مایکروفر کنوود 25 لیتری مدل MWL220 Kenwood Microwave Oven 25L MWL220

مایکروفر کنوود 25 لیتری مدل MWL220
نوع وسیله
مایکروفر
سازنده
کنوود
ظرفیت
25 لیتر
برنامه پخت
تعداد برنامه پخت
8 برنامه
گریل
گرم نگهدارنده
۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۹
بازدید:
۶۴۱
شناسه کالا:
4643256214278
تضمین اصالت:

مایکروفر کنوود MWL220 یکی از محصولات با کیفیت شرکت کنوود می باشد. این مایکروفر دارای 5 سحط انرژی و8  برنامه می باشد.  در این مایکروفر از قابلیت هایی منحصر به فرد استفاده شده است و جنس داخل آن از استیل می باشد. مایکروفر کنوود مدل MWL220  به راحتی تمیز می شود و کاربری آسانی را دارد. رنگ آن سفید بوده و درب مشکی آن به یک دستگیره عمودی باز می شود. در این مایکروفر شما می توانید یک برنامه را تا 95 دقیقه تنظیم کنید و این نشان از کاربرد بالای آن برای پخت انواعی از غذا ها دارد. شما می توانید مایکروفر را روشن کرده و در سریع ترین زمان آماده به کار می شود. دو برنامه پخت و دفراست در میان برنامه قرار دارد و هر نوع ماده منجمد را در سریع ترین زمان ذوب کرده و آماده محلوط کردن و پخت با دیگر ترکیبات و یا مخلفات غذایی می کند. برنامه ها با دکمه انتخاب می شوند و یک پنل دیجیتالی شما را از زمان باقی مانده و یا برنامه در حال اجرا با خبر می کند. مایکروفر کنوود دارای کانووکشن است که پختی یکدست را فراهم کرده و کمک می کند تا منویی گسترده تر را به آن پیاده کنید.  

 

پخت و دفراست در مایکروفر کنوود MWL220

 فرایند پخت در این مایکروفر انواعی مختلف دارد. برای نمونه شما می توانید هر منوی غذایی را با این دستگاه آماده کنید اما هر منو میزان حرارت و گرمای خاصر را لازم دارد. دفراست یکی از برنامه های غذایی می باشد و می تواند کارایی بالایی را برای کاربر به اجرا بگذارد. امروزه اکثر مواد غذایی به صورت منجمد ذخیره می شوند و برای پخت و استفاده در غذا باید اود از حالت منجمد خارج شده و یا به عبارتی ذوب شوند به این ویژگی دفراست می گویند. دفراست معمولا مدت زمانی کم دارد اما با مایکروفر کنوود MWL220 می توان آن را زیاد کرد .

 

مایکروفر کنوود MWL220 با قابلیت کانووکشن

 کانووکشن یکی قابلیت است که در مایکروفر وجود دارد. اگر مایکروفر دارای کانووکشن داشته باشد می تواند برنامه های گسترده تر داشته باشد و مواد غذایی بیشتر را درست کند. برای نمونه اگر مایکروفر بدون کاننوکشن بتواند 8 برنامه داشته باشد، مایکروفر با کانووکشن می تواند تعداد این برنامه ها را بیشتر کند. اما کانووکشن چیست؟ کانووکش یک فن و یک المنت است. المنت گرم شده و فن گرمای ان را در سراسر مایکروفر پخش می کند. مایکروفر MWL220 می تواند انواعی از کیک، کباب و ... را درست کند چراکه دارای کاننوکشن می باشد. کانووکشن دارای قابلیت پخت یک دست است و قسمت های پایین و بالای کباب و یا کیک و یا هر ماده غذایی به صورت یکسان پخته می شوند.

 

تمیز کردن آسان در مایکروفر MWL220

تمیز کردن مایکروفر مانند هر وسیله ای دیگر فرایندی دشوار می باشد. جنس داخلی این دستگاه از استیل می باشد. شما به راحتی می توانید آن را با یک پارچه نرم تمیز کنید البته روش های زیادی برای تمیز کردن مایکروفر وجود دارد که می توان آن ها را مطالعه کرده و به کاربرد. استیل زنگ نمی زند و زیاد لکه ها را به خود جذب نمی کند.

 

سیستم آماده به کار سریع

شما گاها عجله دارید و می خواهید در سریعترین زمان ممکن یک غذا را با این مایکروفر کنوود آماده کنید و یا مواد غذایی منجمد را با آن ذوب کنید. مدت زمان آماده به کار در این مایکروفر بسایار کم سات و به محض روشن شدن آماده به کار می باشد. این قابلیت می تواند موجب صرفه جویی در مصرف زمان و انرژی شود. البته این دستگاه قابلیت اضافه کردن زمان را دارد یعنی اگر در زمان داده شده نتیجه نگرفتید می توانید به آن زمان اضافه کنید. مدت زمان اضافه شده به برنامه 30 تا 60 ثانیه می باشد. 

ویژگی های فنی
ویژگی های محصول
نوع وسیله
مایکروفر
مشخصات کلی
سازنده
کنوود
حجم ظرف ابمیوه
ظرفیت
25 لیتر
برنامه پخت
تعداد برنامه پخت
8 برنامه
قابلت مایکروویو
گریل
جنس سطح داخلی
استیل
قفل کودک
طول سیم
2 متر
تعداد کار
8 کاره
گرم نگهدارنده
برنامه خودکار
زنگ هشدار
باز شدن درب
سمت چپ
قفل درب
پاک کنندگی آسان
صفحه نمایش دیجیتال
ساعت
شروع سریع
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha