مدل های ماشین ظرفشویی ال جی
مدل های ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین های ظرفشویی ال جی  دارای ویژگی های متفاوت هستند. ماشین های ظرفشویی ال جی در چند مدل وارد بازار شده اند و به عبارتی تنوع مدل آنها زیاد نیست. این ماشین های ظرفشویی با ظرفیت 14 نفره وارد بازار می شوند و می توان در چیدمان داخل آنها با توجه به طراحی های صورت گرفته ظرفی که برای چهارده نفر لازم است تا 168 پارچه را در آن قرار داد. برای ظروف بزرگ یا ظروف بسیار کثیف چیدمان انعطاف پذیری می توان انجام داد و همه ظرف ها را در آن قرار داد. در این نوشته سه مدل از ماشین های ظرفشویی ال جی که بسیار پرطرفدار هستند را مورد مقایسه قرار می دهیم.

ماشین ظرفشویی  ال جی 14 نفره مدل DFB512FW

ماشین ظرفشویی 512 دارای ظرفیتی 14 نفره است. این ماشین ظرفشویی دارای 2 طبقه است که یک طبق برای ظروف بزرگ و یک طبقه برای ظروف کوچکتر و برای کارد و چنگال از سبدی کوچک استفاده می شود. طبقه ها در آن قابل انعطاف بوده و هر ظرفی با هر اندازه ای را می توان در آن جای داد. موتور شستشوی آن دایرکت درایو Direct Drive است و با توجه به ویژگی اینورتر مصرف انرژی  و صدای کمی دارد و از طرفی دوام و طول عمر بالایی را می توان از آن انتظار داشت. در طبقه پایینی یک بازوی 4 پر و در طبقه بالایی یک بازوی 2 پر ، در حال چرخش سیستم آب پاشی را روی ظرف ها پیاده می کنند. رده انرژی مصرفی آن ++A و مصرف آب آن برای هر سیکل شستشو 9 لیتر می باشد. ویژگی های کاربردی مانند، قفسه Easy Rack Plus، فناوری پاشش آب چهار طرفه Quad Wash، شستشوی ظروف ظریف، برنامه شستشوی نیم بار Half Load، برنامه شستشوی سریع Quick، برنامه شستشوی خود کار Auto، برنامه شستشوی اقتصادی Eco، برنامه شستشوی با تاخیر Time Delay، برنامه شستشوی محفظه داخلی، امکان دانلود چرخه و برنامه شستشو، قابلیت وای فای و هوشمند Smart  ThinQ و امکان تنظیم ارتفع قفسه ها  این ماشین ظرفشویی ال جی را به عنوان ماشین ظرفشویی محبوب در بین کاربران تبدیل کرده است.  تنظیمات و کنترل آن بر روی قسمت جلویی بالای درب است که دارای دکمه های لمسی دیجیتال است و کار با آن آسان و رضایت بخش است.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 512 ماشین ظرفویی 14 نفره ال جی 512ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 512ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 512

 

ماشین ظرفشویی  14 نفره ال جی DFB325HS

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره است و می توان مجالس و مهمانی های بزرگ را پشتیبانی کند. این ماشین ظرفشویی دارای موتور اینورتر دایرکت درایو است که مصرف انرژی  و صدای کم و دوام و طول عمر بالا از ویژگی های آن است. این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه است که طبقه پایینی برای ظروف بزرگ و طبقه وسط برای ظروف کوچکتر و شکستنی  و طبقه بالایی برای کارد و چنگال اختصاص داده شده است. طبقه ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و می توان با تنظیم تقسیم کننده هر قفسه انواع ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار داد. ماشین ظرفشویی 325 هوشمند بوده و دارای وای فای و قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و می توان برنامه های متعددی که از سوی شرکت سازنده برای آن در نظر گرفته شده است دانلود کرد. قابلیت Smart ThinQ  کمک می کند تا با وسایل دیگر مانند تلفن همراه و یا تلویزیون ساز و کار ماشین ظرفشویی را در کنترل خود داشته باشید. ویژگی Smart Diagnosis کمک می کند به صورت آنلاین و بدون نیاز به تکنسین مشکلات احتمالی پیش آمده را برای ماشین ظرفشویی برطرف کنید. رده انرژی مصرفی +++A و بسیار کم مصرف می باشد. این ماشین ظرفشویی برنامه ها و ویژگی های متعددی چون برنامه شستشوی اقتصادی ECO، برنامه شستشوی  ظرف ها در یک ساعت Turbo، برنامه شستشوی سریع Quick، برنامه شستشوی خودکار Auto، برنامه شستشوی با بخار True Steam، برنامه شستشوی با تاخیر Time Delay، برنامه شستشوی نیم بار Half load، ایجاد دو محدوده شستشو و شستشوی ظروف ظریف را دارد. در این ماشین ظرفشویی  صفحه نمای بر روی بالای درب قرار دارد و هنگام بستن درب نمی توان پنل کنترل را مشاهده کرد و  با ظرف شویی با پنل مخفی هم مشهور است از طرفی یک ویژگی بسیار کاربردی دارد که موقع اتمام فرایند شستشو درب به صورت خودکار باز می شود و با این ویژگی کمک زیادی به خشک کردنم بیتر ظرف ها می شود. این ویژگی Auto Open Dry نام دارد.

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 325ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 325ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 325ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 325

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی DFB425FP

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره است و می توان مجالس و مهمانی های بزرگ را پشتیبانی کند. این ماشین ظرفشویی دارای موتور اینورتر دایرکت درایو است که مصرف انرژی  و صدای کم و دوام و طول عمر بالا از ویژگی های آن است. این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه است که طبقه پایینی برای ظروف بزرگ و طبقه وسط برای ظروف کوچکتر و شکستنی  و طبقه بالایی برای کارد و چنگال اختصاص داده شده است. طبقه ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و می توان با تنظیم تقسیم کننده هر قفسه انواع ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار داد. ماشین ظرفشویی 425 هوشمند بوده و دارای وای فای و قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و می توان برنامه های متعددی که از سوی شرکت سازنده برای آن در نظر گرفته شده است دانلود کرد. قابلیت Smart ThinQ  کمک می کند تا با وسایل دیگر مانند تلفن همراه و یا تلویزیون ساز و کار ماشین ظرفشویی را در کنترل خود داشته باشید. ویژگی Smart Diagnosis کمک می کند به صورت آنلاین و بدون نیاز به تکنسین مشکلات احتمالی پیش آمده را برای ماشین ظرفشویی برطرف کنید. رده انرژی مصرفی +++A و بسیار کم مصرف می باشد. این ماشین ظرفشویی برنامه ها و ویژگی های متعددی چون برنامه شستشوی اقتصادی ECO، برنامه شستشوی  ظرف ها در یک ساعت Turbo، برنامه شستشوی سریع Quick، برنامه شستشوی خودکار Auto، برنامه شستشوی با بخار True Steam، برنامه شستشوی با تاخیر Time Delay، برنامه شستشوی نیم بار Half load، ایجاد دو محدوده شستشو و شستشوی ظروف ظریف را دارد.   در این ماشین ظرفشویی پنل بر روی درب قرار گرفته و دارای دکمه های لمسی و میکرو LED است.

ماشین ظرفشویی14 نفره ال جی 425ماشین ظرفشویی14 نفره ال جی 425ماشین ظرفشویی14 نفره ال جی 425ماشین ظرفشویی14 نفره ال جی 425

 

جمع بندی

ماشین های ظرفشویی 14 نفره ال جی 512، 325 و 425 را در بالا توصیف کردیم. ماشین ظرفشویی ال جی 512 دارای دو طبقه است و فقط در رنگ سفید موجود می باشد. ماشین های ظرفشویی 14 نفره ال جی 325 و 425 دارای 3 طبقه و فقط در رنگ نقره ای موجود می باشند. پنل کنترل ماشین های ظرفشویی 512 و 425 شبیه هم هستند و در قسمت جلویی قرار می گیرند که دکمه های لمسی میکرو ال ای دی دیجیتالی دارند ولی پنل کنترل ماشین ظرفشویی 325 دارای پنل مخفی بالای درب است و موقع بستن درب دیده نمی شود. ماشین ظرفشویی 325 دارای ویژگی Auto Open Dry است که در آن بعد از پایان سیکل شستشو درب به صورت اتوماتیک 20 تا 30 درجه باز می شود و کمک زیادی به خشک شدن زود تر ظرف ها می کند. در بقیه ویژگی تقریبا شبیه هم بوده و تفاوت ها آنقدر چشم گیر نیستند.

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha