داکت اسپلیت گری 24000 اینورتر سرد و گرم مدل GUD24PH DOCKT SPLIT GREE 24000 INVERTER HOT AND COULD MODEL GUD24PH

داکت اسپلیت گری 24000 اینورتر سرد و گرم مدل GUD24PH
سازنده
گری
مدل
GUD24PH
ظرفیت BTU/h
24000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۶۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
بازدید:
۲۴۰
شناسه کالا:
1593002569521

داکت اسپلیت گری 24000 اینورتر سرد و گرم مدل GUD24PH

یکی دیگر از مدل هایی که توسط شرکت گری تولید شده است و یک نوع سیستم تهویه مطبوع میباشد، مدل GUD24PH است. این محصول یک نوع داکت اسپلیت با ظرفیت 24000 است که می تواند محیط های مناسب با ظرفیت خود را کامل پوشش دهی کند و هوای مطبوعی را ایجاد نماید. شرکت گری یکی از شرکت های بسیار معتبری است که با تولید کولر گازی های فراوان پیش همه ما اعتبار پیدا کرده است و در این زمینه بسیار خوب میباشد به صورتی که مورد محبوبیت همگان واقع شده است. اگر در پی خرید یک کولر گازی با ظرفیت 24000 هستید، داکت اسپلیت مورد نظر ما یک محصول اورجینال است و ویژگی های خاصی دارد که کامل برای شما شرح می دهیم. داکت اسپلیت گری GUD24PH برای فضاهای 35 تا 50 متر مربع می تواند جواب بدهی داشته باشد، بنابراین با توجه به این اطلاعات نسبت به خرید آن اقدام کنید. قدرت پرتاب عالی دارد و می‌تواند کل محیط اطراف را به یک میزان خنک کند. عملکرد آن برای تمام فصل های سال مناسب است چون یک محصول سرمایشی و گرمایشی است. طراحان کاربلد شرکت گری از کمپرسور روتاری در طراحی آن استفاده کرده‌اند این کمپرسور به عنوان یک موتور قوی می تواند کل عملکرد کولر گازی را زیر نظر بگیرد. از طرفی دیگر مصرف انرژی فوق العاده پایینی دارد و به عنوان بهینه ترین محصولات گری محصولی کم مصرف معرفی گردیده است. از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است که یونیت داخلی آن قابل نصب داخل ساختمان است، یونیت خارجی باید در بیرون منزل نصب شود. مقاومت این دو یونیت کاملاً عالی انجام گرفته شده و از بهترین قطعات در ساخت آن استفاده شده‌است. گری در ساخت این محصول از گاز مبرد R410A استفاده کرده است. یکی از ویژگی‌های بسیار عالی که می‌توان به آن اشاره نمود برخورداری از فیلتر بهداشتی است که هوای مورد نیاز را کامل تصفیه می کند و از ایجاد گرد و غبار در محیط جلوگیری خواهد کرد. از طرف دیگر با بهره مندی از سیستم توربو در مواقع ضروری و حساس از بیشترین سرعت این محصول استفاده کنید.  برای آنکه یونیت خارجی با فرسودگی و زنگ زدگی روبرو نشود از رادیاتور طلایی استفاده شده است و از این جهت ماندگاری محصول بسیار بیشتر می‌شود و برای سال‌های طولانی بدون فرسودگی سالم باقی می ماند. از جریان هوای سه بعدی  برخوردار است و به صورت یکنواخت هوا را در سراسر اتاق توزیع می کند. راه اندازی مجدد خودکار یکی دیگر از ویژگی‌های این داکت اسپلیت است که دستگاه شما به صورت خودکار در تنظیمات اولیه پس از قطع راه اندازی مجدد میشود. از فناوری پلاسما سرد  هم برخوردار است که از بوهای هوای تحویلی جلوگیری خواهد کرد و بوی خنثایی را تضمین می نماید.  خرید این محصول برای مناطق آب و هوای گرم و خشک و دمای 65 درجه سانتیگراد پیشنهاد می شود. پس تا پایان صفحه ما را همراهی کنید و خریدی هوشمندانه را تجربه نمایید.

داکت اسپلیت گری 24000 اینورتر سرد و گرم مدل gud24ph

طراحی یونیت داخلی و خارجی

یکی از موارد بسیار حساس و قابل توجه در هنگام خرید اسپلیت ها همین طراحی می باشد که کاربران را نسبت به خرید مصمم تر خواهد کرد. طراحان خوش سلیقه گری از بهترین متریال ها برای ساخت این محصول استفاده و با بهترین کیفیت ساخت آن را روانه بازار کرده اند. داکت اسپلیت گری GUD24PH از یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است که جداگانه قابل نصب هستند. یونیت داخلی آن از (فن اوپراتور کویل سرمایشی و گرمایشی با لوله مسی و فینال آلومینیومی) همراه با نمایشگر دیجیتالی ساخته شده است. بخش یونیت خارجی هم از کمپرسور، کندانسور، فن و شیر انبساط ساخته شده است و فقط جهت تامین سرمایش دستگاه عمل خواهد کرد. برای تولید سرما عملکرد و سیکل ج یکسانی دارد و  گاز مبرد فشرده شده را از طریق کمپرسور کندانسور هدایت خواهد کرد. بعد از خنک شدن و تبادل حرارتی گرمای خود را از دست داده و تبدیل به مایع مبرد می شود. در این صورت مایع مبرد به قسمت یونیت داخلی حرکت می کند و در مسیر به شیر انبساط می رسد. به این سبب، افت فشار را ملاحظه خواهید کرد و مایع مبرد به حالت پودری تبدیل می شود. بعد از آن با افت فشار دمای مایع کاهش پیدا کرده و وارد کویل اوپراتور می گردد. اوپراتور سرما تولید می کند و باعث میشود هوای گرم عبوری از روی کویل سرمایشی، خنک گردد و سپس از طریق کانالهای رفت به محیط منتقل شود. طراحی هوشمندانه این کولر گازی به صورت پیشرفته ای انجام شده و کاملاً جمع و جور است به صورتی که هر فضایی را به صورت یکنواخت و متعادل خواهد ساخت و زیبایی خاصی را در محیط نیز به وجود می آورد. ابعاد فضای داخلی ان  1000×700×300 میلی‌متر و همچنین فضای باز نیز با ابعاد 920×370×790 همراه است. شیک بودن این محصول شما را نسبت به خرید مصمم‌تر می کند چون بدنه آن سفید رنگ است. پنل داخلی آن که در داخل منزل نصب می شود و ظریف تر طراحی شده است. جنس بدنه آن پوشش فلزی است که مقاومت زیادی دارد و در درازمدت همچنان محفوظ و با کیفیت باقی می ماند به صورتی که در مقابل خطرات احتمالی هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد و کاملاً سالم خواهد بود.

راندمان کاری بالای کولرگازی با کمپرسور روتاری T3 سوپرسایلنت

سیستم تهویه مطبوع گری GUD24PH از کمپرسور روتاری برای بهبود عملکردش  بهره مند شده است و از این جهت به صورت حرفه ای کار می کند چون یک موتور پیشرفته است، طول عمرش را کامل افزایش می‌دهد.  فعالیت خنک سازی توسط این موتور انجام می‌شود و هوا به صورت مداوم در محیط جابه‌جا خواهد شد. در مناطق و محیط هایی که آب و هوای گرمسیری دارند این کولر گازی می‌تواند بهترین نتیجه را به همراه بیاورد و بسیار عالی جوابگو باشد. کمپرسور روتاری با چرخش 360 درجه  فعالیت خود را به بهترین صورت انجام می دهد و گاز مبرد فشرده شده را وارد لوله های خروجی می‌کند و از این طریق هوای مطبوعی را به وجود می‌آورد. بر اساس آن که این موتور قطعاتی کمی در طراحی آن به کار رفته است، اصطکاک پایینی دارد و به عنوان یک قطعه کم صدا هیچ مزاحمتی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. کمپرسور در یونیت خارجی قرار دارد و با دیگر قطعات می تواند نتیجه عالی ارائه دهد. از طرفی دیگر مصرف انرژی توسط این کمپرسور ناچیز است و هرگز باعث افزایش هزینه‌های شما نخواهد شد، بنابراین در این مورد نیز کاملاً خاطر جمع باشید. کولر گازی روتاری با گاز R22 قادر به انجام خنک‌کنندگی است و دریچه های ورودی به داخل محفظه سیلندر آن را می مکد، تا شیر ورودی پیستون و دوال کمپرسور بچرخند و فشار بالایی گاز مبرد را متراکم کنند در این صورت دمای گاز افزایش پیدا میکند و به بیرون رانده می شود. تیغه هایی که برای این کمپرسور به کار رفته از چند جهته هستند و می‌توانند به صورت 360 درجه گردش داشته باشند, به همین خاطر است که فشار بالای گاز مکیده می شود، وارد لوله های ورودی جهت برخورد با پره ها میشود و محیط را به بهترین صورت ممکن خنک میکند.

داکت اسپلیت گری 24000 اینورتر سرد و گرم مدل gud24ph

قابلیت های دیگر اسپلیت GUD24PH

فناوری‌ پلاسما سرد

ژنراتور پلاسمای سرد (یا CPG) یک دستگاه کوچک است که در داخل کانال به عنوان بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع خانه نصب می شود. به عبارت ساده، ژنراتور پلاسما یون هایی را از مولکول های موجود در هوای خانه شما ایجاد می کند که می تواند کیفیت هوای داخل خانه را به شدت بهبود بخشد. این یک روش موثر برای محافظت از کیفیت هوای خانه شما د برابر باکتری ها، کپک ها، ویروس ها و موارد دیگر است. به زبان ساده، هوایی که از رجیسترها به داخل مجرای خانه شما کشیده می شود، از طریق میدان پلاسما جریان می یابد و مولکول های موجود در این هوا برای ایجاد یون های مثبت و منفی شارژ می شوند. این یون ها هوای خانه شما را تمیز می کنند. وقتی مولکول‌هایی مانند آب (که شامل دو مولکول هیدروژن و یک مولکول اکسیژن است) در میدان پلاسما شکسته می‌شوند، یون‌های دارای بار مثبت به فضای زندگی حرکت می‌کنند و الکترون‌های هیدروژن را از قالب، ویروس‌ها و باکتری‌های موجود در هوا می‌کشند و باعث می‌شوند. آنها بمیرند

راه اندازی مجدد خودکار

به بیان ساده، ویژگی راه اندازی مجدد خودکار عملکرد دوره ای تهویه مطبوع GUD24PH را برای حفظ رطوبت در سطح راحت تضمین می کند، حتی اگر دمای اتاق به اندازه کافی برای روشن کردن دستگاه افزایش نیافته باشد . بنابراین هرگز بیش از 8 دقیقه زمان "خاموش" وجود نخواهد داشت.

قابلیت توربو

یکی از اصلی‌ترین قابلیت هایی که در این محصول دیده میشود، سیستم توربو است. که اهمیت فراوانی دارد و برای هر دو عملکرد سرمایش و گرمایش متاثر می باشد. از طرفی با عملکرد بالایی که دارد در زمان بسیار کوتاه محیط را خنک خواهد کرد و بعد از رسیدن به هوای مطلوب به صورت خودکار از حالت توربو خارج میشود. برای مواقعی که کولر بعد از زمان طولانی روشن نشده است، فوق العاده عالی خواهد بود و دمای مورد نیاز شما را در زمان بسیار کم تهیه می کند. عملکرد TURBO برای گرمایش یا سرمایش سریع استفاده می شود. دکمه TURBO/QUIET را یک بار فشار دهید و کنترل از راه دور نماد TURBO را در سمت راست پایین صفحه نمایش از راه دور نمایش می دهد و دستگاه را به عملکرد TURBO تغییر می دهد.

فیلتر تصفیه هوا

فیلتر هوا وسیله ای برای فیلتر کردن ذرات موجود در هوا است. مانند هر فیلتر دیگری، فیلتر تهویه مطبوع GUD24PH از ساختار متخلخلی تشکیل شده  که ذرات درشت و بزرگ مضر نمی توانند از آن عبور کنند. در تهویه مطبوع، این فیلتر اجازه نمی دهد آلاینده های خطرناک و آلرژن ها وارد محیط داخلی شما شوند. به همین دلیل، آنها تأثیر قابل توجهی بر سلامت و تندرستی شما دارند. تمیز بودن فیلترهای هوا برای افرادی که به کیفیت هوا حساس هستند و آلرژی یا بیماری هایی مانند آسم دارند ضروری است. به طور کلی، فیلتر هوا می تواند با بهبود کیفیت هوای داخل خانه برای همه مفید باشند.

رادیاتور طلایی

یکی از ویژگی های عالی دیگری که برای این کولر گازی 24 هزار پشتیبانی شده است، رادیاتور طلایی است. رادیاتور طلایی پوششی طلایی است که برای این محصول در نظر گرفته شده و به عنوان یک محافظ می تواند از فرسایش رادیاتور جلوگیری کند و عمر محصول شما را افزایش دهد. این تکنولوژی برجسته از آسیب های خارجی و حوادث دیگر جلوگیری خواهد کرد و کویل کندانسور و کمپرسور را کامل حفاظت می نماید. به دلیل وجود چنین تکنولوژی عالی ضمانت نامه 10 ساله کسب کرده و از این طریق کل سیستم تهویه مطبوع با عملکردی کاملاً بهبود شده همراه خواهد بود.

داکت اسپلیت گری 24000 اینورتر سرد و گرم مدل gud24ph

سخن آخر

بر اساس همه این توضیحاتی که در مورد داکت اسپلیت گری GUD24PH ارائه شد اکنون مطمئن شوید که قیمت این محصول بر اساس همه اینها قیمتی مقتدرانه است و کاملا مقرون به صرفه می باشد به صورتی که ارزان تر از دیگر سایت ها هم می باشد و این یک ویژگی عالی دیگری است که شما را نسبت به خرید مطمئن تر می کند.  اگر جزو افرادی هستید که به دنبال خرید کولر گازی برای مناطق آب و هوایی گرم و خشک میگردید و یا به دنبال خرید محصولی جهت قرار دادن در منازل مسکونی و مکان های عمومی کوچک با متراژ 50 متر مربع هستید، مدل GUD24PH کاملا ایده آل می باشد و تمام این موارد را دارد. با توجه به آنکه سایت اینترنتی مجی کالا برای شهر بانه می باشد، به همین خاطر از طریق مرز محصولات را کامل اورجینال دریافت می کند و در اختیار عموم مردم ایران می گذارد. بنابراین شما نیز می توانید این محصول را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن خریداری کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. با توجه به آنکه پرداخت ما به صورت درب منزل است در صورتی که از محصول دریافت شده رضایت کافی نداشتید، بدون هیچ مشکلی آن را برای ما بازگشت دهید. کولر گازی 24000 با طراحی مقاوم و محکمی که دارد‌، سال های طولانی قابل استفاده است و نیاز شما را کامل برطرف می کند به صورتی که هرگز به خرید سیستم تهویه مطبوع و یا بخاری نیاز نخواهید داشت چون برای تمام فصلهای سال قابل استفاده است.

لیست بروزترین قیمت کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی گری

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
گری
مدل
GUD24PH
نوع دستگاه
داکت اسپلیت کانالی
ظرفیت BTU/h
24000
ظرفیت سرمایش
24000
ظرفیت گرمایش
24000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410a
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha