کولر گازی 36000 جنرال شکار R410A مدل GNR-36SH Generar Shekar air Conditioner 36000 BTU GNR-36SH

کولر گازی 36000 جنرال شکار R410A مدل GNR-36SH
۳۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۷/۶
بازدید:
۱/۳۳۷

جنرال شکار کولر گازی های فوق العاده با کیفیتی را روانه بازار می کند. یکی از مدل های این شرکت مدل GNR-36SH می باشد. در این کولر گازی از امکانات و قابلیت های متفاوت و مختلفی استفاده شده است که در نوع خود بی نظیر است. رده اب و هوایی این کولر گازی T3 می باشد که می تواند در مناطق گرمسیری هم کارایی بالایی داشته باشد. این کولر گازی دارای ظرفیت 36 هزار بی تی یو می باشد. برای فضای بزرگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در این کولر گازی از گاز R22 استفاده شده است که این گاز کارایی سرد کنندگی بالایی را دارد هر چند شاید به لحاظ زیست محیطی مقداری آلودگی را داشته باشد. کولر گازی جنرال شکار از نوع اسپلیت می باشد و پنل آن بر روی دیوار نصب می شود. پنل در آن به رنگ سفید بوده و صفحه نمایش دیجیتالی مخفی دارد که رنگ دیجیت های آن سفید می باشد. در آن قابلیت پرتاب باد چند جهته وجود دارد که با ریموت کنترل می توان آن را تنظیم کرد. کندانسور آن با وزن خالص 68 کیلوگرم در بیرون نصب می شود و دارای استاندارد IP24 می باشد که در برابر رطوبت و و یا نفوذ آب مقاوم می باشد. این کولر گازی با توجه به اینکه دارای قابلیت تروپیکال است می تواند در مناطق گرمسیری هم کارا باشد .

 

جنرال شکار 

شرکت جنرال مشتقات زیادی را دارد. این شرکت کولر گازی های مختلفی را با عنوان ها و مشخصات متفاوت روانه بازار می کند. جنرال شکار با شماره مدل GNR-36SH از مدل های تولیدی می باشد. هر کولر گازی از این شرکت مشخصات خاصی دارد. کاربر در نهایت با توجه به نیاز و یا فضایی که دارد می تواند این کولر گازی ها را خریداری کند. در زمینه اعتبار و یا کیفیت کولر گازی های شرکت جنرال باید بگوییم که این شرکت کولر گازی های فوق العاده با کیفیتی را روانه بازار کرده است که شاید در مورد جنرال گلد،جنرال، اجنرال و یا جنرال مکس و... شنیده باشید. 

 

موتور یا کندانسور 

کندانسور در کولر گازی هسته اصلی به شمار می رود. در کندانسور از یک موتور و لوله های انتقال دهنده گاز مبرد استفاده شده است و این قسمت از کولر گازی در بیرون از فضا نصب می شود. کندانسور دارای استاندارد محافظت در برابر رطوبت است. در کندانسور لوله های انتقال دهنده گاز مبرد مسی هستند و این لوله های به خوبی گاز را انتقال داده و خود دارای روپوش می باشند. موتور این کولر گازی دارای رده اب و هوایی t3 است و می تواند در مناطق گرم سیری بدون کاهش کارایی فعالیت سردکنندگی را داشته باشد. 

 

رده اب و هوایی T3 در کولر گازی جنرال شکار

در این کولر گازی رده اب و هوایی T3 می باشد. این رده برای کولر گازی به این معنی است که کولر می تواند تا دمای 65 درجه سانتیگراد را تحمل کند. معمولا وقتی دما در یک محیط که کندانسور قرار گرفته است بالا می رود کارایی کولر کاهش می یابد. کندانسور سعی می کند تا گرما را دور کند ولی وقتی دما محیط زیاد باشد کار آن سخت خواهد بود و به نسبت هم مصرف انرژی بالایی خواهد داشت. کولر گازی 36 هزار جنرال شکار با موتور تروپیکال T3 می تواند به خوبی در همچنین شرایطی کارایی خود را حفظ کند. 

 

گاز R22 در کولر گازی جنرال شکار

گاز R22 مزیت هایی را دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم. گاز R22 به راحتی شارژ می شود و می تواند توسط یک تکنسین در محل شارژ شود. این نوع گاز شاید به لحاظ زیست محیطی زیاد مورد استقبال نباشد اما کارایی سرد کنندگی بالایی دارد. 

 

طراحی و نمای ظاهری

کندانسور در بیرون و پنل در داخل فضا نصب می شود. در این کولر گازی پنل به رنگ سفید بوده و بر روی دیوار نصب می شود. این کولر گازی دارای پنل دیجیتال می باشد که رنگ دیجیت های آن سفید است و لوگوی جنرال شکار در وسط پنل قرار گرفته است. این کولر گازی می تواند به چهار طرف هوا را پرتاب کند و دریچه خروجی آن مخفی می باشد. 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha