تلویزیون های 4k و 8k ال جی 2020
تلویزیون های 4k و 8k ال جی 2020

ال جی،شرکت کره ای تولید کننده تلویزیون همچنان بازار را در دست داشته و با تولید تلویزیون های اولد OLED و نانوسل NanoCell در سال2020 کاربران را مهیج کرده است. این شرکت تلویزیون های زیادی را در سال های قبل روانه بازار کرده بود که فروش و جذابیت فوق العاده ای داشتند و به گونه ای رقابتی نابرابر را با دیگر برندهای موجود در بازار ایجاد کرده بودند. ال جی چه ویژگی و امکاناتی را در تلویزیون های خود قرار می دهد که محبوبیت  و فروش کالا های آن هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

فناوری جدید تر در تلویزیون های ال جی

ال جی از فناوری های جدیدی در تلویزیون های خود استفاده می کند به عبارتی این فناوری های نوپا بوده و به دودسته اصلی اولد OLED و نانوسل NanoCell تقسیم بندی می شوند. این دو فناوری ساختار تلویزیون های ال جی را شکل می دهند که هر دو آنها آنقدر کارا و جذاب هستند که گوی سبقت را از برند های دیگر گرفته و همچنان ال جی پرچم دار محصول تلویزیون در بازار است. ال جی در چند سال اخیر با تولید هر سری ویژگی های جدیدی را در تلویزیون های خود قرار داده است که این تنوع فناوری و امکانات و یژگی های نو موجب جذابیت تلویزیون های ال جی شده است.

ارتقای فناوری در تلویزیون های ال جی

ارتقای فناوری به چه معنا است؟ در اصل زمانی که یک فناوری در قالب تلویزیون وارد بازار می شود بعد از مدتی در زمینه های ارتقا و نور آوری در آن لازم است یعنی باید فناوری قابلیتی را داشته باشد تا بتوان آن را گسترش داد و یا عیب های احتمالی را بر طرف کرد. ال جی در زمینه ارتقا به خوبی عمل کرده است برای مثال در تلویزیون های نانوسل و اولد هر سری را با پردازنده های پیشرفته تری روانه بازار کرده و یا سیستم های صوتی و طراحی ها را جدید تر و بهتر از قبل ارائه داده است.

تنوع مدل در تلویزیون های ال جی

اکثر برند ها هر سال چند عدد و یا چند مدل تلویزیون را روانه بازار می کنند و تا سال بعد برنامه ای برای تلویزیون های جدید تر و ارائه مدل های جدید تر ندارند، اما برای ال جی به این صورت نیست. این شرکت هر نیم سال مجوعه ای از تلویزیون ها را روانه بازار می کند  تا کاربران بتوانند در میان آنها بهترین تلویزیون و مناسبترین آنها را انتخاب کنند. از آنجا که هر تلویزیون برای یک نوع کاربری حداکثر کارایی را دارد می توان از میان مدل های متنوع تلویزیون های ال جی بهترین گزینه مورد نیاز را انتخاب کرد. 

تولید تلویزیون های جدید 

کاربران تلویزیون همیشه به دنبال مدل جدید تر با امکانات گسترده تر هستند. ال جی هر ساله تلویزیون های جدید را تولید می کند و در این زمینه نیاز کاربران را برآورده کرده است.ال جی در سال 2020 مانند دیگر سال های گذشته تلویزیون هایی با فناوری های اولد و نانوسل به بازار عرضه می کند. تلویزیون های LED با فناوری نانوسل NanoCell ال جی در سال 2020 با نام گذاری Nano و تلویزیون های اولد OLED ال جی هم با همان شیوه نامگذاری قبلی به بازار عرضه می شوند. تلویزیون های ال جی نانوسل nanocell مدل های Nano99، Nano97 و Nano95 می باشند که با کیفیت تصویر 8K به بازار عرضه می شوند. تلویزیون های اولد OLED هم با عنوان های RX و WX و یا GX وارد بازار می شوند که جای حرف X  عدد قرار می گیرد. تلویزیون های RX خاصیت جمع شوندگی دارند، تلویزیون های WX اولد بسیار باریک بوده و بیشتر بر روی دیوار نصب می شوند و تلویزیون های GX هم به گالری مشهور هستند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha