بهترین تلویزیون های هوشمند تا مارس2019
بهترین تلویزیون های هوشمند تا مارس2019

7 تلویزیون برتر از لحاظ ویژگی های هوشمند

تقریبا همه تلویزیون ها با ویژگی هایی هوشمند مجهز شده اند. بعضی از شرکت های تولید کننده ی تلویزیون از ویژگی هوشمند مخصوص به خود استفاده می کنند، از طرفی بعضی دیگر از آنها تمایل دارن از ویژگی های هوشمند اندروید(Android ) و روکو(Roku) استفاده کنند. هر دوی این موارد که ذکر شد علی رغم اینکه با هم متفاوت هستند کارایی تقریبا یکسان و محتوای زیادی دارند. تا به حال 80 تلویزیون آزمایش شده است که در این میان 7 عدد تلویزیون به عنوان برترین ها انتخاب شده اند. ما به تفسیر و توضیح این تلویزیون ها می پردازیم.

بهترین تلویزیون هوشمند LG B8 است.

این تلویزیون از نوع OLED بوده واز نور پس زمینه استفاده نمی کند. کیفیت تصویر 4K را دارد. در اندازه های صفحه نمایش 55 اینچ و 65 اینچ موجود می باشد. LG B8  تا بحال بهترین تلویزیون هوشمندی بوده است که تست شده است. این تلویزیون از پلتفورم WebOS استفاده می کند که سرشار از برنامه های کاربردی و قابل آپدیت و بروزرسانی است. به ندرت پیش می آید که شما برنامه ای را که می خواهید پیدا نکنید. کیفیت تصویر آن به طور قابل ملاحضه ای بالاست و با مدل گرانتر یعنی LG C8 برابری میکند. این تلویزیون تاریکی را به خوبی نمایش می دهد و در فضا های تاریک به طورخارق العاده ای کیفیت تصویر را بالا می برد. طیف های زیادی را به نمایش گذاشته و رنگ های زنده و نزدیک به واقعیت را ارائه می دهد مخصوصا زمانی که به تصاویر با کیفیت HDR نگاه می کنید. زاویه دید عالی دارد بنابراین مناسب مکان های بزرگ است. سرعت رفرش تصویر بالا و سرعت دیتای زیادی دارد، زمانی که برای سرگرمی و بازی کامپیوتری از آن استفاده شود نتنها کم نیاورده بلکه جذابیت و هیجان خاصی را برای مخاطب ایجاد می کند.

 

lg oled b8

نمایی از تلویزیون ال جی اولد OLED B8)  B8)

 

بعد از  تلویزیون اولد ال جی LG OLED B8 ، تلویزیون کیولد سامسونگ مدل Q9FN را می توان به عنوان جایگزین مطرح کرد.

این تلویزیون از نوع LED  با کیفیت تصویر 4K و در اندازه های 65 و 75 اینچ موجود می باشد. اگراز  تلویزیون LG B8  خرسند نبودید. Q9FN سامسونگ مدلی بوده که به لحاظ ویژگی هوشمند بعد از آن قرار گرفته است. این تلویزیون تمام ویژگی های ذکر شده برای LG B8 به غیر از زاویه دید را دارا می باشد، کیفیت تصویر عالی، روشنایی فوق العاده، رنگ سیاه عمیق، رنج رنگ گسترده و جذابیت تماشای تصاویر با کیفیت HDR را دارد. کار با آن آسان بوده و  برنامه ها کاربردی و رضایت بخش را دارد. این تلویزیون حالت Ambian Mode را دارد که می تواند ساعت و عکس ها و آلبوم تصاویر را به نمایش بگزارد. در حالت استند بای عکس ها را به صورت گالری نمایش می دهد. این تلویزیون زاویه دید مناسبی ندارد و کیفیت تصاویر زمانی که از گوشه ها به آن نگاه می کنید کیفیت تصاویر پایین می آید.

 

samsung tv qled q9fn

 

تلویزیونی که در وسط کارایی هوشمند بودن قرار می گیرد، سونی X9000F است.

این تلویزیون از نوع LED بوده و کیفیت تصویر 4K را دارد. این در اندازه های مختلفی موجود می باشد. اگر تلویزیون LG B8 گران می باشد. تلویزیون X9000F سونی گزینه مناسبی خواهد بود. این تلویزیون زاویه دید گسترده  و رنگ سیاه واقعی LG B8 را ندارد، اما کیفیت تصویر بالا و کارایی بهتر در فضای تاریک نسبت به دیگر مدل ها و برند های گرانتر مانند Samsung Q9FN به واسطه نور دهی پس زمینه مناسب رنگ سیاه بهتری را تولید می کند. در ارائه کیفیت تصاویر HDR بسیار خوب عمل می کند. سرعت نوسازی تصاویر نیز در آن بالاست. در کل این تلویزیون کارایی زیادی دارد و با استفاده از سیستم عامل اندروید مخاطبان خود را راضی نگه می دارد.

 

sony tv x9000f

نمایی از تلویزیون سونی X9000F

 

تلویزیونی که با زاویه دید بهتر می تواند در رنج میانی کارایی هوشمند جایگزین X9000F باشد LG SK9000 است.

این تلویزیون از نوع LED بوده و کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی صفحه نمایش IPS را دارا می باشد. در اندازه های 55 و 65 اینچ موجود می باشد. اگر فضای زیادی برای استفاده موجود باشد و اگر خواهان تلویزیون با زاویه دید گسترده می باشید LG SK9000 گزینه ی مناسبی است و این به واسطه صفحه نمایش IPS است. از بالاترین ورژن WebOS استفاده می کند. برنامه های کاربردی موجود در اینترنت را دانلود کرده و با سرعت بالایی از آن استفاده کنید.

 

lg sk9000

نمایی از تلویزیون ال جی SK9000

 

رده ی بعدی تلویزیون به لحاظ هوشمند بودن که برای بازی مناسب است و جایگزین LG SK9000  می شود NU8000 سامسونگ است.

اگر شما به دنبال تلویزیونی هستید که قابلیت هوشمند آن مناسب و برای بازی کردن جوابگو باشد، تلویزیون سامسونگ NU8000 پیشنهاد میشود. کارایی زیادی نسبت به تلویزیون های گرانتر دارد و به واسطه سرعت انتقال داده در آن برای بازی های رایانه ای و استفاده به عنوان مانیتور بسیار مناسب است.

samsung tv nu8000

نمایی از تلویزیون سامسونگ Nu8000

 

 

تلویزیونی که به لحاظ هزینه مناسب بوده و قابلیت هوشمند آن بعد از تلویزیون ها ذکر شده قرار می گیرد، تلویزیون TCL R617 است.

این تلویزیون از نوع LED  با کیفیت تصویر 4K  و در اندازه های 55 و 65 و 75 اینچ موجود می باشد. این تلویزیون از دیگر تلویزیون ها ارزانتر بوده و همچنین سرعت انتقال داده ی بالایی را دارد. کیفیت تصویر عالی را دارد. پردازش رنگ و کنتراست بالایی در این تلویزیون مشاهده شده است. TCL از Roku استفاده می کند و در نوع خود بی نظیر است.

 

tcl tv r617

نمایی از تلویزیون TCL R617

 

از این مدل ارزانتر می تواند TCL S405باشد

اگر TCL R617 گران است و شما بدنبال مدلی دیگر و ارزانتر هستید که خوصیات هوشمند را داشته باشد مدل TCL S405 گزینه ای بسیار مناسب است. البته باید در نظر داشت که این تلویزیون در نوع خود از هر لحاظ متوسط بوده و قابلیت کیفیت تصاویر، سرعت انتقال داده ، زاویه دید گسترده و دیگر ویژگی هایی که تلویزیون های ذکر شده ی بالا داشتند را ندارد و فقط قیمت آن پایینتر از آن دسته از تلویزیون ها است.

نظرات کاربران
EduardoVof
۱۳۹۸/۲/۷
Hi majikala.com Grow your bitcoins by 10% per 2 days. Profit comes to your btc wallet automatically. Try http://bm-syst.xyz it takes 2 minutes only and let your btc works for you! Guaranteed by the blockchain technology!
CarmenMoita
۱۳۹۸/۲/۱۶
25 charging traumatic pistols shooting automatic fire! Modified Makarov pistols with a silencer! Combat Glock 17 original or with a silencer! And many other types of firearms without a license, without documents, without problems! Detailed video reviews of our products you can see on our website. http://Gunrussia.pw If the site is unavailable or blocked, email us at - Gunrussia@secmail.pro or Gunrussia@elude.in And we will send you the address of the backup site!
majikala.com
۱۳۹۸/۳/۱۲
majikala.com Hy there, Look what we possess due to the fact that you! a finesacrifice To moderate click on the together under the sun https://tgraph.io/lakomheyflex1974-05-31
majikala.com
۱۳۹۸/۳/۲۰
There is an interesting present for victory. majikala.com http://bit.ly/2Ky4qgx
Aenniszer Denniszer http://www.zpu-journal.ru/forum/view_profile.php?UID=134970 http://bbs.cryengine.com.cn/home.php?mod=space&uid=9091 http://toy.smartguy.tw/space-uid-84758.html speedtest2019
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha