کولر گازی 14000 جنرال لبخندی R410A مدل GNR-14 WN General Airconditioner 14000 BTU GNR-14 WN

کولر گازی 14000 جنرال لبخندی R410A مدل GNR-14 WN
سازنده
جنرال General
مدل
GNR-14 W N
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۹/۱۳
بازدید:
۵۳۷
شناسه کالا:
4843256214278

کولر گازی جنرال لبخندی با موتور T3 یکی از شاهکار های شرکت جنرال می باشد. این کولر گازی دارای قابلیت سرد و گرم است و می تواند به صورت چهار فصل مورد استفاده قرار بگیرد. گاز مبرد آن R410A است و میزان گاز در آن برابر با 720 گرم می باشد. در واقع این گاز کارایی سرد کنندگی بالایی دارد و می تواند به لحاظ زیست محیطی هم فوق العاده باشد. قردت پرتاب باد در ان زیاد است و می توان فضایی گسترده را پوشش دهد. کولر گازی GNR14WN پنل لبخندی دارد و  دارای پنل کنترل دیجتیال نیز می باشد. شما برای کنترل آن می توانید از ریموت کنترل هم استفاده کنید. طراحی پنل به صورت لبخندی است و می تواند جذابیت خاصی را داشته باشد. موتور T3 در آن کارایی بالایی را دارد. رده انرژی مصرفی این کولر گازی A+ است که در کشور ما رده انرژی A++ را خواهد داشت ودلیل آن را در ادامه توضیح می دهیم. T3 جنرال کولر گازی های با قابلیت بالا تولید می کند به گونه ای که می توانند برای مناطق بسیار گرم هم ایده باشند چراکه دارای قابلیت تروپیکال بوده و در دمای بالا هم کارکرد و کارایی خود را حفظ می کنند. 

 

موتور T3 در کولر گازی جنرال لبخندی

 شرکت جنرال کولر گازی ای متنوع با کارایی های مختلف را روانه بازار می کند. در کولر گازی از موتور با درجه تروپیکال مختلف بهره گرفته می شود. رده اب و هوایی خود موتور بسیار مهم است. کولر گازی با موتور T1 می تواند در دمای 45 درجه سانتیگراد کار کند بدون اینکه مصرف انرژی بالا رود و یا کارایی سرد کنندگی کاهش یابد. کولر گازی جنرال لبخندی دارای موتور T3 است و این یعنی می تواند دمای 65 درجه را تحمل کند. معمولا برای مناطق بسیار گم از این نوع موتور و یا کولر گازی استفاده می شود

 

گاز R410A و مقدار آن در کولر گازی T3 جنرال

گاز های سرمایشی انواعی مختلف دارند. در کولر گازی جنرال لبخندی از گاز R310A استفاده شده است که این گاز کارایی سرد کنندگی بالایی را دارد. R410A دارای مقدار 720 گرم بوده و به خوبی گرما را به خود جذب کرده و به آنتروپی بالایی که دارد به بیرون هدایت می کند. همراه این گاز در داخل موتور از روغن لوبریکانت استفاده شده است که این روغن سنتتیکی بوده و کارایی روان کنندگی بالایی دارد. معمولا گاز R410A از نظر زیست محیطی تایید شده است و می تواند بدون ایجاد آلایندگی باشد از این روی تمایل به خرید بیشتر کولر گازی با این گاز بیشتر است.

پرتاب باد فوق العاده با کولر گازی جنرال لبخندی

اینکه کولر گازی بتواند از چه فضایی پشتیبانی کند، بسیار مهم است. کولر گازی جنرال لبخندی با ظرفیت 14 هزار می تواند فضای نسبتا زیادی را تحت پوشش دهد. البته مقالاتی در این زمینه نوشته شده است. خود پرتاب باد هم از اهیمت زیادی برخوردار است که به موتور اسپیلیت دیواری مربوط می شود. این کولر گازی ظرفیت 14000 دارد ولی هیشه در ظرفیت اسمی کار نمی کند و شاید ظرفیت آن را باید مقداری کمتر در نظر گرفت.

طراحی کولر گازی جنرال لبخندی

کولر گازی جنرال لبخندی از دو قسمت تشکیل شده است. یک قسمت بر روی دیوار نصب می شود و قسمت دیگر هم در بیرون از فضای اتاق نصب خواهد شد. به قسمت بیرونی کندانسور می گویند. کندانسور در برگیرنده موتور و لوله های انتقال دهنده گاز مبرد می باشد. اسپیلیت دیوار همانطور که از نام آن پیداست بر روی دیوار نصب می شود. در این کولر گازی اسپلیت طرحی لبخندی دارد و پنل کنترل نیز بر روی آن قرار گرفته است. شما می توانید هم با پنل و هم با ریموت کنترل همراه آن را تنظیم و یا کنترل کنید. در این کولر گازی پرتاب باد چهار جهته بوده و می توان جهت ها را نیز تنظیم کرد. رده انرژی مصرفی بالا و یعنی میزان مصرف انرژی کمی دارد. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال General
مدل
GNR-14 W N
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت سرمایش
14000
ظرفیت گرمایش
14000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410A
صفحه نمایشگر
تعداد پنل
1
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha