مقایسه و بررسی یخچال فریزر ساید بای ساید بوش kag90ai20 و kan60a40ne
مقایسه و بررسی یخچال فریزر ساید بای ساید بوش kag90ai20 و kan60a40ne

شرکت بوش یخچال فریزر های ساید بای ساید متنوعی را روانه بازار کرده است که هرکدام از آنها طراحی و امکانات متمایزی دارند. موتور یا کمپرسور از اجزای اصلی تشکیل دهنده یخچال فریزر است که بسیاری از کارایی و عملکرد یخچال فریزر به آن وابسته است. موتور موجود در یخچال فریزر های  بوش Eco Silence  بوده و صدای کم و مصرف انرژی پایین از ویژگی های اصلی این کمپرسور هاست. گاز مبرد در این یخچال فریزر ها از نوع R600a بوده و استهلاک کم موتور را موجب می شود. طراحی ساید بای ساید امروزه بسیار معمول شده و یخچال فریزر های بوش با این طراحی زیبا در بازار وجود دارند و مخاطبان زیادی را شیفته و جذب خود کرده اند. دو نوع از این یخچال فریزر ها یعنی kag90ai20 و kan60a40ne را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم:

شباهت های موجود در یخچال فریزر های بوش مدل kag90ai20 و مدل kan60a40ne

در نگاه اول هر دو این یخچال فریزر ها ساید بای ساید هستند، در آنها از دو درب استفاده شده است. یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار گرفته است.  درب یخچال به طرف راست و درب فریزر به طرف چپ باز می شود. بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز و بر روی درب یخچال هوم بار Home Bar وجود دارد. دستگیره ها در هر دوی آنها از بالای آبریز و هوم بار تا پایین کشیده شده است و استفاده و کاربری آن آسان است. دارای پنل کنترل بالای آبریز است و تنظیمات آن با دکمه هایی برجسته بر روی پنل انجام می شود. داخل یخچال و فریزر با شیشه های حرارت دیده تقسیم بندی شده و محفظه های نگهدارنده رطوبت هم به میوه و سبزیجات اختصاص داده شده است. موتور موجود در این یخچال فریزر ها Eco Silence بوده وداری کمترین میزان صدا و مصرف انرژی هستند. هر دوی این یخچال فریزر ها قابلیت اتصال به آب شهری را دارند و برای این منظور فیلتر های تصفبه آب در نظرگرفته شده است. رنگ این یخچال فریزر ها نقره ای می باشد و طراحی و دیزاین جذابی را برای محیط آشپزخانه شما ایجاد می کنند. 

تفاوت های موجود دریخچال فریزر های بوش مدل kag90ai20 و مدل kan60a40ne

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAG90AI20 دارای ظرفیت 522 لیتر است که از این میزان ظرفیت 359 لیتر به یخچال و 163 لیتر به فریزر اختصاص داده شده است. یخچال فریزر ساید بای ساید بوش  KAN60A40NE دارای ظرفیت 604 لیتر بوده که از این میزان ظرفیت 377 لیتر به یخچال و 227 لیتر به فریزر اختصاص داده شده است. سیستم سرمایشی در هر دوی این یخچال فریزر ها شبیه به هم و از نوع Multi Air Flow است. آبریز و هوم بار در این یخچال فریزر ها تفاوت هایی با هم دارند. آبریز و یخساز در یخچال فریزر KAG90AI20 همرنگ یخچال فریزر است اما برای یخچال فریزر KAN60A40NE به صورت نقره ای روشن است.

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAG90AI20 دارای ظرفیت 27 فوت است.یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAG90AI20 دارای ظرفیت 27 فوت است.یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAG90AI20 دارای ظرفیت 27 فوت است.یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAG90AI20 دارای ظرفیت 27 فوت است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha