بهترین کولر گازی جنرال گلد 24000 (پلاتنیوم گاز r410)
بهترین کولر گازی جنرال گلد 24000 (پلاتنیوم گاز r410)

کولر گازی یکی از انواع سیستم‌های تهویه مطبوع می باشد که برای ایجاد سرمایش در فصول گرم و همچنین ایجاد گرمایش در فصول.  سرد سال می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، کولر گازی با برق کار میکند و از گاز مایع برای تبدیل گرما به سرما استفاده می‌کند و برای همین است به کولر گازی نام گرفته است و در حال حاظر یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین انواع سیستم تهویه مطبوع خانه است. یکی از بهترین برند در کولر گازی جنرال می باشد که ما در این مطلب می خواهیم به بررسی کولر گازی جنرال گلد 24000 بپردازیم تا شما را بیشتر با آن آشنا کرده و بتوانیم در انتخاب کولر گازی مناسب به شما کمک کنیم. کولر گازی جنرال گلد 24000 یکی از برند های خوشنام در تولید کولرهای گازی می باشد که در سری پلاتینیوم (موتور بزگ برای مناطق معتدل و گاز R410)  تولید و به بازار عرضه می شود. این کولر گازی به دلیل کیفیت بالای ساخت و همچنین پرتاب باد عالی در بین مشتریان و همچنین فروشندگان محبوبیت خاصی دارد. به بیانی دیگر میتوان بیان نمود که  پرتاب باد عالی، زیبایی و کیفیت بالای قطعات و ساخت را می توان حداقل انتظار مشتریان از اجناس خریداری شده دانست که در کولرگازی جنرال گلد همه این مشخصات را یکجا میتوانید پیدا کنید. کولرهای جنرال گلد (General Gold) با گاز مبرد R410 عرضه می شوند.

هترین کولر گازی جنرال گلد 24000 (پلاتنیوم گاز r410).

مشخصات فنی کولر گازی جنرال گلد 24000

کولر گازی جنرال گلد پلاتینویم با گاز R410 کار می کند و مخصوص مناطق معتدل می باشد. کولر هایی که با گاز R410 کار می کنند مصرف برق کمتری دارند و همچنین کمپرسور R410 راحتتر از R22 کار می کندکه باعث می شود ریسک خراب شدن آن به دلیل Over Heat کاهش یابد. این کولر گازی مدل های خود را عبارت GG نامگذاری می کند. به عنوان مثال برای ظرفیت 24000 مدل پلاتینیوم با گاز 410، مدل به نام GG-S24000 PLATINUM 24000 BTU معرفی و به بازار عرضه می گردد. کولر گازی جنرال گلد مدل GG-S24000 دو تکه (اسپلیت) است و دارای عملکرد سرد و گرم می باشند. اسپلیت سردوگرم هم هوای سردوهم هوای گرم را به محیط انتقال می‌دهد؛ به عبارتی دیگر از این نوع اسپلیت می‌توان برای محیط‌ های گرم وسرد ودر فصول زمستان و تابستان استفاده کرد. کولرهای اسپلیت از دو تکه‌ی داخلی و بیرونی تشکیل شده‌اند که برای اتصال این تکه‌ها به یکدیگر که به هر کدام یک یونیت گفته می‌شود باید از لوله‌های مسی انتقال حرارت استفاده شود. این مدل اغلب با کارتن نارنجی رنگ در بازار عرضه می گردد.

 •     کشور سازنده : تکنولوژی تایلند ساخت چین
 •     گاز R410
 •     نوع موتور T1
 •     مخصوص مناطق معتدل
 •     مارک موتور GMCC
 •     كم مصرف
 •     كم صدا سايلنت
 •     همراه با لوله و كابل
 •     راديات طلايي
 •     دارای قابلیت رطوبت زدانی
 •     مجهز به پره های ضد فرسایش
 •     پشتیبانی از حالت خواب و تایمر

کمپرسور اسپلیت جنرال گلد 24000 پلاتینیوم مدل GG-S24000 PLATINUM

کمپرسوری که در یونیت خارجی اسپلیت جنرال گلد ۲۴۰۰۰ قرار گرفته است از نوع روتاری می باشد.کمپرسور روتاری میزان مصرف انرزی برق کمی نسب به سایر کمپرسورها دارد و برچسب انرژی رده ی نوع +A را برای این کولر گازی به ارمغان آورده است. همچنین روتاری طول عمری بیشتر از سایر کمپرسورها دارد و از نظر میزان صدا کم صدا نیز می باشد و برای پنل خارجی تنها 58 دسی بل صدا ایجاد خواهد کرد. منطقه ی جغرافیایی که کولر گازی جنرال گلد 24000 سرد و گرم مدل GG-S24000 PLATINUM گاز R410 در آن قادر است تا کار نماید و مناسب برای آب و هوای آن مناطق ساخته شده است از نوع گرم و حاره ای می باشد.

محدوده آب و هوایی عملکرد کولر گازی جنرال گلد

 محیطی که کولر گازی در آن فرایند سرد کنندگی را انجام می دهد می تواند بر فرایند و کل سیستم کولر گازی تاثیر بگذارد. برای نمونه اگر کولر گازی در دمای بالا نتواند کار کند به مرور زمان کارایی آن کاهش می یابد و موتور آن آسیب می بیند پس می توان نتیجه گرفت که هر کولر گازی را باید در رده آب و هوایی در نظر گرفته شده استفاده کرد. در کولر گازی 24000 جنرال گلد سرد و گرم مدل GG-S24000 PLATINUM گاز R410 رده آب و هوایی T1 در نظر گرفته شده است که برای آب و هوای نیمه گرم مناسب است یعنی تا دمای 47 درجه سانتیگراد بدون کاهش کارایی می تواند فرایند سرد کنندگی را انجام دهد.

هترین کولر گازی جنرال گلد 24000 (پلاتنیوم گاز r410).

گاز R410a در کولر گازی جنرال گلد

از گاز های بسیار کارامد که مصرف و انرژی کمتری دارد و بسیار صرفه جو می باشد گاز R410a است. این گاز امروزه در بسیاری از وسایل منزل و توسط کمپانی های بزرگ استفاده می شود. در این گاز گرما به صورتی سریع تر جذب می شود و همین امر سبب خنک کنندگی سریع تر و یکنواخت تر می شود. این گاز دما معتدلی که در اتاق ایجاد می شود را برای مدت طولانی تری نگه می دارد. گاز R410 نیاز به شارژ زود به زود ندارد. این گاز اثرات تخریبی بسیار کمتری بر روی لایه اوزون و محیط‌ زیست دارد و باعث افزایش طول عمر و ماندگاری کولر می شود.

پره های دو جهته

باد گرم یا خُنک تولید شده در پنل کولر گازی جنرال گلد 24000 پلاتینیوم توسط پره های چرخان در دو جهت بالا و پایین خواهد وزید. این کار کمک می کند هوا در یک نقطه نوزد و باعث آزار شما نگردد همچنین هوای محیط را به چرخش در آورد و باعث یک نواخت شدن دما در تمام گوشه و زوایای منزل یا محیط کار شود. کولر گازی جنرال گلد R410 به شما قدرت انتخاب این را خواهد داد که تعیین کنید باد خروجی  از دستگاه دقیقاً در کدام جهت ثابت بوزد یا اینکه به صورت متناوب و چرخشی باشد. این کار از طریق ریموت کنترل به آسانی قابل تنظیم کردن است.

کولر گازی جنرال گولد مدل GG-S24000 با قابلیت میکروب زدایی

کولر گازی جنرال گولد مدل GG-S24000 دارای قابلیت میکروب زدایی می باشد که به مرور زمان، کثیفی در سیم پیچ اواپراتور و سیم پیچ کندانسور جمع می شود. آلودگی در سیم پیچ اواپراتور باعث کاهش جریان هوا و قابلیت تبخیر گرما می شود ، بنابراین هر سال سیم پیچ اواپراتور را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تمیز کنید. آلودگی همچنین می تواند روی باله های سیم پیچ کندانسور جمع شود، خصوصاً اگر در یک فضای باز دارای گرد و غبار یا برگ باشد. دارای فیلتر می باشد فیلترها ذرات معلق در هوا را می گیرند بنابراین می توانند بسیار کثیف شوند. تمیز کردن یا تعویض منظم فیلترها (مثل هر ماه یا دو ماه تابستان) سریعترین راه برای صرفه جویی در مصرف انرژی در خنک سازی منزل است، به شما کمک می کند 5-15٪ انرژی کمتری مصرف کنید و صورت حساب های خود را کاهش دهید. خانه هایی که حیوانات اهلی خانگی دارند یا در معرض گرد و غبار زیاد هستند، باید بیشتر فیلترهایشان را تعویض کنند. فیلتر تهویه مطبوع جنرال گولد با کیفیت بالا (HD) جلوی گرد و غبار و باکتری های ایجاد کننده آلرژی را می گیرد. این ماده ذرات گرد و غبار میکروسکوپی و سایر ناخالصی های موجود در هوا را از بین می برد، بنابراین می توانید هوای تنفسی خود را تمیز و تازه نگه دارید.

فیلتر تصفیه هوای قابل شستشو

تمام ذرات معلق، گرد و خاک یا پُرز قالی و موی حیوانات خانگی توسط فیلتر تعبیه شده در کولر گازی جنرال گلد R410 جذب می شود. این قابلیت از گردش دوباره آلودگی در داخل محیط جلوگیری خواهد کرد و هوایی سالم را به جریان می اندازد. هر چند وقت یکبار می توانید در صورت لزوم فیلتر کولر گازی جنرال گلد 24000 پلاتینیوم را با آب و مواد شوینده تمیز کنید سپس در جایگاه مخصوص خود نصب نمایید. این ویژگی برای کسانی که دچار حساسیت های تنفسی یا بیماری های ریوی هستند فوق العاده حیاتی بوده و از ایجاد تنگی نفس یا عوارض مشابه جلوگیری به عمل خواهد آورد.

بهترین کولر گازی جنرال گلد 24000 (پلاتنیوم گاز r410).

جمع بندی

این مدل جزو محدود کولر گازی هایی میباشد که با این همه قابلیت و ویژگی دارای قیمت مناسبی است  قیمت کولر گازی جنرال گلد ۲۴۰۰۰ مدل GG-S۲۴۰۰۰ PLATINUM ایده ال بوده و شما میتوانید این مدل را با بقیه مدل های برند های دیگر مقایسه کنید و کولر مورد نظر خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری در مجی کالا خریداری کنید.

لیست بروزترین قیمت های کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد GG-S24000

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha