد و آب  در داخل ماشین لباسویی گرم می شود. آپشن Time Delay کمک می کند تا با اتخاذ برنامه از سوی کاربر زمان شستشو به صورت اتوماتیک به ساعات کم باری مثلا صبح ها به تعویق بیفتد و از مصرف زیاد انرژی جلوگیری شود. آپشن pre Wash کمک می کند تا لباس های گلی و یا خاکی شده قبل از انحلال مواد شوینده و سیکل اصلی شستشو مورد آبکشی اولیه قرار گیرد و مقداری از حجم لکه های کثیف کاسته شود. این ماشین لباسشویی سلامت لباس ها را تضمین می کند و موجب خرابی لباس ها نمی شود. ظرفیت 7 کیلو دارد و به عنوان محبوب ترین ماشین لباسشویی در سال 2019 شناخته شده است. شما می توانید تصویر این ماشین لباسشویی را در زیر مشاهده فرمایید:

ماشین لباسشویی 6 کیلو ال جی مدل F2J6NNP0W

این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 6 کیلو گرم است. موتور اینورتر دایرکت  درایو Direct Drive  به عنوان هسته اصلی در آن قرار گرفته است. مصرف کم انرژی و صدای کم و همچنین طول عمر زیاد از ویژگی های بارز آن است و در کشور های اروپایی تا 10 سال ضمانت شده است. این موتور گیربکسی است و فضای کمی را اشغال می کند و حجم بیشتر ماین لباسشویی به درام اختصاص داده شده است رده مصرف انرژی آن +++A است و صدای آن در حدود 51 دسی بل است. برنامه های شستشوی آن متعدد  هر نوع لباس و پارچه ای را می توان با آن شست. آپشن های متعددی دارد که می توان به شستشو و آبکشی قبل از فرایند شستشوی اصلی Pre Wash، به تاخیر انداختن فرایند شستشو به ساعات کم باری جهت مصرف کمتر انرژی Time Delay،  شستشوی در دمای 40 درجه و 60 درجه، تنها ورودی آب سرد و گرم کردن اتوماتیک آب، مصرف کم آب، خشک کردن با رطوبت نهایی 40 درصد، سرعت چرخش درام 1200 دور بر دقیقه، صفحه نمایش لمسی و کارا و شستشوی سریع در 30 دقیقه از ویژگی های آن است. این ماشین لباسشویی شباهت زیادی به مدل بالایی یعنی FH2J3QDNP0 دارد و می توان گفت فقط ظرفیت آنها با هم متفاوت است.

 

ماشین لباسشویی بخارشور دار 9 کیلو ال جی مدل F4J6VYP2S

این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 9 کیلوگرم است و تمام ویژگی هایی چون برنامه های متعدد، آپشن های کاربردی  Pre Wash  و Time Delay، موتور اینورتر دایرکت درایو، مصرف انرژی  و صدای کم، دوام و طول عمر بالا، ویژگی های عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis و NFC ، قابیلت اتصال با وای فای به سایر وسایل هوشمند که برای مدل های بالا ذکر شده را دارد و امکانات به نسبت بیشتری برای این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است. در این ماشین لباسشویی قابلیت Add Wash وجود دارد  که می توان با زدن دکمه Pause فرایند شستشو را متوقف کرد و بعد از 3 ثانیه درب آن را باز کرد و آیتم فراموش شده را به سیکل شستشو اضافه کرده و بعد از بستن درب دکمه Start را زده تا فرایند شستشو ادامه یابد. در این ماشین لباسشویی از چروگ شدن لباس ها جلو گیری می شود و تا 99.99 درصد از مواد و عوامل آلرژی زا کاسته می شود.

 

 

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha