کولر گازی 24000 گری فقط سرد جی فور ماتیک مدل G4matic-H24C3 Gree Airconditioner Cold 24000 BTU G4matic-H24C3

کولر گازی 24000 گری فقط سرد جی فور ماتیک مدل G4matic-H24C3
سازنده
گری
مدل
G4matic-H24C3
ظرفیت BTU/h
24000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۹
بازدید:
۴/۶۵۴
شناسه کالا:
1812314527822

گری کولر گازی های مختلف و متفاوتی را روانه بازار کرده است. در واقع تنوع مدل در کولر گتازی های گری زیاد است و این شرکت برای هر نوع مصرف و یا هر نوع آب و هوایی کمپرسور هایی متفاوت در کولر گازی های خود قرار می دهد. کولر گازی 24000 مدل جی فورماتیک G4matic دارای ظرفیت 24000 می باشد و می تواند برای فضای بزرگی استفاده شود. کولر گازی 24000 گری G4matic-H24C3 فقط قابلیت سرمایش را دارد و با رده اب و هوایی T3 برای مناطق گرم و خشک از بهترین های موجود در بازار است. این کولر گازی دارای استاندارد IP24 است و به گونه ای در برابر نفوذ آب مقاومت بالایی را دارد. کندانسور ان بزرگ و دارای پوشش Gold-Fin است که شرایط اب و هوایی و تاثیرات باران های اسیدی بر روی آن ناچیز است. جریان کشی این کولر گازی 18 آمپر است و با اینکه اینورتر را ندارد اما میزان مصرف آن بسیار کم می باشد. گاز سرمایشی در این کولر گازی r410a است که هم از نظر زیست محیطی ایده ال است و هم از نظر کارایی جزد بهترین های موجود در محصولات سرمایشی است. کولر گازی گری G4matic دارای مقدار گاز 2.1 کیلوگرم است که می توان آن را نیز شارژ کرد. پنل آن اسپلیت دیواری و به رنگ سفید است و کندانسور آن هم در بیرون از فضا نصب می شود. 

 

 

کولر گازی گری G4matic برای کدام مناطق کشور مناسب است

  شما در هنگام خرید کولر گازی باید رده اب و هوایی کمپرسور را مدنظر داشته باشید. کولر گازی با رده اب و هوایی مختلف روانه بازار می شوند. کمپرسوری که رده اب و هوایی T1 دارد نمی تواند در مناقط با رده آب و هوایی t3 کارایی خوبی را داشته باشد چراکه هم کارایی سرد کنندگی آن پایین می اید و هم مصرف انرژی بالا می رود و همچنین هم طول عمر کمپرسور کاهش می یابد. رده اب و هوایی در کولر گازی 24000 گری مدل G4matic از نوع T3 است. این رده برای مناطق گرم و خشک می باشد. شما  با خیال راحت می توانید از این کولر گازی در مناطق با دمای منفی 10 درجه تا 65 درجه استفاده کنید. بنابراین این کولر گازی برای مناطق کویری و مرکزی کشور بسیار کاربردی است. می توان این کولر گازی را در همه مناطق کشور استفاده کرده و بهتریم کارایی سرمایشی را از آن استخراج کرد. 

 

کولر گازی گری 24000 از چه فضایی پشتیبانی می کند

کولر گازی باید متناسب با نوع و یا متراژ فضا استفاده شود. در کولر گازی گری G4matic  با ظرفیت 24000 تا متراژ 160 متر مربع پشتیبانی می شود. اگر شما کولر گازی را با ظرفیت بیشتر برای یک فضا استفاده کنید سردکنندگی سریع خواهد بود و اما رطوبت زدایی به خوبی انجام نمی شود. اگر کولر گازی با ظرفیت کمتر انتخاب شود نه تنها فضا را سرد نمی کند بلکه مصرف انرژی هم بالا می رود. 

 

کولر گازی با قابلیت سرد بهتر است یا با قابلیت سرد و گرم

کولر گازی یا قابلیت سرد را دارد و یا می تواند هم قابلیت سرد و هم قابلیت گرم را داشته باشد. به لحاظ صرفه اقتصادی کولر گازی با دو قابلیت سرد و گرم بهتر است چراکه می تواند به صورت چهار فصل استفاده شود. به لحاظ کارایی موتور و دوام کولر گازی با قابلیت سرد بهتر است. در هر صورت در زمستان استفاده از بخاری به جای کولر گازی با قابلیت گرم بیشتر توصیه شده است.

 

گاز سرمایشی و مقدار آن در کولر گازی گری 24000 جی فور ماتیک

گاز R410a در کولر گازی مزیت ها و نقطه ضعف هایی را دارد. این گاز هیچگونه الودگی را ایجاد نمی کند و برای استفاده بسیار مناسب است. این گاز به واسطه آنتالپی بالایی که دارد خیلی سریع گرما را جذب کرده و کمپرسور هم خیلی سریع آن را به بیرون هدایت می کند. با این گاز موتور همیشه در دمایی پایین کار می کند. در کولر گازی با گاز R410a از روغن سنتتیکی استفاده می شود که حلالیت بالایی داشته و از گرم شدن بیشتر از حد موتور جلوگیری می کند. تا اینجا همه نقطه قوت گاز R410a بود. این گاز با هزینه بیشتری شارژ شده و شارژ کردن کمپرسور با این گاز فرایند سخت است.

 

امکانات کولر گازی گری G4matic با ظرفیت 24000

 کندانسور در بیرون و اسپلیت هم در داخل بر روی دیوار نصب می شود. این کولر گازی میزان صدایی کم دارد و می تواند پرتاب باد 4 جهته داشته باشد. به همراه آن لوله، کابل و ریموت کنترل وجود دارد. ریموت  آن دارای صفحه نمایش دیجیتالی برای نشان دادن دما می باشد. به صورت اتوماتیک شروع به کار می کند  اما قابلیت اینورتر را ندارد. این کولر گازی فقط قابلیت سرد را دارد. در مناطق گرم و معتدل جریان کشی پایین و در مناطق گرم و خشک جریانکشی بیشتری را دارد. در نتیجه در مناطق گرم مصرف انرژی بیشتری را به نسبت مناطق کمتر گرم دارد. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
گری
مدل
G4matic-H24C3
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
24000
ظرفیت سرمایش
24000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
فقط سرد
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410a
قدرت پرتاب باد
13 متر
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر هپا
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha