کولر گازی جنرال گلد 36000 پیستونی مدل GG-AP36000 ULTRA General Gold 36000 piston air conditioner model GG-AP36000 ULTRA

کولر گازی جنرال گلد 36000 پیستونی مدل GG-AP36000 ULTRA
سازنده
جنرال گلد (General Gold)
مدل
GG-AP36000 ULTRA
ظرفیت BTU/h
36000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۲/۲۱
بازدید:
۱/۳۵۸
شناسه کالا:
6598756321456

کولر گازی جنرال گلد 36000 پیستونی مدل GG-AP36000 ULTRA

در بعضی از نقاط کشور ما که فصل سرد کمتری نسبت به نقاط دیگر دارند و بیشتر ماه های سال گرم است. کولر گازی جنرال گلد GG-AP36000 ULTRA برای این شهر ها بسیار مناسب است. این محصول با توان 36000 امکان این را دارد، که باد را تا فاصله‌ی زیادی پرتاب کند و توانایی خنک کنندگی زیادی را دارد کولر گازی باد را به چهار طرف پرتاب میکند که می تواند تمام نقاط خانه را به طور یکسان خنک میکند. این کولر گازی فقط توان سرمایشی دارد. کولر گازی یک اسپلیت دیواری است که به دیوار خانه نصب می شود دارای یونیت خارجی است که میتوانید ان را بالکن یا پشت بام نسب کنید. کمپرسور این کولر گازی از نوع  پیستونی سنگین است که از قدرت بالای برخوردار است و در برابر هر گونه ضربه مقاوم است. دارای ریموت کنترل است که میتوانید درجه کولر را تنظیم کنید. کولر جنرال گلد GG-AP36000 ULTRA توانایی خنک کردن تا 65 را دارد که برای مناطق جنوبی کشور بسیار کاربردی است.  دارای حالت خواب و تایمر است که کار با ان بسیار اسانتر و کاربردی تر است و قابلیت خوبی که دارد رطوبت زدایی  محیط است که ذرات رطوبت محیط را کم میکند . گاز موجود در موتور R22 است که هوای بسیار خنکی را تولید میکند. اکنون در ادامه به توضیحات مختصر این قابلیت ها میپردازیم.

کولر گازی جنرال گلد 36000 پیستونی مدل gg-ap36000 ultra

کمپرسور پیستونی سنگین کولر جنرال گلد GG-AP36000 ULTRA

کمپرسور یا موتور یکی از اجزای اصلی یک کولر گازی است که وظیفه‌ی گردش گاز را در مدار کولر گازی دارد کولر گازی مدل GG-AP36000ULTRA از بهترین موتور موجود کە پیستونی سنگین است بهره‌مند می‌ باشد. این نوع کمپرسور که گاز مبرد R22 موجود در محفظه کمپرسور را به داخل کشیده میشود و با فشار به داخل سیستم هدایت می شود. کمپرسور پیستونی از کولر های پر قدرت و پر مصرف کولر گازی است. این محصول با موتور پیستونی سنگین دارای چند مزایا است: کاربرد گسترده از لحاظ نوع کار، تنوع این نوع کمپرسور ها علاوه بر کولر گازی در یخچال و سیستم تهویه هوا کاربرد دارند. کولر گازی GG-AP36000ULTRA از نوع T3 است این نوع کمپرسور هم برای اب و هوای معتدل و هم برای اب و هوای گرم و خشک حاره ای مناسب است و تا دمای 65 درجه توانایی خنک کردن را دارد و بیشتر برای مناطق مرکزی و جنوب کشور بسیار کاربرد دارند کمپرسور پیستونی علاوه بر مواردی که ذکر شد، میتوان گفت که اگر مشکلی در موتور به وجود امد تعمیرکاران زیادی وجود دارد برای تعمیر این نوع موتور و نیازی به عوض کردن کولر ندارد.

طراحی کولر جنرال گلد GG-36000AP ULTRA

یک کولر گازی چه از نظر کیفیت باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد باید ظاهری زیبا نیز داشته باشد تا طراحی و زیبایی خانه شمارا فراهم کند. کولر گازی جنرال گلد که از کیفیت بالای ان گفتیم ظاهری زیبا نیز دارد که موجب جلب مشتری زیادی در بازار شده است. یونیت داخلی کولر با قابلیت نسب به دیوار و رنگ سفید منزل و محل کار شما را آراسته میکند‌. نوشته مارک  جنرال ان نیز در وسط یونیت داخلی  کولر است که ظرافت ان را بیشتر کرده است. یونیت خارجی ان نیز سفید است و با پره های طلایی مانع از فرسودگی کولر میشود. دارای پنج متر لوله برای نسب دو یونیت است که ان را میتوانید دورتر از محل استفاده نصب کرد.

فین GOLDEN FIN رادیات طلایی

فین طلایی یا به اصطلاح انگلیسی گلد فین که سطوح حرارت در مدار بسته میباشد و دارای پوشش طلایی رنگ است. این فین طلایی به طور کلی در سیستم اواپراتور های کندانسور و اسپلیت استفاده میشود. کولر گازی GG-AP36000 ULTRA کە از فین طلایی بهره مند شده است دارای چندین مزایا است:

1- گلد فین طلایی که دارد ضد رسوب است و مانع از رسوب گذاری بر روی لوله های مبدل می گردد.

2- برای محیط های اسید و هوای سخت مناسب است.

3- از مقاومت بالایی برخوردار است.

4- راندمان سرمایشی مناسبی دارد البته در مدل های دیگر نیز راندمان گرمایشی دارد.

5- قابل شستشو با اسیدهای مخصوص درصد پایین را دارد.

6-مانع از انباشته شدن رسوبات نمکی و اسیدی بر روی کویل میشود. پس در نتیجه این کولر گازی با بهره گیری از این نوع تکنولوژی بیشترین مزایا را در استفاده از این کولر دارد.

کولر گازی جنرال گلد 36000 پیستونی مدل gg-ap36000 ultra

حالت خواب

یکی از حالت های پسندیده این کولر که دارد حالت خواب است. کولر گازی GG-AP36000 ULTRA با ریموت کنترلی که دارد دکمه‌ی مخصوص ان روی ریموت تعبیه شده است حالت خواب در کولر گازی با کنترل دمای محیط خواب راحتی را فراهم میکند طوری که بعد از یک یا دو ساعت به صورت خودکار خاموش می گردد. سیستم sleep دما را یک یا دو درجه بالا می برد و بعد خاموش میشود. این باعث کاهش مصرف انرژی و به دنبال ان صرفه جویی در هزینه می شود و دمای اتاق را طوری تنظیم می کند که در طول شب احساس خوشایندی داشته باشید. کولر گازی جنرال با ریموت کنترلی که دارد و در نظر گرفتن حالت خواب هوای مطبوع تری دارد صدای کولر گازی در حالت خواب بسیار کم است و خوابی راحتی را برای شما فراهم می کند. خالت خواب این مدل کولر با هوای پاک و خنکی که دارد اتاق شمارا به صورت یکسانی خنک میکند صدای کم یکی از مهمترین چیز هایی است که باید یک کولر گازی داشته باشد تا خوابی راحتی داشته باشید و هم در هزینه و مصرف برق صرفه جویی میشود.

حالت تایمر

در کولر گازی جنرال گلد GG-AP 36000 ULTRA دارای خالت تایمر است دکمه‌ی تایمر روی ریموت کنترل قرار دارد. یکی از بهترین حالت های کولر گازی است. نحوه‌ی کار کردن این حالت که شما زمان خاموش یا روشن کردن را تنظیم میکنید و کولر در زمان مشخص کار میکند این حالت هم باعث کاهش مصرف انرژی نیز میشود. پس شما با فشردن دکمه تایمر ان را تنظیم کنید که چراغ تایمر پنل سبز میشود که نشان دهنده‌ی حالت تایمر است و دوباره با فشردن ان کولر از حالت تایمر خارج میگردد. در هر صورت حالت تایمر یکی از بهتری قابلیت های این محصول است که با روشن کردن یا خاموش کردن خودکار دستگاه هر لحظه دمای اتاق خود را خنک نگه دارید حالت تایمر را روی ریموت کولر است که با فشردن ان از این قابلیت بهره مند می شوید.

قابلیت رطوبت زدایی

بعضی اوقات پیش میاد که هوا نه سرد است نه گرم بلکه رطوبت هوا زیاد است که این حالت با سرد کردن یا گرم کردن رطوبت کاهش پیدا نمیکند. در این مدل کولر قابلیت رطوبت زدایی وجود دارد. روند از بین بردن رطوبت هوا در کولر گازی طوری است که دمای اتاق را ثابت نگه می دارد و از رطوبت ان کم میکند. دمای اتاق به وسیله‌ی عبور هوا از داخل شبکه پنل داخل را خنک می نماید و ذرات رطوبت را در محیط از بین میبرد. فعالیت رطوبت زدایی طوری است که هنگام فعالیت در محیط موجب جدا شدن رطوبت هوا و جمع شدن ان روی لوله اواپراتور پنل می گردد و رطوبت هوا را میگیرد. در حالت رطوبت گیری دستگاه حالت خنک کنندگی ندارد و تنها رطوبت را می گیرد. به این ترتیب دستگاه با دارا بودن قابلیت رطوبت زدایی ارامش زیادی را برای کاربران به ارمغان می اورد. رطوبت زدایی علاوه بر احساس خوشایندی که به وجود می اورد، موجب جلوگیری از اسیب دیدگی دستگاه می شود. وقتی رطوبت در ذرات هوا موجود باشد امکان جمع شدن باکتری های موجود در هوا نیز کمتر است، که با این حال نیز شما هوای پاکی را استشمام میکند، به دور از هرگونه ضرری برای سلامتی شما.

کولر گازی جنرال گلد 36000 پیستونی مدل gg-ap36000 ultra

 قیمت AC جنرال گلد GG-AP36000 ULTRA

برای هر کاربری که بخواهد محصولی برای منزل یا محل کار تهیه کند، علاوه قابلیت و کیفیت زیادی که باید داشته باشد به قیمت ان نیز توجه میکند. کولر گازی GG-AP36000 ULTRA با توجه به کارایی و قابلیت های خوبی که دارد قیمت مناسبی دارد. این محصول با توجه به محصولات موجود در بازار که هم کیفیت شان انقدر که مورد پسند کاربران باشد نیست و نه قابلیت های ان چنانی دارند، قیمت شان نیز بیشتر است. پس این محصول برای استفاده بسیار مناسب است و هر فردی در جامعه توانایی تهیه ان را دارد و روزانه میتوانید با خیالی راحت از ان استفاده کنید. بنابراین جهت خرید در اسرع وقت با کارشناسان مجی کالا تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

قیمت های بروز کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی جنرال گلد

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال گلد (General Gold)
مدل
GG-AP36000 ULTRA
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
36000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
فقط سرد
گاز خنک کننده
R22
صفحه نمایشگر
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha