تلویزیون های 8k سامسونگ 2020 با سیستم صوتی ots
تلویزیون های 8k سامسونگ 2020 با سیستم صوتی ots

سامسونگ در سال 2020 صدا را با امکانات و ویژگی های جدیدتر روانه بازار کرده است. تلویزیون های سامسونگ با کیفیت تصویر و رزولوشن 4K و 8K و صدای فوق العاده در اختیار کاربران قرار می گیرند.علاوه برکیفیت تصویر بالا ویژگی های وامکانات صوتی در تلویزیون های سامسونگ قرار گرفته که صدایی فراگیر و همه جانبه را ارائه می دهند. سیستم صوتی در تلویزیون های سامسونگ اغلب 2 کاناله و 20 وات است که این میزان صدا برای بیشتر تلویزیون ها به کار گرفته شده است. سامسونگ در سال 2020 از ویژگی OTS Plus یا Object Tracking Sound و Q-Symphony استفاده کرده است که جذابیت بیشتر تلویزیون ها را موجب شده است.

OTS Plus یا Object Tracking Sound

این ویژگی در تلویزیون در سال 2020 اتخاذ شده است که بسیار جذاب و مخاطب پسند است. در این ویژگی صدا همرا ه تصویر حرکت می کند برای مثال زمانی که اجزای متحرک و صدا دار تصویر از یک طرف صفحه نمایش به طرف دیگر می رود صدا نیز با آن حرکت کرده و با ناپدید شدنتصویر صدا هم کم و قطع می شود. این ویژگی خاصیتی 3 بعدی و چند جانبه دارد و به تازگی در تلویزیون های سامسونگ قرار گرفته است.

Q-Symphony

این ویژگی نیز جدید و اخیرا در تلویزیون های سامسونگ به کار گرفته شده است. در این ویژگی زمانی که اسپیکر های خارجی را به تلویزیون وصل می کنید و یا زمانی که از سینما خانگی و یا ساندبار استفاده می کنید، صدای تلویزیون با ویژگی های Dolby Atmos قطع نشده و به تعداد کانال های صوتی یعنی پخش کننده های صدا افزوده می شود. زمانی که یک سانبدار و یا یک سینما خانگی با سیستم صوتی 5 کاناله به کار گرفته می شود همزمان با اسپیکر های تلویزیون و سیستم صوتی 20 وات در واقع سیستم صوتی به 7 کاناله تبدیل می شود.

بهترین تلویزیون های اولد oled در سال 2020

سال 2020 با تلویزیون اولد oled ال جی مدل e9

نحوه استفاده از تلویزیون و راه های افزایش طول عمر آن

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha