یخچال فریزر تک هایسنس 18فوت مدل RV246N4AWU HISENSE FREEZER MODEL RV246N4AWU

یخچال فریزر تک هایسنس 18فوت مدل RV246N4AWU
نوع یخچال
فریزر تک درب
مدل یخچال
RV246N4AWU
ظرفیت
18 فوت
رنگ یخچال
سفید
قابلیت بدون برفک
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۲/۲۱
بازدید:
۱/۶۲۱
شناسه کالا:
3263125321131
تضمین اصالت:

فریزر تک 18 فوت هایسنس مدل RV246N4AWU

امروزه یخچال یک امر ضروری در هر خانه ای است تا مواد را در آن به صورت طبیعی حفظ کند. یخچال‌ها سالیان سال است که جای خود را در آشپزخانه به عنوان عضو جدا ناپذیر حفظ کرده‌اند و به دلیل رقابت بسیار شدید بین شرکت‌های تولید کننده دارای امکانات بسیار متنوع هستند. یخچال فریزر امروزه یکی از وسایل ضروری منزل به شمار میرود تا حدی که حتی مردمی که در مناطق سردسیر زندگی می کنند به آن نیاز دارند. زندگی در خانه ای که یخچال فریزر ندارد به طور حتم مشکل خواهد بود. پس بهتر است برای خرید پرکاربردترین وسیله آشپزخانه کمی بیشتر دقت به خرج دهید و مدلی را انتخاب کنید که از لحاظ کیفیت، قیمت، مصرف انرژی و طراحی، متناسب با نیاز و سلیقه شما باشد. برند هایسنس از بهترین برند است. با انتخاب یخچال هایسنس تک Rv-246 شما را به خواسته‌ی یخچال عالی می‌رساند. این یخچال مدل Rv246N4AWU یکی از مدرن‌ترین یخچال‌ها و کلاسیک ‌ترین در بازار است برای شما عزیزان در خدمت است. این یخچال سازنده ی کشور چین است. ظرفیت 13 فوت را دارد، ظرفیت کل این یخچال 179 لیتر است این بدان معناست که 11 قفسه را دارد همراه با وعده‌هایی غذایی مثل بستنی و غیره است. همچنین با کشو های بزرگی که دارد می‌تواند حجم زیاد مواد شما را انجماد کند. یخچال Rv-246 از گاز R600a استفاده می‌کند. این یخچال در تک رنگ سفید وجود دارد که بدنه سفید چرمی دارد و زیبایی را به منزل شما می‌بخشد. علاوه بر این یخچال دارای درب‌های برگشت پذیر است که می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا از چپ یا راست باز می‌شود. فناوری Toal No Frost یخچال را تضمین می‌کند که هوا به طور مداوم در گردش است تا مواد انجماد شود. به دلیل کم جا گرفتن یخچال در آشپزخانه این مدل یخچال برای آشپزخانه‌های کوچک مناسب است. همچنین با ایستاده شدن یخچال دکوراسیونی شیک به منزل شما می‌بخشد. با این یخچال از شر یخ زدایی و تمیز کردن بلور های داخل یخچال خلاص می‌شود شرکت هایسنس با به کار گیری فناوری‌های پیشرفته مواد غذایی داخل یخچال را به بهترین کیفیت انجماد می‌کند و آنها را در مدت زمان طولی بدون از دست دادن طعم و بوی طبیعی خود نگهداری کنید. یخچال هایسنس Rv-246 با پخش کردن هوای خنک به طور مداوم و یکنواخت از تشکیل بلور یخ جلوگیری می‌کنند. با روشن کردن عملکرد دستی Super freeze سرعت دمای داخل یخچال کاهش می‌یابد و به محض نگهداری موادی مانند سوسیس و همبرگر های خود را تازه و خوش طعم نگه دارید.

فریزر تک 18 فوت هایسنس مدل rv246n4awu

طراحی یخچال‌ RV-246

برند هایسنس سعی در جهت تولید محصولاتی با کیفیت و کاربر پسند دارد. ظاهر یخچال و طراحی آن یکی از ویژگی مهم یخچال است که منزلی زیبا را به شما بدهد. این یخچال با درب تخت مناسب هر منزل است. دستگیره های ارگونومیک ظاهر شیک را به یخچال بخشیده است که به لطف آن آشپزخانه ی کلاسیک را دارا میباشید. صفحه نمایش LED که بر روی یخچال قرار دارد کارای یخچال را برای شما راحت کرده است. عملکرد راحت دستگاه و دسته‌ی کاربردی آن مشکل تمیز کردن مداوم درب و از بین بردن لکه ها را حل کرده است. ابعاد یخچال بسیار مناسب است که خیلی بزرگ جا دار باشد ارتفاع آن 170 سانتی متر و عرض 55 سانتی متر  و عمق 56 سانتی متر است.

ظرفیت یخچال هایسنس Rv-246

یخچال هایسنس فریزر تک Rv-246 ظرفیت 18 فوت را دارد. ظرفیت کل این یخچال 179 لیتر است. فریزر هایسنس Rv-246 ظرفیت خوبی برای انجماد مواد دارد. فریزر هایسنس دارای 7 محفظه برای جا شدن مواد وجود دارد که می‌توانید انواع مواد را در آن نگهداری کنید. جنس کشو های یخچال از Big Box است  با جود این کشو ها, یافتن فضا برای نگهداری مواد غذایی نیز مشکلی نخواهید داشت. کشو های این فریزر قابلیت حفظ رطوبت ویژه مواد غذایی و گوشت و مرغ، ماهی برای نگهداری بهتر و بیشتر دارند. طبقات داخلی فریزر دارای ارتفاع زیادی می باشند و به راحتی می توانید ظروف مختلف را بدون هیچ مانعی در آنها قرار دهید. با این حجم از فضا و کیفیت نگهداری دیگر دغدغه مواد غذایی را از شما دور خواهد کرد.

ظرفیت یخچال هایسنس rv-246

خنک کننده

شرکت هایسنس در  فریزر هایسنس Rv-246 از فناوری خنک کننده استفاده کرده است. شرکت هایسنس این یخچال را از فناوری‌های پیشرفته بی بهره نکرده است و یکی از این فناوری‌ها خنک کننده است. دیواره پشتی یخچال از فولاد ضد زنگ است که توزیع یکنواخت هوای خنک را از داخل به خارج تضمین می‌کند. ترکیبی از فناوری‌های خنک کننده پیشرفته سطح عالی دما و رطوبت را در یخچال شما تضمین می‌کند. این فناوری امکان توزیع یکنواخت هوای خنک را از طریق سیستم برنامه ریزی شده دریچه‌های خنک‌ کننده فراهم می‌کند و به همین دلیل هیچ گونه اختلالی در یکسان سازی خنکی هوای داخل یخچال ایجاد نمی‌شود. با استفاده از این فناوری در فریزر مطمئن باشید که هوای خنک در سراسر یخچال و در چند جهت در اطراف در جریان دارد و محتوای یخچال برای مدت زمان طولانی تری تازه می‌ماند.

فناوری Micro Vents

این یخچال با فناوری‌ Micro Vents مواد تازه را که در یخچال قرار می‌دهید و نیاز به انجماد سریع دارند را در مدت کم انجماد می‌شود و از خراب شدن مواد جلوگیری می‌کند.  همچنین موادی که به دمای ویژه و مدت زمان طولانی نیاز دارند مانند گوشت و … را در کشو مخصوص قرار می‌دهد. فناوری خنک کننده در یخچال دمای ثابت را در سراسر یخچال حفظ می‌کند. دریچه‌های کوچک در ستون عقب و کناره ها محیطی پایدار در داخل محفظه ایجاد می‌کنند بنابراین می‌توانید به سادگی مواد غذایی خود را در هر قفسه ای قرار دهید. این فناوری Micro Vents در جهت رساندن دما به حد متعادل و مطلوب و عملکرد فوق العاده می‌کوشند.

عملیات آرام

بعضی وسایل لوازم خانگی صدایی آزار دهنده درست می‌کنند که باعث از دست دادن آرامش انسان می‌شود. یخچال هایسنس Rv-246 با استفاده از کمپرسور اینورتر خطی صدایی بیش از حد کم تولید می‌کند که باعث اذیت شدن شما نمی‌شود. این مدل با حداکثر سرعت کار می‌کنند بدون اینکه دسی بل‌های غیر ضروری آرامش شما را مختل کنند. بعضی یخچال‌ها که دست به کار کردن می‌کنند صدایی زیادی از خود تولید می‌کند ولی این یخچال با عملکرد بی سر و صدا مواد داخل فریزر را انجماد می‌کنند. بعضی وقت‌ها هم به دلیل صدای زیاد یخچال بچه‌های که در منزل خوابیدند از خواب بیدار می‌شوند و در وجود شان ترس به وجود می‌آید، ولی با این یخچال دیگر این مشکل را نخواهید داشت و صدایی بیش از حد کم را تولید می‌کند که فراتر از انتظار شماست.

فریزر تک 18 فوت هایسنس مدل rv246n4awu

کمپرسور اینورتر خطی

قدرتمند عمل کردن موتور در کنار صدای کم و مصرف برق بهینه از ویژگی‌های خاصی است که کاربر آن ویژگی را در یخچال خود انتظار دارد خوشبختانه یخچال فریزر Rv-426 از این ویژگی برخوردار است که موتور قدرتمند و بی سر و در عین حال مصرف کم آن بهرمند است. موتور این یخچال در پایین و پشتی یخچال قرار دارد و دارای قطعات مختلفی است که وظیفه‌ی این قطعات ایجاد یک چرخه‌ی سرما ساز داخل یخچال است که به سالم ماندن مواد غذایی در یخچال کمک می‌کند. این کمپرسور در یخچال‌های مدرن و پیشرفته به کار می‌رود که کارایی آن را به بهترین شکل ارائه دهد کمپانی هایسنس این یخچال را از کمپرسور اینورتر خطی بی بهره نکرده است. این یخچال از تشکیل بی صدایی یخچال و مصرفی کم انرژی شرکت می‌کند.

نمایشگر LED

وجود نمایشگر LED لمسی از دیگر مزیت های یخچال هایسنس Rv-246 است. در قسمت بالایی یخچال نمایشگر LED وجود دارد که علاوه بر تنظیم دمای یخچال به جذابیت و مدرن آن هم افزوده است. به لطف این نمایشگر لمسی می‌توانید دمای داخل یخچال را به طور لازم تنظیم کنید تا از خراب شدن مواد جلوگیری شود. این نمایشگر لمسی کار آن بسیار ساده است و به سرعت دمای دلخواه را برای کشو و محفظه ها تنظیم می‌کند. با این نمایشگر شما کنترل کامل را بر یخچال خواهید داشت.

سایر ویژگی

یخچال شرکت هایسنس مدل Rv-246 از کمپانی های معروف و و با سابقه است که در تولید یخچال نامی خوب کسب کرده است. این شرکت در این یخچال از فناوری‌های زیاد برای کاربرد شما عزیزان بهرمند کرده است. همان طور که می‌دانید موتور این یخچال اینورتر خطی است که کارایی سریع و انرژی کم مصرف و صدایی کم را دارد. همچنین قابلیت بدون برفک را دارد و از قفل کودک برخودار است که از آسیب رساندن کودک به خود و یخچال جلوگیری می‌کند. علاوه بر این از تنظیم دما در فریزر نیز برخوردار است که می‌توانید دمای فریزر را مناسب با آب و هوای آنجا تنظیم کنید. بر چسب انرژی این یخچال A است.

سخن آخر

بی شک انتخاب یک فریزر با عملکرد سریع و طراحی شیک شاید مشکل باشد که از بین کدام مدل آنها را انتخاب کنی ولی با انتخاب یخچال هایسنس Rv-246 فریزر مورد نظر خود را پیدا می‌کنید عملکرد با کیفیت و سریعی که دارد از فاسد شدن مواد غذایی‌تان در دراز مدت بدون از دست دادن طعم و بوی خود حفظ می‌کند.

لیست قیمت های بروز یخچال فریزر در مجی کالا

انواع یخچال فریرز هایسنس

ویژگی های فنی
نوع یخچال
فریزر تک درب
مدل یخچال
RV246N4AWU
ظرفیت
18 فوت
رنگ یخچال
سفید
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
6 کشو
تعداد طبقات
6 کشو
تعداد کشو
6 کشو
طبقه نگهداری بطری
لامپ یخچال
راست
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
6طبقه
تعداد طبقات درب فریزر
6طبقه
تعداد کشو
6طبقه
قابلیت بدون برفک
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
انجماد سریع
گاز مبرد
R600a
نوع فیلتر
A
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
246 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
246 لیتر
ارتفاع
1691 میلیمتر
عمق
557 میلیمتر
پهنا
550 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha