ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS46MW10M Bosch Washing Machine 13 sets SMS46MW10M

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS46MW10M
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۰/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۷/۷
بازدید:
۴۶۷
شناسه کالا:
16549876541235
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش SMS46W10M دارای ظرفیت 13 نفرهاست. این ماشین ظرفشویی از سری 4  تولیدات بوش می باشد. بدون شک کارایی شستشو ، عملکرد ماشین ظرفشویی ، میزان صدا و.... می تواند برای کاربران اهیمت زیادی را داشته باشد. اما در این ماشین ظرفشویی چه ویژگی هایی وجود دارد؟
در این ماشین ظرفشویی از موتور ایکوسایلنس استفاده می شود که تسمه ای می باشد. تسمه درام را می چرخاند. این موتور کارایی چنان بالایی را دارد که در کشور های اروپایی تا 10 سال گارانتی می شود. هزینه نگهداری آن کم است و می توان با تعویض تسمه آن را به روز اول برگرداند. صدایی کم دارد می تواند در ساعات شبانه روز حتی موقع خواب هم از آن استفاده کرد. برنامه های شستشو در این ماشین ظرفشویی با اپشن هایی کاربردی همراه است. بوش برای هر نوع ظرف با هر میزان کثیفی برنامه ای را قرار داده و در میان آنها برنامه سوپر سایلنت وجود دارد که برای شستشوی لباس ها در ساعات شبانه روز به کار می رود. بوش ایمنی را محقق کرده است. سنسور نشت آب از آبگرفتگی محیط آشپزخانه و یا صدمه به دستگاه جلوگیری می کند. 

خشک کردن بیشتر ظرف ها با Extra Dry

 در این ماشین ظرفشویی از ویژگی کاربردی و کارا استفاده می شود تا ظرف هایی که دیرتر خشک می شوند( ظروف پلاستیکی) سریعتر خشک شوند. خوب واضح است که مصرف انرژی پایین می اید و می تواند فرایند شستشو و خشک کردن را تسریع بخشد. در این ویژگی در زمان پایان شسشتو و اول خشک کردن ظرف ها دما بالا می رود و می تواند ظوف پلاستیکی را سریع خشک کند. با این ویژگی لکه های سفید رنگ که از نشست بخارات آب ایجاد می شود نیز برطرف می شوند.

محافظت از ظروف شیشه ای

برای ظروف شیسشه ای کاربرد ها و ویژگی هایی زیادی را می توان در این ماشین ظرفشویی مشاهده کرد. برای نمونه تنظیم سختی اب و حذف املاح معدنی یکی از این ویژگی ها می باشد. در این ماشین ظرفشویی میزان سختی آب کاهش می یابد، اما سختی اب چه شرری برای ظروف شیشه ای دارد. لکه های سفید رنگ همان املاح معدنی هستند اما از طرفی این املاح ایجاد خورندگی روی ظروف شیشه ای می کنند. بنابراین ماشین ظرفشویی بوش SMS46W10M می توان ظروف شیشه ای بدون لکه و ایجاد خورندگی داشت. ایمنی دیگری که برای ظروف شیشه ای در این ماشین ظرفشویی وجود داردجلوگیری از شکسته شدن ظروف شیشه است که در طبقه دوم ماشین ظرفشویی پیاده شده است که با چینش درست می توان از شکسته شدن آن ها جلوگیری کرد.

ایمنی و جلوگیری از نشت آب

 در ماشین ظرفشویی بوش از ویژگی سنسور نشت آب استفاده می شود. این سنسور در هر جایی که فشار آب کم شود جریان آب ورودی را قطع می کند یا مثلا اگر آب از مخزن ماشین ظرفشویی خارج نشود، در این صورت نیز پمپ آب قطع می شود. با این ویژگی از خیس شدن محیط آشپزخانه جلوگیری می شود و از طرفی به موتور و برد الکترونیکی محافظت می شود. 

 

برنامه ها در ماشین ظرفشویی بوش

برنامه شستشو برای ماشین ظرفشویی می تواند تعیین کند که آیا توسط کاربر انتخاب شود یا نه. اما خوب کاربران زیاد به برنامه های ماشین های ظرفشویی توجهی نمی کنند. فرض کنید که در یک ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف، از برنامه Auto استفاده کنید که در این صورت ظرف ها به خوبی تمیز نمی شوند. در ماشین ظرفشویی بوش از برنامه intensive برای شستن ظرف های بسیار کثیف باید استفاده کرد. به طور کلی در ماشن های ظرفشویی تعداد  5 تا 8 برنامه وجود دارد و همه ظرف ها با هر میزان کثیفی را پوشش می دهد.

ویژگی Dosage assist

 این ویژگی به انحلال و یا مصرف قرص در ماشین ظرفشویی مربوط می شود. در این ماشین ظرفشویی از سنسور هایی استفاده شده است که میزان کثیفی روی ظرف ها و یا میزان وزن ظرف ها را اندازه می گیرند. این سنسور ها در نهایت میزان مصرف قرص شوینده را تعیین می کنند تا در نهایت یک شستشوی اقتصادی محقق شود. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های ظرفشویی در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
سبد کارد و چنگال
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
میزان مصرف آب
10 لیتر
میزان صدا
44 دسیبل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha