کولر گازی جنرال شکار 30000 لبخندی اینورتر سرد و گرم مدل GNRINV_30_O General Shekar 30000 cold and warm smile model GNRINV 30 O air conditioner

کولر گازی جنرال شکار 30000 لبخندی اینورتر سرد و گرم مدل GNRINV_30_O
سازنده
جنرال General
مدل
GNRINV_30_O
ظرفیت BTU/h
30000
کلاس منطقه آب و هوایی
معتدل T1
ریموت کنترل
۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۱/۱۰
بازدید:
۵۳۴
شناسه کالا:
3263125321131

کولر گازی جنرال شکار 30000 لبخندی سرد و گرم مدل GNRINV_30_O

ما برای تهیه کولرهای گازی با در نظر گرفتن یک سری فاکتور هم در طرح و قیمت و قابلیت و عملکرد بعد به انتخاب ان میپردازیم بدون شک کولر گازی جنرال شکاری لبحندی  مدل GNRINV_30_O یکی از بهترین محصولات برند جنرال است. این محصول با توان 30000 در سریعترین زمان دمای اتاق شما را سرد یا گرم میکند. کولر جنرال برای نواحی مرطوب و گرم و خشک  مناسب است با این اوصاف این محصول برای استفاده‌ی روزانه شما بسیار متناسب است. گاز موجود در ان R410a که در فرایند سرمایشی و گرمایشی بسیار سریع دمای اتاق را خنک یا گرم میکند. گاز مبرد R410 علاوه بر اینکه سیستم گرمایشی ،سرمایشی سریعتری دارد از محیط زیست نیز محافظت میکند و هوا را الوده نمیکند. کولر جنرال شکاری GNRINV_30_O شاخص مصرف انرژی انAاست. این دستگاه هوشمند دارای سر و صدای کمی است که این مزیت باعث جلب بیشتر مشتری میشود. حالت اتوماتیک موجود در کولر، میزان دمایی که میخواهید را تنظیم کنید و اتوماتیک بودن در این محصول در مصرف انرژی نیز تاثیر بسزایی دارد که کمتر انرژی مصرف میکند. پنل داخلی کولر به شکلی زیبا طراحی شده که تمام اجزای داخلی کولر را پوشش میدهد. پره های داخلی کولر 30000 با قدرت بالایی که دارند باد را تا فاصله‌ی 10 تا 18 متر پرتاب میکند. جهت پرتاب باد به چهار طرف است به طوری که هوای محیط کار را به صورت یکسانی خنک میکند. یکی دیگر از ویژگی های مهمی که این کولر دارد  HOLD یا قفل کودک است که با گذاشتن روی این حالت دیگر نگران این نباشید که از تنظیم خارج شود. قدرت سرمایشی ان 30000BTU و قدرت گرمایشی 30500BTU کە توانایی این را دارد که فضای بزرگی را در زمانی کم خنک یا گرم کند. دارای فین طلایی که هم از مقاومت بالایی برخوردار است و در برابر هرگونه ضربه و فرسودگی به دلیل تغیرات دمای مقاوم است.

کولر گازی جنرال شکار 30000 لبخندی سرد و گرم مدل gnrinv_30_o

طراحی کولر جنرال شکار 30000 مدلGNRINV

یکی از ویژگی های مهمی که باید یک کولر داشته باشد خصوصیات ظاهری ان است که برای جلب بیشتر کاربر بسیار موثر است کولرگازی جنرال شکار با رنگ سفید که در ظرافت منزل یا محل کار شما تاثیر زیادی دارد بسیار زیبا است. کولر گازی  جنرال شکار  دارای دو یونیت میباشد و یونیت داخلی ان به دیوار وصل میشود که بدون اینکه فضایی را بگیرد مانند کولر های دیگر به طور فوق العاده‌ای فعالیت خود را انجام میدهد و یونیت خارجی ان نیز بیرون از فضای خانه قابل نسب شدن است. بدنه‌ی ان بسیار محکم بوده و در برابر هرگونه ضربه‌ی احتمالی بسیار مقاوم است. دارای صفحه‌ی هوشمند که میتوان دمای اتاق را با ریموت کنترلی که همراه دارد تنظیم کرد. این محصول در رنگ سفید موجود است که رنگی محبوب همه‌ی افراد است. طرح ظاهری ان لبخندی است که پره های ان به صورت لبخند باز و بسته می شوند. با طراحی زیبای لبخندی بسیار مورد پسند کاربران است دارای صفحه‌ی دیجیتال بر روی کولر است و میتوان دمای کولر را مشاهده کرد. با ریموت کنترلی که همراه دارد میتوان از راه دور ان را کنترل کرد. 

کمپرسور کولرگازی جنرال شکار 30000 مدل GNRINV

در کولرهای گازی از سه نوع کمپرسور استفاده میشود; پیستونی، اسکرال و روتاری. کمپرسور مورد استفاده در کولر گازی GNRINV-30-O که از بهترین نوع کمپرسور است این نوع کمپرسور نسبت به موتور های دیگر انرژی و برق کمتری را مصرف میکند و راندمان بالایی نیز دارد. علاوه بر این هنگام استفاده اولین چیزی که به ان توجه میشود میزان سر و صدای موتور است که موتور روتاری کمترین سر و صدا و کمترین لرزش را دارد. این دسته از کمپرسور ها در مناطق شمال، شمال غربی و غرب کشور مورد استفاده است چون در این مناطق فشار هوا زیاد است. کمپرسور کولر گازی جنرال شکار GNRINV-30-O از دو محفظه ساخته شده است که در محفظه ی اول گاز مبرد R410A مورد استفاده در دستگاه مکش میشود و در محفظه ی دوم گاز فشرده میشود. به این ترتیب نحوه‌ی کار کمپرسور چرخشی است و از انرژی کمتری بهره میگیرد. کمپرسور این محصول نسبت به کولرهای دیگر اندازه‌ی کوچکتری دارد. کمپرسور کولر جنرال 30000 دارای چند مزایا از جمله : سر و صدای کمتر و لرزش کم، مصرف انرژی کم و بازدهی بالاتر می باشد. این محصول دارای پنج سال ضمانت مصرف است که کیفیت خود را برای کاربران خود تضمین میکند. کلاس دمایی کمپرسور کولر T3است که برای مناطق خیلی گرم هم مناسب است. پس از هر جهت این محصول از بهترین محصولات برای کولر خود استفاده کرده است.

کولر گازی جنرال شکار 30000 لبخندی سرد و گرم مدل gnrinv_30_o

اینورتر کولر GNRINV-30-O

در کولرهای گازی نسل جدید از اینورتر استفاده میگردد و بیشتر به کولرهای گازی کم مصرف مشهوراند. در کولرهای گازی نسل قدیم نحوه‌ی کار کولر طوری بود که هنگامی که دمایی را به کولر میدادیم و کولر درحال تشخیص دما بود و وقتی دمای اتاق به ان درجه رسید کولر خاموش میشد و دوباره به صورت اتوماتیک روشن میشد این استارت باعث شوک الکتریکی به موتور کولر میشد و برق زیادی را مصرف میکرد. ولی در کولر جنرال شکار که دارای اینورتر است که به جای استفاده از دور ثابت از دور متغیر بهره میگیرد. نحوه‌ی کار کردن کولر گازیGNRINV-30-O طوری است که هنگار رسیدن به دمای محیط به جای خاموش کردن موتور دستگاه دور موتور را کاهش می دهید تا از وارد شدن شوک الکتریکی به موتور در زمان استارت مجدد از مصرف بیشتر برق جلوگیری کند. این محصول تفاوتی که با مدل های دیگر کولر دارد کاهش دور موتور برای جلوگیری از مصرف بیرویه برق است.
پس کولرGNRINV-30-O از بهترین تکنولوژی روز دنیا و از بهترین فناوری برای ارامش بیشتر کاربران بهره گرفته است.  

قابلیت کولر GNRINV-30-O

برای تهیه یک کولر فوق العاده ما بیشتر به قابلیت های ان توجه میکنیم که هرچه قابلیت بیشتری داشته باشد مورد پسند بیشتر ما است. کولر گازی جنرال شکارلبخندی 30000 در دو حالت سرمایشی و گرمایشی در تمام طول سال مورد استفاده است و ارامش خاطر زیادی را برای کاربران خود به ارمغان می اورد. این محصول با توان ظرفیتی 30000 از قدرت بالای در خنک کنندگی دارد. قدرت سرمایشی ان نیز 30000 گرمایشی ان نیز به همین شیوه است این محصول دارای پره های پر قدرتی است که باد را تا فاصله‌ی 10 تا 15 متر پرتاب میکند و برای سالن های بزرگ نیز مناسب است. جهت پرتاب باد ان هم به چهار طرف است که کل منزل را به طور یکسانی خنک میکند. دارای فیلتر ضد باکتری است که توانایی از بین بردن باکتری های موجود در هوا را دارد. ویژگی بی نظیر دیگر ان سر و صدای کم ان است که در هنگام شب ارامش شما را حفظ میکند. یکی دیگر از ویژگی های دیگر این محصول دارای فیلتر تصفیه هوا است که هوا را قبل از این که به داخل اتاق پرتاب کند تصفیه می کند که این ویژگی برای افراد دارای مشکلات تنفسی و سالمندان بسیار کمک خواهد کرد که مانند یک دستگاه تهویه هوا عمل میکند. قابلیت خنک کنندگی سریع را دارد که در کمترین زمان ممکن هوای محل را خنک میکند که به موجب گاز مصرفی R410A که گازی بسیار سبک و نیازی به شارژ در زمانی کوتاه را ندارد.

کولر گازی جنرال شکار 30000 لبخندی سرد و گرم مدل gnrinv_30_o

جمع بندی

برای استفاده روزانه که با خیال راحت محصولی خنک کننده در منزل داشته باشیم بدون شک کولر گازی جنرال شکار مدل GNRINV-30-O از بهترین محصولات کمپانی جنرال است که با ظرفیت 30000 از پر قدرت ترین کولر های گازی است و دارای اینورتر که مصرف برق را کاهش میدهد و با طرح لبخندی و رنگ سفید ظرافت زیادی را به خانه شما میدهد. و در دو حالت سرمایشی و گرمایشی در تمام فصول سال قبل استفاده است. صدای کم ان ارامش زیادی را در هنگام استفاده به شما میبخشد و از انتخاب و تهیه ان مطمئن تر می شوید.

قیمت های بروز کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی جنرال گلد

انواع کولر گازی جنرال شکار لبخندی

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال General
مدل
GNRINV_30_O
ظرفیت BTU/h
30000
ظرفیت سرمایش
30000
ظرفیت گرمایش
30000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
معتدل T1
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410A
قدرت پرتاب باد
85 متر
رده مصرف انرژی
A
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
ریموت کنترل
سازنده
چین
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha