کولر گازی جنرال 18000 سرد و گرم T3 طرح دیجیتال مدل GNR-18K-SA General Air Conditioner T3 Hot Cold 18000 BTU GNR-18K-SA

کولر گازی جنرال 18000 سرد و گرم T3 طرح دیجیتال مدل  GNR-18K-SA
سازنده
جنرال
مدل
GNR-18K-SA
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۹
بازدید:
۶۰۲

شرکت جنرال یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده کولر گازی می باشد که محصولاتی فوق العاده با کیفیت را روانه بازار کرده است. کولر گازی جنرال مدل GNR-18K-SA  با ظرفیت 18 هزار از جمله کولر گازی های سرد و گرم می باشد که به صورت چهار فصل می تواند مورد استفاده قرار گیرد.  کولر گازی جنرال 18000 مدل GNR-18K-SA طرح دیجیتال یا لیزری می باشد. بر روی پنل دیواری آن از صفحه نمایش دیجیتالی استفاده شده است و می توان میزان دما و یا و شرایط عملکرد کولر گازی را در زیر نظر داشت. این کولر گازی از موتور روتاری استفاده می کند و گاز به کار رفته در آن R410a می باشد. کندانسور آن پوشش طلایی دارد و رده آب وهوایی T3 آن را به کولر گازی کار آمدی در مناطق گرمسیری تبدیل کرده است. در ادامه به مشخصات مهم این کولر گازی می پردازیم

 

طراحی کولر گازی جنرال دیجیتال T3

 این دستگاه از دو قسمت تشکیل شده است و به عبارتی دو یونیت می باشد. قسمت  موتور و یا کندانسور آن در بیرون و در فضای باز نصب می شود و قسمت پنل آن بر روی دیوار در داخل اتاق و یا فضای مورد استفاده به کار برده می شود. پنل داخلی اسپلیت نامیده می شود و طراحی آن می تواند در جذابیت فضا تاثیر زیادی را داشته باشد. البته برای کندانسور هم طراحی مهم است  اما طراحی در این قسمت بیشتر به کارایی فنی مربوط می شود. پنل داخلی کولر گازی 18000 جنرال دارای رنگ سفید صدفی است. این پنل دارای صفحه نمایش دیجیتال مخفی می باشد و رنگ دیجیت ها در آن سفید برفی است. برای تنظیم آن از ریموت کنترل استفاده می شود که خود ریموت کنترل هم می تواند کاربر را از دمای اتاق مطلع کند. قسمت پنل پره هایی دارد که برای جهات محتلف قابل تنظیم می باشد.  کندانسور هم با پوشش طلایی مهار شده است تا در برابر عوامل جوی و رطوبت مقاوت بالایی را داشته باشد. لوله های انتقال دهنده گاز مبرد از مس می باشند که خود در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوت می کنند. موتور آن از نوع روتاری است و می تواند در شرایط تحت فشار عملکرد خوبی داشته باشد و با وصف اینکه از اینورتر برخودار نیست اما این موتور میزان انرژی کمی مصرف می کند.

 

کندانسور یا موتور روتاری در کولر گاز18000 جنرال دیجیتال T3

کندانسور هسته اصلی هر کولر گازی است. کندانسور در این دستگاه از نوع روتاری است. به خوبی می تواند با عوامل جوی مقابله کند. برای اینکه هوای داخل اتاق سرد شود، کندانسور بایستی گرمای زیادی را تحمل کند  گرمایی را که گاز گرفته است را به قسمت بیرون منتقل کند. کمپرسور روتاری هم مصرف انرژی کمی دارد و میزان استهلاک در قسمت های داخلی آن کمتر است. این کولر گازی از روغن سنتتیک و گاز R410a استفاده می کند که کارایی بالایی را به کولر گازی می بخشد.

 

گاز مبرد R410a و روغن سنتتیک

گاز R410a هم به لحاظ زیست محیطی مناسب است و رده الودگی آن و مخرب بودن روی لایه اوزن برابر با 0 دارد وهم می تواند در شرایط تحت فشار عملکرد خوبی داشته باشد. این گاز از سال 2020 جای خود را در محصولات سرمایشی باز کرده است و پیش بینی می شود تا سال 2088 به عنوان برترین گاز در کولر گازی باشد. روغن به کار رفته در کمپرسور این کولر گازی سنتتیک است که به نسبت روغن مینرال کارایی بهتری را دارد. کولر گازی با گاز r410a در برابر گرم شدن بیش از حد متور و قفل شدن آن مقاوت بالایی را دارد.

 

رده آب و هوایی در کولر گازی جنرال T3

 این کولر گازی دارای رده اب و هوایی T3 است. در اصل این محصول برای کشور های عربی تولید شده است. اگر این کولر گازی در کارخانه با رده انرژی مصرفی A وارد بازار می شود در کشور ما رده انرژی A+ را خواهد داشت . دمای بیشتر محیط موجب افزایش فشار بر موتور و افزایش مصرف انرژی می شود. کولر گازی با رده اب و هوایی T3 می تواند دمای بالاتر از 65 درجه را تحمل کند بدون اینکه کارایی سرد کنندگی کاهش یابد و یا میزان صرف انرژی ان افزایش پیدا کند. همچنین کولر گازی با رده اب و هوایی T2 برای متطق گرم و معتدل و کولر گازی با رده آب و هوایی T برای مناطق سرد سیری به کار گرفته می شود.

 

قابلیت سرد و گرو در کولر گازی جنرال دیجیتال T3 با ظرفیت 18000

  این کولر گازی به صورت سرد و گرم می باشد. شما در تابستان از قابلیت سرد آن استفاده می کنید و در زمستان هم از قابلیت گرم آن بهره می برید. کولر گازی 18000 جنرال به صورت چهار فصل استفاده می شود بهتر است کندانسور آن طوری نصب شود تا در تمام طول سال در برابر عوامل جوی محفوظ باشد هر چند به گونه ای طراحی شده است که در هر شرایطی طول عمر بالایی را خواهد داشت.

لیست قیمت کولر گازی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال
مدل
GNR-18K-SA
سری
دیجیتال T3
نوع دستگاه
کولر گازی اسپلیت سرد و گرم
ظرفیت BTU/h
18000
نوع کمپرسور
روتاری با روغن سنتتیک
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
رده مصرف انرژی
A
امکانات
ریموت کنترل- پوشش طلایی دور کندانسور و لوله های مسی
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
قطعات تایلند-مونتاژ چین
تعداد پنل
1
مصرف انرژی
برق ورودی (V/φ/Hz)
تک فاز
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر بهداشتی در یونیت داخلی
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha