تلویزیون 24 اینچ الک HD اسمارت مدل 24LK550V K-Elec TV HD 24 Inch LK550V

تلویزیون 24 اینچ الک HD اسمارت مدل 24LK550V
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۲/۲۱
بازدید:
۱/۲۶۶
شناسه کالا:
2452314527819
تضمین اصالت:

تلویزیون  الک LK550V یکی از تلویزیون ای فوق العاده با کیفیت شرکت الک کره می باشد که به تازگی وارد بازار شده است. این تلویزیون تقریبا همانند تلویزیون های ال جی هستند و از مشخصات فوق العاده ای برخوردرا هستند. تلویزیون LK550V  دارای اندازه صفحه نمایش 24  اینچ می باشد و از نور پس زمینه Direct برخوردار است. تلویزیون 24 اینچ الک HD اسمارت مدل 24LK550V  بسیار کاربردی تصاویر را نمایش می دهد و رنگ هایی غنی را در تصویر خود بروز می دهد. صفحه نمایش در تلویزیون الک UK775V دارای 6 بیت عمق نمایش داده است که توانایی نمایش میلیون ها رنگ را دارد. مهمترین ویژگ در این تلویزیون زمان پاسخگویی کم در صفحه نمایش است. صفحه نمایش این تلویزیون می تواند تصاویر بازی را با کیفیت بالایی نمایش دهد. در این تلویزیون از پردازنده K-Engine استفاده شده است که یک شبکه عصبی در آن به کار رفته و تصویر را به صورت فوق العاده ای ارتقای کیفیت می دهد. در این تلویزیون صدا برابر با 6 وات است و بسیار رسا انتشار می یابد. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال و خروجی صدا ی دیجیتال می باشد و همه پورت های کاربردی را دارا می باشد. قیمت تلویزیون 24 اینچ الک HD اسمارت مدل 24LK550V  الک به نسبت برند های دیگر کمتر می باشد در حالی که به لحاظ امکانات با تلویزیون های دیگر برابر می کند و شاید در آینده از آن ها هم جلوتر باشد.

تصویر در تلویزیون الک 24 اینچ LK550V

این تلویزیون تصویر HD را بسیار شفاف ارائه می دهد. درست است که از سیستم نور پردازی Direct استفاده می کند اما باید به خاط داشت که پردازنده K-Engine در این تلویزیون تصاویر را به صورت کاربردی نمایش می دهد. در این تلویزیون نویز و بلور در تصویر به حداقل ممکن رسیده است. با تلویزیون الک LK550V دیگر در تصویر شاهد Stuter و یا Judger در تصویر نخواهید بود. از طرفی روشنایی بالای صفحه نمایش در آن تماشای شو ها و برنامه های تلویزیونی را در محیط روشن بهتر می کند. تلویزیون الک به صورت Exclusive می باشد یعنی بیشتر در کشور های پیشرفته مورد استفاده قرار میگرد.

امکانات موجود در تلویزیون Elec LK550V

 گیرنده دیجیتال به صورت Built - in در این تلویزیون وجود دارد. هر چند این تلویزوین صدای 20 وات را دارد که برای بسیاری از کاربران عالی به نظر می رسد اما در صورت نیزا به صدای بیشتر می توان صدای آن را بر روی اسپیکر های جانبی انتشار داد. الک برای این تلویزیون خروجی صوتی نور را به کار برده است. این خروجی نوری می باشد و داده های ارسالی را سرعت بالا و حفظ کیفیت انتقال می دهد. درتلویزیون 24 اینچ الک HD اسمارت مدل 24LK550V  از همه پورت های کاربردی مانند USB و یا HDMI استفاده شده است و می تواند در نوع خود بی نظیر باشد. 

مشاهد محصول در وب سایت شرکت سازنده

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha