مدل و شماره سریال ماشین های لباسشویی ال جی
مدل و شماره سریال ماشین های لباسشویی ال جی

ماشین های لباسشویی ال جی مدل های متنوعی دارند به گونه ای که نزدیک به 10 تا 12 مدل از ماشین های لباسشویی ال جی در بازار وجود دارد. این ماشین های لباسشویی هر کدام ظرفیت های مختلفی دارند و بسته به ظرفیت و امکانات، کاربران و خریداران آنها را انتخاب می کنند. اما آنچه که بسیار حائز اهمیت است مدل و شماره سریال ماشین های لباسشویی است که باتوجه به مدل و شماره سریال ماشین لباسشویی می توان مشخصات مربوط به زمان و مکان تولید ماشین لباسویی مطلع شد. برای بسیاری از کاربران سوال است که ماشین لباسشویی ساخت کجاست. ما در این نوشته شماره سریال ماشین های لباسشویی ال جی را مورد بررسی قرار می دهیم:

مکان شماره سریال ماشین لباسشویی ال جی کجاست؟

شماره سریال و مدل ماشین لباسشویی ال جی معمولا در پشت ماشین لباسشویی قرار می گیرد و بعضا پیش می آید که بر روی قسمتی از درب ماشین لباسشویی هم قرار می گیرد که با باز کردن درب ماشین لباسویی می توان آن را بر روی بدنه ماشین لباسشویی ال جی مشاهده کرد. شما می توانید نمونه هایی از مکان قرار گیری شماره سریال را در ماشین های لباسشویی ال جی مشاهده فرمایید:

 

 

 

ماشین لباسشویی ال جی ساخت کجاست؟

مکان قرار گیری شماره سریال ماشین های لباسشویی ال جی بر روی بدنه

توصیف و دیکد کردن شماره سریال ماشین های لباسشویی ال جی LG

 برچسب سریال و برچسب لوگو دو نوع برچسب هستند که بر روی ماشین لباسشویی قرار می گیرند. روی برچسب سریال  بارکد و جود دارد  و روی برچسب لوگو، لوگوی شرکت ال جی  زده شده است. شما می توانید در تصویر زیر برچسب  های انواع مدل و سریال ماشین لباسشویی ال جی را مشاهده کنید:

شناسایی ماشین های لباسشویی اصلی

تصویری از برچسب ماشین های لباسشویی ال جی

ما در اینجا تصویر سمت چپ و بالایی در شماره سریال و مدل های بالا را مورد بررسی قرار می دهیم و تصویر شماره سریال را در زیر آورده ایم:

 

ماشین لباسشویی ال جی ساخت کجاست؟

شماره سریال ماشین لباسشویی ال جی

 

شماره سریال در تصویر بالا را از چپ به راست توصیف می کنیم: عدد 6 و مکان قرار گیری آن مربوط به سال تولید است.  در این شماره سریال عدد 6 ، مفهوم سال تولید 2016 را می رساند و همچنین:

عدد 0: سال تولید 2010

عدد 1: سال تولید 2011

.

.

.

عدد 9: سال تولید 2019

در شماره سریال بالا بعد از عدد 6 نوبت به عدد 0 و 4 با هم 04 می رسد و این دو عدد باهم به معنی ماه تولید در سال است. در اینجا عدد 04 به معنی ماه تولید و چهارمین ماه میلادی است و همچنین:

عدد 01: ماه اول میلادی یا ژانویه

.

.

.

عدد 12: ماه دوازدهم میلادی یا دسامبر

بعد از عدد 604 که سال و ماه تولید ماشین لباسشویی است نوبت به مکان چهارم و پنجم در شماره سریال می رسد که با حرف بیان می شود و مکان تولید ماشین لباسشویی را مشخص می کند. در این شماره سریال PN است و یعنی ماشین لباسشویی در کشور چین تولید شده است و همچنین:

حروف KW: کره

حروفPW: هلند

حروف RA: روسیه

حروف RW: روسیه

 در نهایت JC1548 در شماره سریال در تصویر بالا به معنی مشخصه تولید و شماره ماشین لباسشویی در خط تولید است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha