جاروبرقی هیتاچی 2000 وات سطلی مدل CV-945F Hitachi Bucked Vacuum Cleaner 2000W CV-945F

جاروبرقی هیتاچی 2000 وات سطلی مدل CV-945F
سازنده
هیتاچی
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
18 لیتر
مخزنی
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
خاکستری
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۶/۱۰
بازدید:
۱/۲۴۵
شناسه کالا:
3192125321135
تضمین اصالت:

جاروبرقی هیتاچی مدل 945 یکی از بهترین های هیتاچی است که با قابلیت های متنوع و قدرت مکش بالا تجربه ای رضایت بخش را در جارو زدن سطوح ایجاد می کند. جاروبرقی هیتاچی CV-945F  در بازار به جاروبرقی 945 خطاب می شود. این جاروبرقی توان 2000 وات دارد. در آن هم قابلیت مکش و هم قابلیت دمندگی را می توان به کار برد. ظرفیت مخزن آن 18 لیتر است و تنها 5.8 کیلوگرم وزن دارد. برای جاروزدن انواعی از سطوح برس ها و یا اکسسوری های مختلفی را به همراه دارد. شما می توانید روی مبل ها و یا روی تاقچه ها را به راحتی با این جاروبرقی تمیز کنید. در بعضی از قسمت ها مانند چاله قدرت مکش کم می شود در نتیجه می توان از قابلیت دمندگی آن استفاده کرد. این جاروبرقی به واسطه اینکه سطلی می باشد تمیز کردن آسانی را دارد و فرایند جارو زدن را آسان تر می کند. 

 

موتور پر قدرت هیتاچی در جاروبرقی 945

 هیتاچی در هر زمینه ای فوق العاده است. این جاروبرقی یعنی مدل 945 دارای موتور کم صدا و پر قدرت است. در آن قابلیت مکش فوق العاده است . به صورت کلی موتور هایی که برای جاروبرقی سطلی در نظر گرفته و استفاده می شوند کارایی بالایی را دارند. موتور این دستگاه  سیم پیچی مگنتی است و در عین کارایی بالا و توان بالا میزان طول عمر و دوام بالایی را دارد. 

 

 مخزن 18 لیتری و کاربردی 

مخزن  به نسبت کیسه کارایی بیشتر را دارد. البته باید گفت که برای کسانی که به آلرژی حساسیت دارند باید از جاروبرقی کیسه ای استفاده شود. شما می توانید در این جاروبرقی از کیسه هم استفاده کنید. ظرفیت مخزن 18 لیتر است و برای کارایی بالاتر بین موتور و قسمت ذخیره گرد و غبار از یک فیلتر استفاده شده است. شما می توانید موتور را از مخزن جدا کرده و مخزن را خالی کرده و حتی شستشو دهید. 

 

 قابلیت مکش و دمندگی

 توان مصرفی این جاروبرقی هیتاچی 2000 وات است. در آن توان مکش بالا می باشد. توان آن به گونه ای است که در هنگام کار به غیر از قسمت فلزی مخزن تمام قسمت های جاروبرقی درگیر مکش بالا می شوند. مهمترین نکته و یا ویژگی در مورد این جاروبرقی این است که در آن توان از موتور تا دسته جارو حفظ می شود. در آن طول کابل برق 7.5 متر است و می تواند تا 10 متر را پشتیبانی کند. 

ویژگی های فنی
سازنده
هیتاچی
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی سطلی
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
18 لیتر
مخزنی
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
دارد
طول سیم
7.5 متر
میزان شارژدهی باتری
دارد
لوازم جانبی
دارد
رنگ
خاکستری
وزن
5.8 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha