قیمت  و مشخصات بهترین تلویزیون اولد oled در بانه
قیمت و مشخصات بهترین تلویزیون اولد oled در بانه

اولدOLED فناوری جدید در عرصه تلویزیون به شمار می رود هر چند که استارت این فناوری به بیش از یک دهه بر می گردد. OLED توسط ال جی در تلویزیون ها قرار گرفت و بازار را شوکه کرد. اما اولد چه ویژگی های تازه ای را به تلویزیون ها اضافه کرد؟ چرا با ورود تلویزیون های اولد OLED به بازار ، کاربر مجاب به رید آنها شد و متناسبا خرید تلویزیون های LED کم رنگتر شد؟ این سوال هایی است که در این نوشته به انها جواب خواهیم داد.

OLED چرا جای تلویزیون های LED را گرفت؟

اولد توسط شرکت ال جی ارائه شد و تلویزیون های اولد OLED موجود در بازار اساسا به شرکت ال جی تعلق دارند اگر صفحه نمایش اولد OLED از برندی دیگر در بازار وجود دارد قطعا از ال جی خریداری شده است. اولد از بسیاری از ویژگی ها نسبت به صفحه نمایش های LED برتری دارد کا آنها را در زیر بیان می کنیم:

1- اولد OLED آینده نگری فراتری دارد

2- اولد OLED روشنایی صفحه نمایش بیشتری دارد.

3- اولد OLED نمایش رنگ بهتر و وسیع تری دارد.

4- اولد OLED زمان پاسخگویی کمتری دارد.

5- فرکانس تصویر در تلویزیون های اولد بیشتر است.

5- انتقال داده در تلویزیون های اولد OLED سریع تر است

6- طراحی تلویزیون های اولد OLED باریک تر است

7 حاشیه صفحه نمایش در تلویزیون های اولد OLED کمتر است.

8- پردازنده تصویر در تلویزیون های اولد OLED قوی تر است.

 

کدام تلویزیون ها فناوری اولد OLED را دارا هستند؟

از تلویزیون های اولد OLED می توان به تلویزیون های اولد OLED ال جی اشاره کرد. سری های B، C و E از تلویزیون های اولد ال جی وارد بازار شده اند. که سری E جدیدتر بوده و بعد از سری C وارد بازار شده است. تلویزیون های این سری ها شامل C9، C8،C7،B8،B7 و E9 هستند که همه آنها از کیفیت تصویر فوق العاده برخوردار هستند  اما خوب مدل های جدیدتر با امکانات بیشتر و بهتری وارد بازار می شوند در میان این تلویزیون های تلویزیون اولدOLED ال جی مدل C9 بسیار پرمخاطب بوده است حتی در بسیار از موارد و ویژگی ها از تلویزیون اولد OLED مدل E9 بهتر عمل می کند. 

قیمت تلویزیون های اولد OLED به چه صورت است؟

با توجه به نوسانات ارزی ممکن است قیمت هایی که فروشگاه ها ارائه می دهند به روز نباشدبنابراین خریدار باید از طریق تماس تلفنی و یا به صورت حضوری قیمت ها را جویا شود. تلویزیون های اولد OLED قیمت بالایی دارند و ممکن اختلاف قیمت این تلویزیون ها با تلویزیون های LED بسیار زیاد باشد اما مطمئنا این قیمت بالا درخور امکانات و ویژگی های بارز تلویزیون های اولد OLED خواهد بود. شما می توانید قیمت تلویزیون ها را از لینک زیر جویا شوید:

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha