ماشین لباسشویی بوش ساخت کجاست؟ مشخصات ماشین لباسشویی بوش با توجه به شماره مدل
ماشین لباسشویی بوش ساخت کجاست؟ مشخصات ماشین لباسشویی بوش با توجه به شماره مدل

 ماشین های لباسشویی بوش دارای کیفیت ساخت و کارایی فنی بی نظیری هستند و مخاطبان خاص خود را دارند. این ماشین های لباسشویی به واسطه کارایی و کیفیت بالا معمولا قیمت بالایی دارند و متاسفانه بسیاری از مردم توانایی خرید آنها را ندارند. البته جدا از هزینه و قیمت ماشین لباسشویی گزینه هایی دیگر هستند که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آنها توجه کرد. با توجه به مدل ماشین لباسشویی می توان مشخصات ماشین بوش را به دست آورد. در حال حاظر 11 تا 12 مدل از ماشین لباسشویی بوش در بازار موجود می باشند که هر کدام از این ماشین های لباسشویی با مدل های مشخصی وارد بازار شده اند و ویژگی های منحصر به فرد مربوط به خود را دارند. در این نوشته ما مدل های ماشین های لباسشویی را بررسی می کنیم:

شماره مدل در ماشین های لباسشویی معمولا به صورت زیر بوده که ما آن را در تصویر زیر آورده ایم و آن را توصیف کرده و مشخص می کنیم که هر حرف یا عدد بیانگر چه ویژگی از ماشین های لباسشویی بوش است:

قیمت و مشخصات ماشین لباسشویی بوش

شماره مدل در ماشین های لباسشویی بوش

در تصویر بالا شماره مدل WAT28460GB مربوط به ماشین لباسشویی بوش است. در این شماره مدل WAT28460GB حرف W  به معنای این است که این شماره مدل یا کد مربوط به یک وسیله شستشو( در اینجا ماشین لباسشویی)است. حرف A در شماره مدلWAT28460GB  به معنای این است که ماشین لباسشویی با عمق استاندارد 60 سانتیمتر و از جلو بارگیری می شود، حالا اگر به جای حرف A حرف L باشد به معنای ماشین لباسشویی  با بارگیری از جلو و عمق 45 سانتیمتر، حرف O به معنای ماشین لباسشویی با بارگیری از بالا Top Load است.

حرف T در شماره مدل بالا WAT28460GB   به معنی سری تولیدی ماشین لباسشویی بوش است و در اینجا به معنی سری 6 است. اگر به جای حرف T حروف دیگری قرار گیرد، سری های دیگر را نشانگر است مانند:

حرفV: سری 8 و سال تولید 2019

حروفT , Q: سری 6

حرف G, H وE: سری 2 و 4

حروف S و W: سری 8

حرفY: سری Home professional یا سری فوق العاده کاربردی

عدد 2 رقمی 28  در شماره مدل WAT28460GB به معنی سرعت چرخش درام در ماشین لباسشویی بوش است که در این جا 28 یعنی سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه است.اگر به جای عدد 2 رقمی 28 اعداد دیگری قرار گیرد سرعت چرخش های متفاوت را بیانگر است مانند:

عدد 20: بیانگر سرعت چرخش 1000 دور در دقیقه

عدد 24: بیانگر سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه

عدد 28: بیانگر سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه

عدد 32: بیانگر سرعت چرخش 1600 دور در دقیقه

عدد 46  در شماره مدل بالا WAT28460GB بیانگر نوع کنترل در ماشین لباسشویی است و مشخصه ای دقیق از آن توسط شرکت بوش بیان نشده است. و عدد 0 در شماره مدل WAT28460GB  ماشین لباسشویی را بیانگر است.

حرف دوتایی GB در شماره مدل WAT28460GB  می دهد که ماشین لباسشویی بوش برای کدام کشور تولید شده و در کدام کشور مورد استفاده قرار می گیرد. حروف GB بع منای آن است که ماشین لباسشویی بوش برای کشور انگلستان تولید شده و در آن کشور مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور:

حرف OE: ماشین لباسشویی تولید شده برای روسیه

حروفEE: ماشین لباسشویی تولید شده برای اسپانیا

حروف GB: ماشینماشین لباسشویی تولید شده برای انگلستان

حروف EU: ماشین لباسشویی تولید شده برای اروپا

حروف PL: ماشین لباسشویی تولید شده برای لهستان

 حروف UC: ماشین لباسشویی تولید شده برای آمریکا

 در تصویر بالا شماره مدل پایینی یعنی WAYH8790GB حرف H به معنی Home Connect و ویژگی های وای فای و قابلیت اتصال به سایر وسایل هوشمند است که این ویژگی در بعضی از مدل های سری 8 وجود دارد. عدد 8 بیانگر سرعت چرخش درام است که در اینجا سرعت چرخش درام ماشین لباسشویی 1400 دور در دقیقه است.به همین صورت:

عدد 2(20): 1000 دور در دقیقه

عدد 4(24): 1200 دور در دقیقه

عدد8(28): 1400 دور در دقیقه

عدد 32: 1600 دور در دقیقه

 شما می توانید در تصویر زیر شماره مدل هایی از ماشین لباسشویی های موجود در فروشگاه مجی کالا را مشاهده فرمایید که این ماشین های لباسشویی بوش در فروشگاه مجی کالا موجود بوده که ما آن ها را در سایت سازنده www.Bosch-Home.com جستجو کرده ایم:

 قیمت ماشین لباسشویی بوش در بانه

ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا و وب سایت شرکت سازنده

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha