ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش زئولیت دارمدل SMS67MW01E Bosch Dishwasher 14 sets SMS67MW01E

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش زئولیت دارمدل SMS67MW01E
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۷/۷
بازدید:
۳۷۲
شناسه کالا:
2663125321131
تضمین اصالت:

نقد و برسی ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS67MW01E

یکی دیگر از ظرفشویی های بوش ،ماشین ظرفشویی SMS67MW01E است.این ظرفشویی دارای ظرفیت بسیار زیاد یعنی 14 نفر و 3 طبقه می باشد.طبقه های این محصول به راحتی قابل تنظیم و تغیر اندازه هستند و کاربران می توانند با توجه به ارتفاع ظروف خود آنها را تنظیم کنند.این ظرفشویی مانند دیگر ظرفشویی های بوش دارای موتور کم مصرف و کم صدا و پر توان EcoSilense Drive است که در رده ی +++Aقرار دارد که این خود از کم مصرف بودن آن سخن می گوید.بوش ظرفشویی SMS67MW01E را مجهز به 7 برنامه ی اصلی شستشو و 4 برنامه ی ویژه تولید کرده است که در ادامه مطالب به طور جداگانه به معرفی آنها می پردازیم.یکی از مزیت های این مدل که آن را نسبت به مدل های دیگر متمایز کرده است فناوری زئولیت است.ظرفشویی SMS67MW01E  ظروف را با استفاده از سنگ معدنی زئولیت خشک می کند که با جرئت می توان گفت ظرف ها را 100% خشک می کند و مطمئنا با کارایی خاصی که دارد هر کاربری را راضی نگه می دارد.

 

مشخصات ظاهری ماشین ظرفشویی SMS67MW01E بوش

بوش ماشین ظرفشویی SMS67MW01E را با طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد تولید کرده است که در نگاه اول هر کاربری را مجذوب خودمی کند.بدنه ی این ظرفشویی از جنس فولاد ضد زنگ است که با رنگ سفید تولید شده است.رنگ یک دست روشن و سفید این محصول به راحتی با هر دکوراسیونی هماهنگ می شود.ظرفشویی SMS67MW01E دارای اندازه ی استاندارد جهانی 600*600*845 میلیمتر است که به راحتی در هر آشپزخانه ای جای می گیرد.صفحه نمایش دیجیتالی در قسمت بالا روی این محصول جای گرفته است که اطلاعاتی مانند زمان باقی مانده شستشو را نمایش می دهد.این ظرفشویی دارای سیم برق به طول 175 سانتی متر و شلنگ ورودی 165 سانتی متری و شلنگ خروجی 190 سانتی متری می باشد که این امور باعث سهولت استفاده از آن شده اند.

 

ویژگی های موجود در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS67MW01E

بوش ماشین ظرفشویی SMS67MW01E را مجهز به ویژگی و امکانات زیادی تولید کرده است که در این بخش به معرفی و توضیح هریک از آنها می پردازیم.

Aqua Sensorیا سنسور تشخیص لکه:این قابلیت باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.با این ویژگی در ظرفشویی SMS67MW01E در هربار شستشو یک پنجم آب معادل4 لیتر آب را صرفه جویی می کند چون این ویژگی میزان کثیفی ظروف را سنجیده و نسبت به آن آب را مصرف می کند اگر میزان چربی یا کثیفی در آب کم باشد از همان آب برای شستشوی ظروف در سیکل بعدی استفاده می کند.این ویژگی برای مواقعی که تعداد ظروف کم باشد یا ظروف زیاد کثیف نباشد (مانند ظروف میوه خوری)بسیار مناسب است.

Load Sensor یا سنسور تشخیص حجم ظروف:این قابلیت تعداد ظروف را سنجیده و نسبت به آن آب را مصرف می کند و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.ویژگی Load Sensorبرای مواقعی که تعداد ظروف کم می باشد بسیار مناسب است.

Active Water:بوش برای هدر رفتن آب و انرژی و صرفه جویی از آن ویژگی Active Water را در ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS67MW01E گنجانده است.با این قابلیت مصرف آب و انرژی تا حد چشمگیری کاهش می یابد و ظروف را با بهترین روش و کمترین آب و انرژی شستشو می دهد.

Glass یا سیستم محافظت از ظروف شیشه ای:ماشین ظرفشویی SMS67MW01E بوش مجهز به این ویژگی می باشد.این ویژگی ظروف شیشه ای را که نیاز به مراقبت بیشتری در هنگام شستشو دارند،با دقت بالاتری شستشو می دهد تا باعث ترک خوردن یا لب پر شدن آنها نشود.با این ویژگی املاح موجود در آب که باعث ایجاد لکه در ظروف می شود را پاکسازی می کند و ظروفی بسیار تمیز و براق را تحویل شما می دهد.

Heat Exchanger:این ویژگی برای صرفه جویی از مصرف انرژی در ظرفشویی SMS67MW01E به کار رفته است.این ویژگی انرژی ایجاد شده در هنگام شستشوی اصلی را در خود ذخیره می کند و از همان انرژی برای گرم کردن آب استفاده می کند.این امر مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهد و قطعا رضایت کاربران را در پی خواهد داشت.

Aqua Stop: سنسور ضد نشت آب یا Aqua Stop برای مواقعی که نشت آب بوجود می آید بسیار کارآمد است.این سنسور در کف دستگاه قرار دارد و در مواقعی که نشت آب بوجود می آیدجریان آب را قطع کرده و از آمدن آب به داخل محیط و ایجاد خصارت های آبی جلوگیری می کند.

فناوری جدید زئولیت zeolith در ماشین ظرفشویی SMS67MW01E بوش

بوش در ماشین های ظرفشویی خود  در بعضی از مدل ها از فناوری پیشرفته و نوینی استفاده می کند. این فناوری خشک کدن به روش زئولیت نام دارد. زئولیت سنگی مخصوص است که توانایی بالایی در جذب رطوبت و تولید گرما را دارد. در زمان خشک کردن ظرف ها بخار بر روی سنگ زئولیت جذب شده و به آب تبدیل می شود و در این فاصله هم گرمای زیادی تولید خواهد شود. ظروف پلاستیکی معمولا دیرتر گرمای خود را از دست می دهند که با خشک کدن به روش زئولیت تا 100 رطوبت از روی ظرف ها برداشته می شود. 

سبد های VarioFlex pro در ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS67MW01E

بوش ظرفشویی SMS67MW01E را مجهز به سبد های قابل تنظیم و تغیر اندازه ی با کیفیت Vario Flex Pro تولید کرده است. با استفاده از سیستمRackmatic موجود در این ظرفشویی شما سریع تر می توانید نحوه تنظیم سبد را برای چیدن ظروف تشخیص دهید.سبد های این ظرفشویی 3 طبقه بسیار جادار هستند و شما می توانید تعداد زیادی ظروف را با نظم خاصی در آنها بچینید .

سبد های varioflex pro در ظرفشویی سری 6 بوش مدل sms67mw01e

موتور EcoSilense Drive در ظرفشویی SMS67MW01E بوش

ظرفشویی SMS67MW01E  از موتور قدرتمند EcoSilense Drive برخوردار است.این موتور از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است و تا سالهای زیادی بدون وقفه و مشکل کار می کند.ظرفشویی هایی که مجهز به این موتور می باشند از صدای بسیار ناچیزی نیز برخوردار هستند و نسبت به مدل های دیگر در رده های بالاتری قرار دارند.موتور EcoSilense Drive بر صرفه جویی از آب و انرژی نیز تاثیر می گذارد و به دلیل اصطکاک کمتر انرژی بسیار ناچیزی را مصرف می کند به گونه ای که ظرفشویی SMS67MW01E توانسته است برچسب مصرف انرزی A+++ را به خود اختصاص دهد که از مصرف انرژی بسیار پایین آن سخن می گوید.

موتور ecosilense drive در ظرفشویی sms67mw01e بوش

برنامه های موجود (7 برنامه)در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS67MW01E

Intensive 70 °C (شستشوی سخت برای ظروف بسیار چرب در دمای 70 درجه)

Auto 45-65 °C (شستشوی اتوماتیک در دمای 45 تا 65 درجه)

Eco 50 °C (شستشوی اقتصادی در دمای 50 درجه)

Night Program 50 °C (شستشوی بی صدا مخصوص شب)

Super 60 °C (شستشو در دمای 60درجه)

Glass 40 °C (شستشوی ظروف شیشه ای با دمای 40درجه)

Pre Rinse(آبکشی)

برنامه های ویژه در ظرفشویی SMS67MW01E بوش

Intensive Zone شستشوی شدید:برای ظروف بسیار کثیف و چرب بسیار مناسب است و ظروف را با دقت بالاتری شستشو می دهد.

Vario Speed Plus کاهش زمان شستشو:ا این برنامه سرعت شستشو تا 3 برابر افزایش می یابد البته ناگفته نماند که انرژی بیشتری را نیز مصرف می کند. Vario Speed Plus برای مواقعی که عجله دارید بسیار مناسب است چون ظروف را با همان کیفیت و با سرعت بسیار بالایی شستشو می دهد.

Hygiene Plus شستشوی بهداشتی:این برنامه دمای آب را افزایش داده و باعث شستشوی آنتی باکتریال می شود یعنی تمام باکتری های روی ظروف را زا بین می برد.

Extra Drying خشک کن اضافه:تمام ظروف را بار دیگر خشک می کند و هیچ گونه لکه ای روی ظروف باقی نمی ماند.

Machine Care Program محافظت از ظرفشویی : اگر دستگاه دچار خطای نرم افزاری شد  با فعال کردن این برنامه تمام خطاها در مدت زمان 20 تا 30 دقیقه رفع خواهند شد.

برای مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده کلیک کنید

مشاهده لیست قیمت ماشین ظرف شویی های موجود در سایت ما

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد با 4 آپشن
تعداد برنامه اصلی شستشو
6 برنامه
شاخص زمان باقی مانده
شستشوی سریع
ابعاد
600*600*845 میلی متر
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha