امکانات و ویژگی های ماشین های لباسشویی بوش 2019
امکانات و ویژگی های ماشین های لباسشویی بوش 2019

شرکت بوش وسایل خانگی زیادی را روانه بازار فروش کرده است که در میان آنها ماشین های لباسشویی از تعریف و تمجید زیادی توسط کاربران قرار گرفته اند. ماشین های لباسشویی بوش به واسطه مصرف انرژی کم و میزان لرزش و صدای پایین بسیار مورد پسند کاربران هستند. در ماشین های لباسشویی بوش علاوه بر این ویژگی های کاربردی از برنامه ها و سنسور های زیادی استفاده شده تا مصرف آب  و شوینده نیز به حداقل برسد. ویژگی هایی مانند بازیابی اب و یا سیستم خشک کن گرمایشی Condensation،  شستشوی سریع 15 دقیقه ای، شستشوی Vario Perfect، برنامه شستشوی ضد آلرژی و ضد چروک، ویژگی Anti Tangle، ویژگی ضد لرزش Anti Vibration و بسیاری دیگر ماشین های لباسشویی بوش را به وسایل خانگی محبوب و رده اول تبدیل کرده است.

موتور Eco Silence Drive

موتور ماشین لباسشویی بوش کارایی فوق العاده ای دارد. شرکت بوش بسیار روی کارایی و عملکرد آن تاکید کرده و واقعا کاربران را راضی نگه داشته است. در نگاه اول این موتور مصرف انرژی پایینی دارد چراکه رده انرژی مصرف اکثر ماشین های لباسشویی بوش +++A است. صدای کم این موتور به طراحی و خصوصیات مواد اولیه در ساخت آن مربوط می شود. این موتور  استهلاک بسیار کمی دارد و در کشور های اروپایی تا 10 سال گارانتی شده و بیشتر در همان کشور ها مورد استفاده قرار می گیرند. 

ویژگی ضد لرزش یا Anti Vibration

 در ماشین های لباسشویی بوش از ویژگی ضد لرزش استفاده کرده است. این ویژگی کمک می کند تا ماشین لباسشویی و یا موتور لرزش کمی داشته باشد و میزان حرکت جانبی آن به حداقل برسد. طراحی بدنه در ماشین های لباسشویی بوش به گونه ای است که تا حد زیادی لرزش  موتور را به خود جذب می کند. بر روی قسمت های کناری بدنه ماشین های لباسشویی بوش تو رفته گی های دایره شکل وجود دارد کهخ لرزش را تا حد زیادی خنثی می کند.  در ماشین لباسشویی بوش برای جلوگیری از لرزش موتور و یا درام( محفظه شستشو) از بتن در قسمت پشتی ماشین لباسشویی استفاده شده است به همین دلیل است که اکثر ماشین های لباسشویی بوش سنگین هستند.

ویژگی Active Water صرفه جویی در مصرف آب

در ماشین های لباسشویی بوش میزان مصرف آب خیلی پایین است تا حدی که در همان سیکل اول آب مصرف می کند و  با بازیابی دوباره آب مصرف آب را به حداقل می رساند. این ویژگی فقط در ماشین های لباسشویی بوش وجود دارد .

ویژگی  Spead Perfect  در ماشین های لباسشویی بوش

گاها پیش می آید که به لباس ها نیاز دارید و می خواهید در سریعترین زمان آنها را داشته باشید. در این شرایط ماشین لباسشویی بوش فوق العاده کارا خواهد بود چراکه با ویژگی Speed Perfect در سریعترین زمان 15 دقیقه ای لباس هایی تمیز و لطیف را در اختیارتان قرار می دهد. این ویژگی یک برنامه است که با یک دکمه فعال می شود و در زمان کوتاهی فرایند شستشو صورت گرفته و زمان شستشو را کاهش می دهد.

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha