ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش زئولیت دار مدل SMS88TW02M Bosch Dishwasher 14 sets SMS88TW02M

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش زئولیت دار مدل  SMS88TW02M
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
ساخت
المان 2020
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۷/۷
بازدید:
۴۵۸
شناسه کالا:
2363125321131
تضمین اصالت:

نقد و برسی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M با ظرفیت 14 نفر

ماشین ظرفشویی SMS88TW02M محصول شرکت نام آور و جهانی بوش است.این شرکت با ارائه ماشین ظرفشویی های با کیفیت توانسته است طرفداران بی شماری را به خود اختصاص دهد.این ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفر می باشد که تعداد زیادی ظروف را در خود جای می دهد.ظرفشویی SMS88TW02M سه طبقه می باشد و طبقه های آن دارای جنس بسیار با کیفیت و مقاومی هستند و قابل تنظیم هستند که شما می توانید با توجه به ارتفاع ظروف خود آنها را تنظیم کنید.این ظرفشویی دارای موتور قدرتمند BLDC یا Eco Silense Drive است که از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که شرکت بوش آن را تا 10 سال ضمانت کرده است.این موتور کارایی آن را بسیار افزایش داده و از انرژی بسیار پایینی را نیز مصرف می کند و در کلاس مصرف انرژی A+++جای گرفته است.این ظرفشویی دارای 8 برنامه ی اصلی شستشو و 4برنامه ی ویژه می باشد که ظروف را با دقت و حساسیت بسیار بالایی شستشو می دهد.ظرفشویی SMS88TW02M دارای امکانات دیگری نظیرسنسور میزان کثیفی ظروف،سیستم ضد نشت آب و سنسور صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می باشد و از مزیت های دیگر آن می توان به استفاده از سنگ زئولیت برای خشک کردن ظروف اشاره کرد.برای آشنایی بیشتر با این محصول فوق العاده لطفا تا آخر مطالب ما را همراهی فرمایید.

 

موتور قدرتمند و بی صدای EcoSilense Drive یا BLDC در ظرفشویی SMS88TW02M بوش

ظرفشویی SMS88TW02M از موتور قدرتمند EcoSilense Drive برخوردار است.این موتور از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است و تا سالهای زیادی بدون وقفه و مشکل کار می کند.ظرفشویی هایی که مجهز به این موتور می باشند از صدای بسیار ناچیزی نیز برخوردار هستند و نسبت به مدل های دیگر در رده های بالاتری قرار دارند.موتور EcoSilense Drive بر صرفه جویی از آب و انرژی نیز تاثیر می گذارد و به دلیل اصطکاک کمتر انرژی بسیار ناچیزی را مصرف می کند به گونه ای که ظرفشویی SMS88TW02M توانسته است برچسب مصرف انرزی +++Aرا به خود اختصاص دهد که از مصرف انرژی بسیار پایین آن سخن می گوید.

ماشین ظرفشویی SMS88TW02M با برخورداری از سنگ زئولیت ظروف را 100% خشک می کند

یکی از مزیت های ماشین ظرفشویی SMS88TW02M بوش برخورداری از تکنولوژی زئولیت برای خشک کردن ظروف است.این ظرفشویی بر خلاف مدل های دیگر از فناوری المنت برای خشک کردن ظروف استفاده نمی کند بلکه از فناوری زئولیت بهره می برد.فناوری زئولیت یک نوع سنگ معدنی است که این سنگ رطوبت داخل ظرفشویی رابه خود جذب می کند و بعد از آن از خود واکنش نشان می دهد و حرارت را تولید می کند که این حرارت موجب خشک شدن 100% ظروف می شود و ظروفی کاملا خشک و تمیز را در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های مهم و کاربردی ماشین ظرفشویی SMS88TW02M

بوش ماشین ظرفشویی SMS88TW02M را مجهز به ویژگی و امکانات زیادی تولید کرده است که در این بخش به معرفی و توضیح هریک از آنها می پردازیم.

Aqua Sensorیا سنسور تشخیص لکه:این قابلیت باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.با این ویژگی در ظرفشویی SMS88TW02M در هربار شستشو یک پنجم آب معادل4 لیتر آب را صرفه جویی می کند چون این ویژگی میزان کثیفی ظروف را سنجیده و نسبت به آن آب را مصرف می کند اگر میزان چربی یا کثیفی در آب کم باشد از همان آب برای شستشوی ظروف در سیکل بعدی استفاده می کند.این ویژگی برای مواقعی که تعداد ظروف کم باشد یا ظروف زیاد کثیف نباشد (مانند ظروف میوه خوری)بسیار مناسب است.

Load Sensor یا سنسور تشخیص حجم ظروف:این قابلیت تعداد ظروف را سنجیده و نسبت به آن آب را مصرف می کند و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.ویژگی Load Sensorبرای مواقعی که تعداد ظروف کم می باشد بسیار مناسب است.

Active Water:بوش برای هدر رفتن آب و انرژی و صرفه جویی از آن ویژگی Active Water را در ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS88TW02M گنجانده است.با این قابلیت مصرف آب و انرژی تا حد چشمگیری کاهش می یابد و ظروف را با بهترین روش و کمترین آب و انرژی شستشو می دهد.

Glass یا سیستم محافظت از ظروف شیشه ای:ماشین ظرفشویی SMS88TW02M بوش مجهز به این ویژگی می باشد.این ویژگی ظروف شیشه ای را که نیاز به مراقبت بیشتری در هنگام شستشو دارند،با دقت بالاتری شستشو می دهد تا باعث ترک خوردن یا لب پر شدن آنها نشود.با این ویژگی املاح موجود در آب که باعث ایجاد لکه در ظروف می شود را پاکسازی می کند و ظروفی بسیار تمیز و براق را تحویل شما می دهد.

Heat Exchanger:این ویژگی برای صرفه جویی از مصرف انرژی در ظرفشویی SMS88TW02M به کار رفته است.این ویژگی انرژی ایجاد شده در هنگام شستشوی اصلی را در خود ذخیره می کند و از همان انرژی برای گرم کردن آب استفاده می کند.این امر مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهد و قطعا رضایت کاربران را در پی خواهد داشت.

Aqua Stop: سنسور ضد نشت آب یا Aqua Stop برای مواقعی که نشت آب بوجود می آید بسیار کارآمد است.این سنسور در کف دستگاه قرار دارد و در مواقعی که نشت آب بوجود می آیدجریان آب را قطع کرده و از آمدن آب به داخل محیط و ایجاد خصارت های آبی جلوگیری می کند.

برنامه های اصلی شستشو

Super 60 °C:شستشو در دمای 60 درجه سانتیگراد

Quick Wash 45 °C:شستشوی سریع در دمای 45 درجه

Rinse pre:آبکشی اولیه

Night Program 50 °C:شستشوی آرام یا شبانه در دمای 50 درجه

Eco 50 °C:شستشوی اقتصادی در دمای 50 درجه

Auto 65-75:شستشوی اتوماتیک در دمای 65 تا 75 درجه

Auto 45-65:شستشوی اتوماتیک در دمای 45 تا 65 درجه

Auto 35-45:شستشوی اتوماتیک در دمای 35 تا 45 درجه

برنامه های ویژه در ظرفشویی SMS88TW02M بوش

Shine And Dry:این برنامه با افزایش مقدارآب در روند شستشو و افزایش مدت زمان خشک کردن ظروفی درخشان و بدون لکه را در اختیار شما قرار می دهد.

Half Load:برای شستشوی تعداد کم ظروف آب و انرژی بسیار پایینی را صرف می کند.

Intensive Zone شستشوی شدید:برای ظروف بسیار کثیف و چرب بسیار مناسب است و ظروف را با دقت بالاتری شستشو می دهد.

Vario Speed Plus کاهش زمان شستشو: این برنامه سرعت شستشو تا 3 برابر افزایش می یابد البته ناگفته نماند که انرژی بیشتری را نیز مصرف می کند. Vario Speed Plus برای مواقعی که عجله دارید بسیار مناسب است چون ظروف را با همان کیفیت و با سرعت بسیار بالایی شستشو می دهد.

Hygiene Plus شستشوی بهداشتی:این برنامه دمای آب را افزایش داده و باعث شستشوی آنتی باکتریال می شود یعنی تمام باکتری های روی ظروف را زا بین می برد.

طراحی زیبا و مدرن ماشین ظرفشویی SMS88TW02M بوش

ماشین ظرفشویی SMS88TW02M دارای طراحی بسیار زیبا با رنگ سفید می باشد.رنگ یک دست سفید این محصول باعث شده است به راحتی با انواع دکوراسیون سازگاری داشته باشد و جلوه ای مدرن و زیبا را به آن بخشیده است.این ظرفشویی دارای 3 طبقه می باشد که اندازه ی این کشو و طبقه ها به راحتی قابل تنظیم است.قفسه های این محصول دارای جنسی بسیار مقاوم و ضد زنگ می باشد که از طول عمر بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.نمایشگری دیجیتالی روی این ظرفشویی تعبیه شده است که زمان باقی مانده و برنامه ها را نمایش می دهد.این محصول با کیفیت در ابعاد 600*600*845 میلیمتر طراحی شده است که اندازه ی استاندارد آن کمک می کند در هر مکانی جای بگیرد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
میزان مصرف آب
9 لیتر
ابعاد
600*600*845 میلی متر
وزن
61 کیلوگرم
ساخت
المان 2020
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha