کولر گازی گری 36000 ایستاده سرد و گرم مدل Tower-J36H3 Gree Free Standing Air Conditioner 36000 BTU Tower-J36H3

کولر گازی گری 36000 ایستاده سرد و گرم مدل Tower-J36H3
سازنده
گری
مدل
Tower-J36H3
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۶/۱۰
بازدید:
۱/۵۷۰
شناسه کالا:
2752314527820

کولر گازی گری 36000 مدل Tower -J36H3 دارای طراحی ایستاده و ظرفیت 36000 است. این کولر گازی قابلیت فقط سرمایشی را دارد و می تواند کارایی بالایی برای مناطق گرم و خشک داشته باشد. در آن رده اب و هوایی T3 است و در مناطق گرم و خشک کشور به خوبی جوابگو می باشد. در این کولر گازی از یک پنل ایستاده استفاده شده است و موتور یا کندانسوری سنگین با پوشش Gold Fin دارد. در کولر گازی تاور گری پرتاب باد فوق العاده است و فضایی تا 200 متر را پشتیبانی می کند. رنگ این کولر گازی سفید بوده و چهن پرتاب باد چهار طرفه را دارد. 

 

ظرفیت کولر گازی ایستاده گری تاور Tower-J36H3

این کولر گازی دارای ظرفیت 36000 است. این میزان از ظرفیت برای یک فضای تا 200 متر به خوبی جوابگو است. کولر گازی 36000 گری با طراحی که دارد می تواند در هر جایی از فضا قرار بگیرد و عملکرد سرد کنندگی ایده آل را داشته باشد. کولر گازی ایستاده برای اینکه در چه فضایی قرار داشته باشد انتخابی تر بوده و می توان در جایی که سایه است پنل را قرار داد هر چند داخل فضا اکثرا سایه می  باشد. 

 

رده آب و هوایی در کولر گازی گری ایستاده

رده آب و هوایی در این کولر گازی T3 می باشد. این رده آب و هوایی برای مناطق گرم و خشک بسیار ایده ال است. کمپرسور این لر گازی به گونه ای طراحی شده است که می تواند گرمای زیادی را تحمل کند. معمولا کولر گازی در فضای گرم مصرف انرژی زیادی را دارد. کولر گازی با رده بالاتر می تواند در مناطق با رده پایین تر کارایی بالایی را داشته باشد اما برعکس آن درست نیست.

 

کندانسور کولر گازی گری

کنداسور این کولر گازی دارای موتور بزرگی است. برای پوشش لوله های انتقال دهنده گاز مبرد از آلیاژ گلد فین Gold Fin استفاده شده است که این پوشش محافظ خوبی برای جلوگیری از رطوبت و عوامل مخرب محیطی است. کندانسور ان کولر گازی دارای استاندارد IP24 است. کندانسور این کولر گازی می تواند در دمای بالا عملکرد سرد کنندگی بالایی را داشته باشد.

 

امکانات موجود در کولر گازی گری تاور 36000

این کولر گازی دارای ریموت کنترل است. در آن پرتاب باد چهار جهته بوده و تنظیم آن با ریموت کنترل امکان پذیر می باشد. یک پنل دیجیتال و نمایشگری در پایین قسمت خروجی وجود دارد که دما و نحوه عملکرد فن ها را نشان می دهد.  کولر گازی تاور گری 36000 دارای رنگ سفید صدفی است. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
گری
مدل
Tower-J36H3
نوع دستگاه
کولر گازی ایستاده
ظرفیت سرمایش
36000
ظرفیت گرمایش
36000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
قدرت پرتاب باد
15 متر
امکانات
ریموت کنترل، پرتاب باد چهار جهته
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
تعداد پنل
1
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر هپا
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha