تلویزیون پایه کنار یا پایه وسط ؟ کدام بهتر است؟
تلویزیون پایه کنار یا پایه وسط ؟ کدام بهتر است؟

خرید یک تلویزیون جدید با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات و تکنولوژی های متفاوت امروزی، همیشه کاری دشوار بوده و هست. نه تنها برای کاربران عادی بلکه برای فروشندگان تلویزیون، تولیدکنندگان، خرده فروشی ها و منتقدین هم کاری پیچیده است. به طور میانگین مردم هر 7 یا 8 سال تلویزیون جدید خریداری می کنند که باید دقت کامل داشته باشند و گرنه این مدت باید با انتخابب اشتباه خود کنار بیایند و این 7 یا 8 سال یک کالای نامناسب را تحمل کنند  با جست وجو در اینترنت، وضعیت پیچیده تر هم می شود چرا که در معرفی محصولات جدید با انبوهی از تکنولوژی های جدید و متعلقات اضافی مواجه می شویم. بنابراین باید دقت کافی در انتخاب داشته باشیم یا اینکه از یک سایت معتبر و کارشناسان فروش آن کمک بگیرید کارشناسان ما همیشه و به طور آنلاین در فروشگاه اینترنتی مجی کالا در خدمت شما می باشند تا بهترین محصولات را خریداری کرده و از خرید خود نهایت لذت را ببرید در این نوشته می خواهیم بفهمیم که تلویزیون های پایه کنار بهتر است یا پایه وسط  با ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

پایه در تلویزیون

تلویزیون برای اینکه با میز تلویزیون فاصله داشته باشد و برای اینکه به خوبی وزن آن نگه داشته شود به پایه نیاز دارد. پایه هم کاربردی است و هم جذابیت را به تلویزیون می بخشد. حالا شما فرض کنید تلویزیون پایه را نداشته باشد در این صورت با  توجه به اینکه اسپیکر ها در زیر تلویزیون تعبیه می شوند صدا را به خوبی انتشار نمی دهند و یا اگر اسپیکر ها در پشت تلویزیون قرار داده شوند کاربر نصف صدای تلویزیون را می تواند بشنود. با توجه به مطالب گفته شده، پایه برای تلویزیون لازم و ضروری است و در دو نوع پایه کنار و پایه وسط طراحی می شوند.

تلویزیون با طراحی پایه در وسط

اگر تلویزیون یک پایه را در وسط داشته باشد می گوییم تلویزیون پایه وسط است. پایه در وسط انواعی مختلف دارد. ممکن است مسط و زاویه دار باشد مانند تلویزیون سامسونگ کریستال 4K مدل TU8500 و یا مسطح خطی باشد مانند تلویزیون سامسونگ کیولد Q70T، یا همچنین مسطح قوسی شکل باشد مانند تلویزیون ال جی UP8150 و... که در هر صورت هر کدام جذابیت خاص خود را دارد. بسته به این که اندازه پایه چقدر باشد می توان برای آن ها میز تلویزیون با عرض و یا طول متفاوت را در نظر گرفت.

تلویزیون با طراحی پایه کنار

اگر تلویزیون دو پایه را در سمت چپ و راست داشته باشد می گوییم تلویزیون پایه کنار است. پایه کنار بودن تلویزیون نیز خود انواعی مختلف دارد که شاید مثل تفاوت در پایه وسط زیاد به چشم نخورد . تلویزیون سامسونگ AU8000 دارای پایه مسطح کناری و تلویزیون های دیگر دارای پایه های V شکل می باشند.

تلویزیون پایه کنار یا پایه وسط ؟ تفاوت در چیست؟

همان طور که گفتیم امروزه تلویزیون ها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده اند و انتخاب را دشوار کرده اند که هم از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهری تفاوت بسیاری دارند یکی از این تفاوت های ظاهری پایه های آن است که در انواع طرح مشاهده می کنید اگر می خواهید که تلویزیون را بر روی میز قرار دهید پایه های آن نقش مهمی در انتخاب تلویزیون شما را دارند باید اول به کیفیت و محکمی پایه توجه داشته باشیم و بعد بنا به سلیقه ی خود طرح آن را انتخاب کنید تلویزیون ها یا پایه کنار هستند یا پایه وسط . تلویزیون های پایه کنار دارای دو پایه در طرفین می باشند که به شکل و طراحی زیبایی در طرفین تلویزیون قرار گرفته اند و می توان بوسیله ی آن ها تلویزیون را روی میز گذاشت در تلویزیون های پایه وسط  یک پایه دقیقا در وسط تلویزیون به طور شکیلی طراحی شده و زیبایی خاصی به آن داده است که این نوع پایه جهت قرار دادن تلویزیون بر روی میز مناسب تر می باشد در تلویزیون های پایه کنار اکثرا شاید تلویزیون و میز به دلیل هم اندازه بودن پایه های آن در جای درستی قرار نگیرد و از میز بیرون بزند یا شکل مناسبی به آن ندهد اما در تلویزیون های پایه وسط این طور نیست پایه وسط میز قرار گرفته و ظاهری زیبا به آن می بخشد. اما پایه کنار بودن تلویزیون زمانی که در جلو تلویزیون از ساندبار استفاده شود کاربردی تر و جذاب تر می باشد. برای نمونه وقتی ساندباری در جلو تلویزیون پایه وسط قرار می گیرد دیگر پایه دیده نمی شود. از نظر میزان نگهداری و کاهش لرزش باید گفت که هر دو مقداری لرزش را دارند که به طرف جلو عقب تلویزیون می باشد  اما تلویزیون پایه وسط به طرف چپ و راست هم دارای مقداری لرزش می باشد. اما اگر می خواهید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید این مورد چندان مهم نیست چون تنها تفاوت آن ها ظاهری و پایه های آن است.

در آخر

با توجه به مطالب گفته شده متوجه شدیم که هر دو نوع تلویزیون پایه وسط و پایه کنار دارای کیفیت خاص خود می باشند و انتخاب آن بستگی به سلیقه ی کاربر دارد که با توجه به نیاز خود و مطالب بالا می تواند تصمیم گیری کند شما می توانید جهت خرید انواع تلویزیون های پایه وسط و پایه کنار و دیگر تلویزیون ها با مناسبترین قیمت در فروشگاه اینترنتی مجی کالا اقدام کنید.

لیست بروزترین قیمت های تلویزیون در فروشگاه اینترنتی مجی کالا

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha