ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش مدل WAY327X0 Bosch Washing Machine 9Kg Capacity WAY327X0

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش مدل WAY327X0
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
حجم درام
65 لیتر
رنگ
نقره ای
تعداد برنامه های شستشو
13
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۲/۲۱
بازدید:
۱/۴۴۲
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY327X0 سری 8 تولیدی بوش و دارای ظرفیت 9 کیلوگرم و موتور فوق العاده قوی Eco Silence Drive است که مصرف انرژی  و صدای کم و طول عمر بالا از ویژگی های آن است. این ماشین لباسشویی ویژگی های منحصر به فردی دارد که می توان به  ویژگی های Vario Perfect ، Wave Drum ، Speed Perfect و Inteligent and powerful iQdrive اشاره کرد که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد. این ماشین لباسشویی دارای سرعت چرخش 1600 دور در دقیقه است که در حداکثر سرعت چرخش 75 دسیبل صدا  و در هنگام شستشو 49 دسیبل صدا  را دارد که از جمله ماشین های لباسشویی Super Silent است. با 14 برنامه شستشو ، کاربران انتخاب زیادی را برای انواع لباس ها با هر میزان کثیفی خواهند داشتو در برنامه های آن برنامه شستشوی سریع وجود دارد که در 15 دقیقه لباس ها را شسته و تا 56 درصد هم رطوبت لباس ها را می گیرد بنابراین می توانید در سریعترین زمان لباس های تمیز را داشته باشید. این ماشین لباسشویی قابلیت بارگیری دوباره Reload Functio را دارد و به عبارتی می توان آیتم فراموش شده را به فرایند شستشو اضافه کرد.  برای برنامه ها از دکمه ولوم و برای آپشن های شستشو که همراه با برنامه ها استفاده می شوند صفحه نمایش لمسی با دکمه های لمسی تعبیه شده است. قابلیت های ضد چروک و ضد آلرژی در آن از چروک لباس ها به واسطه طراحی درام آن جلوگیری کرده و تا 99.99 درصد مواد آلرژی زا را از روی لباس ها با اتخاذ درجه حرارت مشخص حذف می کند. این ماشین لباسشویی دارای رنگ نقره ای متمایل به استیل است و بسیار خوش تراش بوده و آثار لکه  را بر روی خود باقی نمی گذارد. تعادل اتوماتیک  در آن از نامنظم چرخیدن درام در فرایند خشک کردن جلوگیری کرده و با سنسور های متنوعی که در آن وجود دارد وزن لباس ها و میزان کف و بسیاری از المان مورد نیاز شستشو را اندازه گرفته و شستشوی بهینه لباس ها را انجام می دهد.

موتور Eco Silence Drive

این موتور اختصاصی بوده و توسط شرکت بوش تولید می شود و حاصل سال ها تلاش و پشتکار کارشناسان این شرکت بوده است. این موتور در اوایل به صورتی خیلی ساده طراحی شده که کارایی آن در سال هایی اخیر به صورت فوق العاده ای افزایش یافته و ویژگی های متنوعی به آن اضافه شده است. این موتور مصرف خیلی کم دارد به گونه ای که رده مصرفی آن +++A یا 4 ستاره انرژی یا 5 ستاره انرژی را دارد. مزیت و کارایی بوش به مصرف انرژی خلاصه نمی شد بلکه طول عمر بالا و صدای کم از ویژگی های بارز آن است.

لباسشویی بوش 9 کیلو wat2848xgc

موتور Eco Silence Drive  بوش

صدای کم، تعادل و ساختار ماشین لباسشویی بوش به چه صورت است؟

شاید دیده باشید که ماشین های لباسشویی بوش وزن زیادی دارند اما دلیل این وزن زیاد چیست؟ در واقع بوش در ماشین های لباسشویی خود از بتن آرمه مستحکم برای ثابت نگه داشتن موتور و درام استفاده می کند و این ویژگی در جذب لرزش ماشین لباسشویی خیلی موثر است. ماشین های لباسشویی بوش صدایی بسیار پایین دارند، در این ماشین های لباسشویی از عایق صدا استفاده شده است که اگر ماشین لباسشویی را باز کنید متوجه ساختار تشکیل دهنده ایزوله صدا را خواهید دید. یک ویژگی دیگر ماشین لباسشویی بوش که لازم است اینجا به آن اشاره ای داشته باشیم طراحی بدنه است شما اگر  کناره ها ی ماشین لباسشویی بوش یعنی سمت چپ و راست آن را نگاه کنید شیار هایی دایره ای شکل می بینید که طبق ادعای کارشناسان این شرکت این ویژگی تاثیر زیادی در جذب لرزش دارد. بنابراین راحتی کاربران مود توجه شرکت سازنده بوده و می توانید در هر زمان از ساعات شبانه روز حتی نصف شب فرایند شستشو را با آن انجام دهید.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو

طراحی ضد لرزش در ماشین لباسشویی بوش 

 

برنامه  و آپشن های ماشین لباسشویی بوش مدل WAY327X0 

این ماشین لباسشویی 14 برنامه شستشو دارد و جدا از آن می توان فقط از قسمتی از برنامه استفاده کرد، برای مثال می توان در برنامه شستشو گزینه Spin یا خشک کردن را غیر فعال کرد. این حالت برای تابستان و یا زمانی است که می خواهید لباس ها را در زیر نور افتاب خشک کرد. شما می توانید از برنامه اتوماتیک استفاده کنید و یا به صورت منوال و انتخابی درجه حرارت شستو و میزان سرعت چرخش  درام هنگام خشک کردن را انتخاب کنید.  برنامه های شستشوی سریع در 15 دقیقه(Super 15 min) و در 30 دقیقه(Super 30 min)، برنامه شستشوی  لباس های پشمی(Wool)، برنامه شستشوی دوتایی (Duvet)، برنامه شستشوی  ضد الرژی و بهداشتی(Allergy plus/Hygiene)، برنامه شستشوی شستشوی سریع(quick wash)، برنامه شستشوی ترکیبی برای انواع لباس ها(mixture)، برنامه شستشوی لباس های ورزشی (Sports/Fitness)، برنامه شستشوی انواع پیراهن(Shirts)، برنامه شستشوی لباس های تیره(dark laundry)، برنامه شستشوی آبکشی زیاد(Extra Rinse)، برنامه شستشوی تمیز کردن خود کار محفظه یا درام(Drum Clean)،  برنامه شستشوی لباس های سفید(White)  و برنامه شستشوی لباس های نازک و ابریشمی (Delicates/ Silk)  در این لباسشویی وجود دارد و جدا از آن آپشن هایی وجود دارد که همراه با برنامه ها استفاده می شوند.

آپشن Vario Perfect میزان مصرف انرژی و زمان شستشو را بهینه می کند و کارایی شستشو را افزایش می دهد، آپشن Reload Function، کمک می کند تا آیتم فراموش شده را به  فرایند شستشو اضافه کرد، آپشن Easy Ironing، از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند. آپشن Time Delay، کمک می کند تا فرایند شستشو را بعد از تنظیم برنامه به ساعاتی که مصرف انرژی کمتر است به تعویق انداخت. 

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو اصلی

شستشوی انواع لباس با ماشین لباسشویی بوش مدل WAY327X0 

 

امکانات دیگر موجود در ماشین لباسشوییWAY327X0   

ماشین لباسشویی بوش دارای سنسور تشخیص کف، انتخاب درجه حرارت مشخص، سنسور تشخیص عدم تعادل بار، قابلیت تمیز کردن دراور مواد شوینده، درای دراور جدا برای شوینده مایع، دارای نشانگر مصرف انرژی ، آبکشی و شستشوی آبشار مانند برای نفوذ بیشتر آب، دارای بازیابی دوباره آب Active Water در نتیجه آن مصرف کم آب، قفل کودک، صدای بوق چندگانه بعد از اتمام فرایند شستشو، دارای کابل برق 160 سانتیمتری، طراحی استیل متمایل به نقره ای و ضد لکه و صفحه نمایش تمام لمسی است.

 

شما می توانید جهت جلوگیری از خرید محصول تقلبی، ماشین لباسشویی بوش مدل WAY327X0 را در وب سایت شرکت سازنده مشاهده فرمایید، یعنی سایت زیر:

www.bosch-home .com

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
حجم درام
65 لیتر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
13
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
قابلیت ضد آلرژی
زاویه باز شدن درب
180 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
اندازه درب
32 سانتیمتر
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
عمق 590* ارتفاع848* عرض 598
وزن
81 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha