ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS6ECI03E Bosch dishwasher 13 sets MODEL SMS6ECI03E

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS6ECI03E
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
سبد کارد و چنگال
ساخت
المان 2021
تعداد طبقه
3 طبقه
۳۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۲/۲۰
بازدید:
۸۷۶
شناسه کالا:
4843256214333
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS6ECI03E از تولیدات این شرکت المانی می باشد. این محصول سری ۶ با قابلیت های مختلف و جذابی جهت شستشو هرچه بهتر ظروف ارائه شده است. طراحی فوق العاده محصول به رنگ نقره ای کاربران زیادی را جذب خود کرده است. این ظرفشویی به اسانی با وسایل اشپزخانه هماهنگ می شود و با طراحی بروز و مدرن محیط اشپزخانه را ارتقا می دهد. این ظرفشویی دارای یک پنل نمایشگر است که فقط برای نمایش زمان باقی مانده استفاده می شود و برنامه ها و تنظیمات دیگر بر روی قسمت داخلی درب به صورت لمسی طراحی شده اند. برنامه های مختلفی که برای این محصول بکار برده شده است جهت شستشو انواع مختلف ظروف قابل استفاده می باشند و پاک کنندگی عمیقی را برای ظروف بوجود می اورند. موتور فوق العاده قدرتمندی برای این محصول استفاده شده است که کارایی دستگاه را چند برابر افزایش می دهد این موتور علاوه بر کارکرد عالی دوام و طول عمر بسیار زیادی دارد. ویژگی هایی از جمله خشک کنندگی که یک قابلیت فوق العاده در ظرفشویی ها می باشد و قابلیت های دیگری جهت صرفه جویی در اب و انرژی و برنامه های شستشو مختلف در این ظرفشویی وجود دارد که در ادامه مطلب به بررسی اجمالی ان ها می پردازیم.

ظرفیت بزرگ و سبد های جادار


ماشین های ظرفشویی در اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند و کاربران مختلف با توجه به ظرفیت و بودجه خود می توانند انواع مختلف ان ها را تهیه کنند. خانواده های کم جمعیت و یا دو نفره نیز می توانند یک ظرفشویی با ظرفیت کم را تهیه کنند. ظرفشویی SMS6ECI03E با ظرفیت بزرگ ۱۳ نفره برای خانواده های پر جمعیت و مهمانی ها بکار می اید. اندازه بزرگ ظرفشویی سبب بزرگ تر شدن سبد ها و به تبع ان قرار دادن ظروف بیشتر در ظرفشویی می شود. با وجود دندانه ها و تقسیم بندی سبد ها ظروف مختلف مانند بشقاب، لیوان و کاسه ها و ظروف بزرگ تر مانند قابلمه و ظروف پخت و پز به اسانی در دستگاه جا می گیرند. در برخی از ظرفشویی های موجود در بازار جا کردن ظروف بسیار بلند و بزرگ کار دشواری است و همین امر سبب ارائه سبد های قابل جابجایی یا انعطاف پذیر بر روی این ظرفشویی بوش شده است. با این قابلیت می توانید سبد بالا را سه تا ۵ سانتی متر به سمت بالا یا پایین جابجا کنید و فضای بیشتر را برای ظروف بزرگ ایجاد کنید. سبد بالا برای اقلام کوچک و کارد و چنگال استفاده می شود.

 

 

تاخیر در شستشو 


یک برنامه بسیار عالی و کاربردی تاخیر در شستشو می باشد. وجود این برنامه بر روی ظرفشویی SMS6ECI03E باعث می شود که کاربران بتوانند زمان مورد نظر شستشو را به دلخواه خود انتخاب کنند. در این قابلیت امکان به تاخیر انداختن شستشو از یک تا ۲۴ ساعت وجود دارد. کاربران می توانند بارگیری ظرفشویی را انجام دهند و شروع ان را برای زمانی که می خواهند تنظیم کنند بنابراین ظرفشویی به صورت اتوماتیک در زمان تنظیم شده کار خود را اغاز می کند و حتی نیازی به حضور کاربر در خانه نمی باشد.

شستشو نیمه بار 


بهترین برنامه ای که روی ظرفشویی SMS6ECI03E استفاده شده است شستشو نیمه بار یا Half Load می باشد. این برنامه کاربردی فوق العاده دارد و بدون نیاز به انجام یک چرخه کامل می توانید تعداد کمی از ظروف را با دستگاه شستشو دهید. کاربرد این قابلیت برای زمانی است که تعداد ظروف کثیف ظرفشویی را پر نمی کند بنابراین شستشو ان ها با ظرفشویی اب و انرژی بسیار زیادی را هدر می دهد. با استفاده از این ویژگی تعداد کمی از ظروف نیز قابل شستشو به صورت کم هزینه می باشند. عملکرد این دستگاه اینگونه است که شستشو را فقط برای سبد پایین انجام می دهد و کاربران لازم است مقدار ظروفی که دارند را داخل این سبد بچینند تا دستگاه چرخه را فقط برای این قسمت اغاز کند. برای این ویژگی یک دکمه روی دستگاه تعبیه شده است و با زدن ان عمل شستشو انجام می شود برای این برنامه بهتر است به جای قرص از مایع مخصوص استفاده کنید چراکه قرص ها برای یک چرخه کامل استفاده می شوند.

خشک کنندگی اضافه


عملکرد خشک کردن در اغلب ظرفشویی ها وجود دارد. این ویژگی بسیار عالی در واقع یک دستگاه با دو کاربرد را ارائه می دهد. این عملکرد در دستگاه های مختلف به شیوه های گوناگونی انجام می گیرد و در برخی از انها کاربرد چندانی ندارد و ظروف را به خوبی خشک نمی کند و پس از پایان کار کاربر مجبور به خشک کردن مجدد ظروف می باشد. قرار دادن خشک کننده اضافه یا Extra Dry روی این ظرفشویی باعث ایجاد عملکردی فوق العاده می شود. این ویژگی ظروف را به صورتی عالی خشک می کند و در اخر بدون هیچ گونه رطوبت و خیسی ان ها را ارائه می دهد.

قابلیت های هوشمند ظرفشویی SMS6ECI03E


با برنامه home connect ارتباط با ظرفشویی به اسانی صورت می گیرد. این ویژگی در دنیای امروزی کاربر فوق العاده ای دارد. و از انجا که کاربران زیادی به دنبال وسایل هوشمند برای خانه های خود جهت اسان تر شدن زندگی هستند قرار دادن قابلیت های هوشمند از اولویت های شرکت های تولید کنند می باشد. اتصال به این ظرفشویی از طریق نصب برنامه home connect بر روی گوشی های هوشمند امکان پذیر است. با نصب این برنامه کاربردی از جمله انتخاب برنامه شستشو مناسب که اغلب کاری دشوار است و کاربران در انتخاب ان دچار اشتباه می شود به راحتی صورت می گیرد. با وارد کردن میزان بار و مقدار چربی ان ها یک چرخه فوق العاده پیشنهاد می شود که پاک کنندگی بسیار عمیقی را انجام می دهد. با دستیار صوتی الکسا امکان گفتگو با ظرفشویی و اعمال تنظیمات و کنترل دستگاه امکان پذیر می باشد.

 

 

استفاده بهینه از اب و انرژی در ظرفشویی SMS6ECI03E


فناوری Active Water از برنامه های هوشمند ظرفشویی می باشد که در مصرف اب و انرژی بسیار صرفه جو است. در این برنامه اب با سرعت بالایی گرم می شود و به صورتی سریع تر و کاملا یکسان روی ظروف پخش می شود. سرعت بالایی که در این ویژگی بکار می رود باعث صرفه جویی در اب و برق می شود. در این قابلیت اب به شیوه ای درست پخش می شود و همین امر موجب تمیز شدن عمیق ظروف و استفاده درست و بهینه از اب می شود. با فناوری Active Water تنها ۹ لیتر اب در هر چرخه شستشو استفاده می شود.

تشخیص تعداد ظروف 


از برنامه های استفاده شده در این ظرفشویی ۱۳ نفره SMS6ECI03E بوش Load sensor می باشد. این قابلیت فوق العاده برای تشخیص میزان بارگیری ظرفشویی استفاده می شود. عملکرد این قابلیت اینگونه است که زمانی که برنامه Outo برای شستن ظروف استفاده می شود این برنامه تعداد ظروف ، نوع ظروف و میزان چربی ان ها را تشخیص می دهد و بر اساس ان ها میزان دما مناسب و مقدار اب لازم برای شستن اقلام تنظیم می شود. این ویژگی با استفاده بهینه از انرژی بهترین شستشو را ارائه می دهد.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
سبد کارد و چنگال
رنگ سبد ها
استیل
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد با 4 آپشن
تعداد برنامه اصلی شستشو
6
میزان صدا
44 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
میانگین مصرف اب
9.5 لیتر
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
845 x 600 x 600 mm
وزن
SMS6ECI03E/01
ساخت
المان 2021
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha