یخچال فریزر های دوقلوی ال جی و سامسونگ
یخچال فریزر های دوقلوی ال جی و سامسونگ

یخچال فریزرهای دو قلو ال جی و سامسونگ و ویژگی و امکانات آن ها  

امروزه یخچال فریزرهای زیادی در طراحی ها و رنگ ها و حتی ظرفیت های مختلف در بازار وجود دارد. یخچال فریزر ها در طراحی های ساید بای ساید و دو قلو و یا با طراحی درب فرانسوی در بازار وجود دارند که ما به یخچال فریزر های دو قلو می پردازیم . شرکت های سازنده مانند شرکت ال جی و یا شرکت سامسونگ از اصلی ترین شرکت های تولید کننده ی یخچال فریزر هستند، این دو شرکت به صورت مداوم باهم در رقابت بوده و محصولات با کیفیت را وارد بازار کرده اند . این دو شرکت امکانات و ویژگی های متمایزی را در یخچال فریزر های خود قرار داده و با قرار دادن تکنولوژی های پیشرفته سعی در جذب مخاطب و ارائه فناوری های جدید دارند.
 

موتور اینورتر در یخچال فریزر های دوقلو 

شرکت های تولید کننده یخچال فریزر که شرکت ال جی و سامسونگ از عمده ترین و مهمترین این شرکت ها هستند از موتور های پیشرفته در یخچال فریزر های خود استفاده می کنند . شرکت ال جی در یخچال فریزر های خود و مخصوصا یخچال فریزر های دو قلو از موتور اینورتر خطی و شرکت  سامسونگ هم از موتور اینوتر دیجیتال استفاده کرده است. این دو نوع موتور دارای دوام بالا و مصرف انرژی و صدای کم هستند. موتور اینورتر خطی و موتور اینورتر دیجیتال  دقیقا یک ویژگی را دارند و می توان گفت نام گذاری آنها  یک مقدار متفاوت است. اینورتر یک قطعه الکترونیکی است که جریال الکتریکی از آن عبور کرده  و به موتور می رسد. این قطعه از موتور و یخچال در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت کرده و با این ویژگی دوام موتور را بالا می برد و به واسطه آن مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش  می دهد. در یخچال فریزر های دو قلو ال جی و سامسونگ از این موتور ها استفاده شده است که کارایی سرمایشی بالایی را به نمایش گذاشته اند. 
 

طراحی در یخچال فریزر های دو قلوی ال جی و سامسونگ 

شرکت های ال جی و سامسونک از طراحی های مختلفی برای یخچال فریزر های خود استفاده می کنند. یکی از این طراحی ها، طراحی دو قلو است . در طراحی دو قلو یخچال و فریزر از هم جدا هستند هر کدام دارای ویژگی های متمایز و موتور سرمایش هستند. این یخچال فریزر ها طرفداران و مخاطبان زیادی دارند چون که حمل انها آسانتر و نصب آنها انتخابی تر است ،شما می توانید بسته به سلیقه خود آنها را در آشپزخآنه خود نصب کنید . یخچال فریزر های دو قلو ال جی و سامسونگ ظرفیت زیادی دارند و بر ای خانواده های پر جمعیت به خوبی جوابگو  خواهند بود. در  یخچال فریزر های دو قلو ال جی و سامسونگ یخچال به طرف راست و فریزر به طرف چپ بازمی شود و بر روی درب یخچال آبریز و یخساز وجود دارد و محفظه آن قابل جدا شدن است . رنگ این یخچال فریزر ها استیل براق است. داخل یخچال و فریزر با شیشه های حرارت دیده تقسیم بندی شده و در یخچال کشوی میوه و سبزیجات و  طبقه هایی برای انواع مواد غذایی تعبیه شده است. 
 

امکانات موجود در یخچال فریزر های دو قلو 

در یخچال فریزر های دو قلو ال جی و سامسونگ امکانات و ویژگی های کاربردی وجود دارد در یخچال فریزر های دو قلو ال جی و سامسونگ از فیلتر های تصفیه هوا Hygiene وpure N fresh استفاده شده است . که تا 99.9 درصد هوا را تصفیه کرده و باکتری ها را از داخل یخچال حذف می کنند . بر روی درب یخچال از آبریز و یخساز استفاده شده است که محفظه آب در آنها قابل جدا شدن است. قابلیت های انجماد سریع ،قفل کودک ،سیستم سرمایشی بدون برفک در یخچال فریزر های دو قلوی ال جی و سامسونگ وجود دارد. در لینک های زیر می توانید یخچال فریزر های دو قلوی ال جی 404/401 و سامسونگ rr39/rz32  را مشاهده کنید. 
 

یخچال فریزر دوقلوی ال جیGC-B404EVRZ / GC-F401EVDZ 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha