خرید از بانه
خرید از بانه

بانه یکی از شهرهای استان کردستان است که در غرب کشور قرار دارد. شهر بانه در 20 کیلومتری عراق قرار دارد به همین دلیل این شهر نسبتا کوچک به یکی از بزرگترین شهرهای کشور از لحاظ تجارت تبدیل شده است. سال های سال است که مردم عزیز کشورمان از سراسر کشور برای خرید انواع کالا به این شهر مسافرت می کنند. در این مقاله می خواهیم با نحوه خرید کردن و معرفی شهر بانه کار شما عزیزان را هم از لحاظ خرید و هم از لحاظ مسافرتی خوب و به یادماندنی یاری دهیم.  شرکت مجی کالا با پشتیبانی و خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهد ، در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و همکاران ما در شرکت مجی کالا تماس حاصل فرمایید.

 

موقعیت جغرافیایی

قطعا همه افراد قبل از رفتن به مسافرت موقعیت جغرافیایی مقصد را به خوبی جست و جو می کنند. همانطور که گفتیم بانه یکی از شهرهای استان کردستان و در 20 کیلومتری کشور عراق و 40 کیلومتری شهر سقز قرار دارد. بانه همچنین با شهرهای سردشت، سقز و مریوان دارای ارتباط جاده ای است و با این وجود از سراسر کشور و از جاده های مختلف می توان وارد این شهر تجاری شد. 

 

آب و هوا

یکی از مهم ترین نکاتی که باید هنگام مسافرت ها در نظر گرفت آب و هوای شهری است که می خواهیم به آن مسافرت کنیم. شهر بانه یکی از بهترین شهرهای کل کشور از لحاظ آب و هوایی است و می توان 4 فصله بودن کشورمان را با این شهر ثابت کرد. این شهر دارای طبیعت بی نظیر است و دورتا دور شهر را درختان بلوط تشکیل داده اند. 

 

جمعیت 

بانه یکی از شهرهای کم جمعیت کشور است. این شهر نسبتا کوچک تقربا دارای 200 هزار نفر جمعیت است، اما همین جمعیت کم می تواند ثابت کند که بانه یکی از خون گرم ترین و مهمان نواز ترین مردمان را دارد. 

 

مکان های تفریحی

بانه نسبت به موقعیت جغرافیایی که دارد، دارای مکان های تفریحی زیادی البته از لحاظ طبیعت است. روستای دول ارزن که در 30 کیلومتری بانه قرار دارد یکی از چشم نوازترین روستاهای کشور به حساب می آید. تفریح گاه سورن در 10 کیلومتری شهر بانه نیز یکی از زیباترین طبیعت های کشور عزیزمان را به نمایش می گذارد. سد بانه و تفریح گاه کانی اصحاب در 7 کیلومتری بانه، غار شوی و ... از دیگر مکان های تفریحی بانه به حساب می آیند. 

 

خرید از بانه

به اندازه کافی در مورد شهر بانه و موقعیت آن صحبت کردیم. بانه در سراسر کشور به یک شهر تجاری مشهور است و وقتی شهر بانه به گوش میخورد، اولین چیزی که به ذهن می آید، کالا و یا تجارت است.گاهی اوقات برای خرید یک وسیله نمی توان از چندصد کیلومتری بانه به این شهر مسافرت کرد. اما محصولی که می خواهیم تفاوت قیمت خیلی زیادی در شهر خودمان با محصولی که در شهری مرزی است، دارد. در چند سال گذشته به دلیل اعتماد کم به اینترنت و خرید اینترنتی، مردم با پای خودشان از جاهای دور و نزدیک کشور به این شهر مسافرت می کردند و اجناس مورد نیاز خود را تهیه می نمودند. امروزه با پیشرفت اینترنت و زیاد شدن خرید اینترنتی دیگر لازم نیست از جاهای دور برای خرید یک وسیله مسافرت کرد و راهی طولانی را پیمود. وجود اینترنت از این لحاظ یک مزیت بسیار بزرگ محسوب می شود و هرشخصی با کمی تحقیق و جست و جو می تواند با کمترین دردسر محصول خود را خرید نماید. بازاریان و تاجران شهر بانه نیز به دلیل استفاده زیاد مردم از اینترنت و زیاد شدن خرید اینترنتی با سرعت خیلی زیاد، شروع به درست کردن شرکت ها و سایت هایی کردند تا مردم بتوانند از سراسر کشور و به راحتی خرید خود را انجام دهند. اما با وجود سایت ها و پیج های خیلی زیاد، اعتماد کردن به کدام یکی از آن ها می شود بزرگترین سوال برای خریدار! در اینجا یکی از بهترین چیزی که برای اعتما می توان روی آن حساب کرد، قدیمی بودن آن شرکت یا سایت است. وقتی شرکتی قدیمی است و فروش بالایی از محصولات خود دارد، مهم ترین چیز برای آن اعتماد خریداران و رضایت مشتریانش می باشد. همچنین شیوه پرداخت محصول نیز یکی از مهم ترین موارد است. یعنی وقتی خریدار می خواهد محصولی تهیه کند، آن شرکت با شیوه پرداختی که به مشتری می دهد، می تواند اعتماد مشتری را به دست آورد یا خیر؟ 

 

اصلی یا تقلب؟

همانطور که گفتیم، با پیشرفت زیاد اینترنت و بالا رفتن پیج ها و سایت ها شیوه های سوءاستفاده از اعتماد مشتریان نیز زیاد می شود. قطعا در هرجایی خوب و بد وجود دارد پس با وجود این همه جنس و مغازه سوءاستفاده گرانی نیز در این کار وجود دارد. کسانی که محصولی را جعل می کنند، کسانی که محصول را نمی فرستند و کسانی که از اعتماد مشتر سوءاستفاده و وجدان کاری خود را زیر پا می گذارند. اما سوال اینجاست که چطور این افراد متقلب را تشخیص دهیم و محصول اصلی را چطور از محصول جعلی جدا کنیم؟ همانطور که گفتیم، مهم ترین موردی که در اینجا مطرح است، قدیمی بودن شرکت و سایت مورد نظر است. وقتی شرکتی زمان زیادی را مشغول به این کار است، مشتری هایی که دارد، از خود محصول برایش مهم تر است و به خاطر مبالغ ناچیز اعتبار شرکتی که سال های سال برای آن زحمت کشیده را از بین نمی برد. پس توصیه ما به شما عزیزان این است قبل از هرچیزی از معتبر بود شرکتی که می خواهید از آن خرید کنید مطمئن شوید. شیوه تشخیص اصلی بودن و یا جعلی بودن محصول نیز به کالایی که می خرید بستگی دارد. برای مثال بعضی از کالاها را می توان جعل کرد اما بعضی ها را نه. این مورد نیز بازهم برمی گردد به شرکتی که از آن خرید می کنید. پس به شما توصیه می کنیم در انتخاب سایتی که از آن خرید می کنید بسیار دقت به خرج دهید. 

 

چرا خرید از بانه؟ 

شهرهای مرزی از لحاظ قیمت و اصلی بودن نسبت به شهرهای دیگر مناسبترین گزینه های ممکن هستند. برای مثال %90 لوازم خانگی خارجی کشور از شهرهای بانه و گناوه وارد می شود. پس از لحاظ قیمت نیز این دو شهر ارزان ترین شهرها برای خرید هستند.مثلا فروشنده ای که در تهران قرار دارد و مغازه ای مشابه فروشنده ای در بانه یا گناوه دراد( مثلا لوازم خانگی) قطعا قیمت های بالاتری نسبت به این دو شهر دارد زیرا خود فروشنده، به احتمال زیاد از یکی از این دو شهر خرید کرده است. همچنین احتمال اصلی بودن محصولات در این مکان ها بسیار بالاتر از دیگر مکان ها می باشد.

 

سخن آخر

خرید اجناس مختلف همیشه یکی از بزرگترین دغدغه مردم بوده است. امیدواریم توانسته باشیم دغدغه شما را کمتر و در خریدی مناسب، یاریتان داده باشیم. امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان سودمند بوده باشد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان ما در مجی کالا تماس حاصل فرمایید. شرکت مجی کالا با پشتیبانی و خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهد ، در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما عزیزان است.

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha