ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل DFB325HD LG dishwasher 14 sets MODEL DFB325HD

ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل DFB325HD
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
دودی
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
ساخت
کره
تعداد طبقه
3 طبقه
۴۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۶/۱۰
بازدید:
۱/۰۷۰
شناسه کالا:
4843256214278
تضمین اصالت:

ماشین های ظرفشویی از وسایل مورد نیاز و بسیار کاربردی در اشپزخانه های امروزی می باشد. این محصول کار شستن ظروف را برای افراد بسیار اسان می کند و در کوتاه ترین زمان ممکن به اسانی و بدون هیچ دردسری برای افراد این کار را انجام می دهد. کمپانی های مختلفی در سراسر جهان تولیدات خود را در زمینه ماشین ظرفشویی ارتقا داده اند و کارایی و ویژگی های مختلف روز به روز به این دستگاه ها اضافه می شود. کمپانی بزرگ ال جی نیز ماشین ظرفشویی های مختلف با طراحی های متنوع و کارکرد های مختلف را به بازار عرضه کرده است. هر یک از این محصولات تکنولوژی های خاص خود را دارند و به گونه های متفاوتی عمل می کنند. ماشین ظرفشویی DFB325HD از محصولات بی نظیر و بروز ال جی است. این ماشین ظرفشویی در ظرفیت ۱۴ نفره برای خانواده پر جمعیت طراحی شده است. با این ظرفشویی تعداد بسیار زیادی از ظروف به اسانی درون محصول قرار می گیرند. این ماشین ظرفشویی ال جی برنامه ها و ویژگی های مختلفی دارد که به وسیله ان ظروف مختلف با جنس های متفاوت شستشو داده می شود. در ادامه مطلب به بررسی دقیق تر این ظرفشویی می پردازیم.

 

 

طراحی


ماشین ظرفشویی ال جی۱۴ نفره مدل DFB325HD از محصولات فوق العاده این کمپانی کره ای می باشد. با این ظرفشویی و طراحی فوق العاده زیبا و شیک ان محیط اشپزخانه شما ارتقا می یابد و جلوه ای فوق العاده مدرن و امروزی می گیرد. طراحی ظاهری این ظرفشویی با رنگ مشکی دیزان اشپزخانه را به مرحله جدیدی می رساند. این ظرفشویی علاوه بر زیبایی ظاهری کیفیت ساخت فوق العاده ای دارد. بدنه این محصول دوام بسیار بالایی دارد و سالیان طولانی بدون شکستگی و خراب شدن برای کاربران کار می کند. این ظرفشویی دارای یک صفحه نمایش مخفی است که تنظیمات مختلف روی ان به اسانی انجام می گیرد.

ظرفیت بالا و سبد های انعطاف پذیر 


ظرفشویی ها در اندازه و ظرفیت های مختلفی جهت استفاده برای خانواده های مختلف تولید شده اند و افراد می توانند بر اساس نیاز خود انواع مختلف ان ها را خریداری کنند. این ظرفشویی ال جی در ظرفیت ۱۴ نفره توانایی پاسخگویی به تعداد ظروف زیاد را دارد بنابراین به اسانی نیاز یک خانواده پر جمعیت را برطرف می کند. این ظرفشویی با ظرفیت بالا در مهمانی ها نیز قابل استفاده است و تعداد زیادی از ظروف با ان شستشو داده می شود. برای این محصول تعداد سه سبد با قابلیت جذاب جابجا شدن استفاده شده است. با این ظرفشویی دیگر در قرار دادن ظروف بزرگ و بلند دچار مشکل نخواهید شد و می توان این نوع ظروف را به اسانی در ظرفشویی جهت شستشو فوق العاده قرار داد. سبد بالا این ظرفشویی قابلیت جابجا شدن را دارد و این ویژگی برای قرار دادن اقلامی که در ظرفشویی به سختی جا می شوند بسیار مناسب است. با جابجا کردن این سبد فضای زیادی برای اقلام بزرگ و بلند مانند بطری ها و یا قابلمه و ظروف مختلف ایجاد می شود. یک سبد مخصوص برای این ظرفشویی جهت قرار دادن اقلام کوچک و کارد و چنگال تعبیه شده است. این سبد در صورتی که نیاز نباشد به اسانی بیرون اورده می شود و فضای بیشتری برای سبد بالایی ایجاد می کند.

تمیز کنندگی فوق العاده در تمام قسمت ها


در این ظرفشویی تمام ظروف در هر قسمت به خوبی تمیز می شوند. تکنولوژی QuadWash برای تمیز کنندگی بهتر و سریع تر در این ظرفشویی استفاده شده است. با این قابلیت و به کمک دسته های پخش کننده اب که در تمام قسمت ها به صورت یکسان اب را پخش می کنند و همچنین جت های پر فشار که اب را با سرعت بالا پمپاژ می کنند ظروف بار اول و در اولین چرخه به بهترین شیوه ممکن تمیز می شوند. در این قابلیت تعداد ۴ دسته برای پخش اب استفاده شده است. این دسته ها در جهات مختلف حرکت می کنند و اب را به قسمت ها گوشه و کنار ظرفشویی برای تمیز کنندگی بهتر می رسانند. قابلیت QuadWash تمیز کنندگی قوی و بی نظیری را برای ظروف ایجاد می کند.

 

شستشو با بخار


در ظرفشویی DFB325HD قابلیت های متنوع و فوق العاده ای برای شستن ظروف به صورتی بهتر و تمیز تر استفاده شده است. مهم ترین و جذاب ترین قابلیت در این ظرفشویی شستشو با بخار یا همان تکنولوژی TrueSteam است. در این شستشو از اب فوق العاده گرم و بخار استفاده می شود. اب گرم به عمق ظروف دست می یابد و می تواند شستشو بی نظیری را ارائه دهد و سخت ترین لکه و چربی ها را از بین ببرد. بخار با دما بسیار بالا در این قابلیت می تواند هر گونه لکه را از بین ببرد و شستشو کاملا بهداشتی و تمیز را ارائه دهد. در این قابلیت مصرف اب به صورت چشمگیری و تا حدود ۳۰ درصد کاهش پیدا می کند. قابلیت شستشو با بخار ظروف کاملا بهداشتی را به کاربر تحویل می دهد. این قابلیت برای افرادی که الرژی دارند بسیار مناسب است.

عملکرد بی نظیر ظرفشویی


ویژگی های مختلف این محصول به انجام عملکرد و کارایی بهتر دستگاه کمک می کند قابلیت های مختلف ظرفشویی زندگی را برای کاربران بسیار اسان تر از قبل می کند. خشک کنندگی در این محصول به صورت فوق العاده انجام می شود. بعد از پایان چرخه شستشو درب ظرفشویی به صورت اتوماتیک باز می شود و خشک کنندگی فوق العاده ای برای ظروف ایجاد می شود. با این کار هوا تازه به ظروف می رسد و ظروف با این هوا به صورت کامل و بدون هیچ لکه ای خشک می شوند. چرخه شستشو توربو یا Turbo Cycle برای شستشو ظروف بسیار چرب استفاده می شود. این چرخه ظروف را در کمتر از یک ساعت و به بهترین شیوه ممکن شستشو می دهد. شستشو در دو نقطه با Dual Zone Wash می تواند به صورت همزمان یک شستشو بسیار ارام را برای ظروف ظریف و شستشو سخت و قدرتمندی را برای ظروف سخت مانند قابلمه و ظروف پخت و پز ایجاد کند. در این ظرفشویی با شستشو به وسیله دما بسیار بالا می توانید ظروف کاملا بهداشتی را داشته باشید. در این قابلیت در طول چرخه شستشو دما تا ۸۰ درجه سانتی گراد می رسد و تمیز کنندگی بهینه و کاملا بهداشتی برای ظروف ایجاد می شود.

 

 

موتور قدرتمند با کمترین صدا 


موتور فوق العاده اینورتر دایرکت درایو ال جی به صورتی بسیار قوی با کمترین میزان سرو صدا طراحی شده است. این موتور دارای قطعات متحرک کمتری است که باعث عملکرد بسیار متمرکز دستگاه می شود و همین امر باعث ایجاد کمترین میزان صدا در ظرفشویی می شود. این موتور از نظر صرفه جویی در انرژی بسیار بصرفه است و مصرف انرژی را به صورت چشمگیری در ظرفشویی کاهش می دهد. موتور اینورتر دایرکت درایو فوق العاده با دوام و با کیفیت است به صورتی کمپانی ال جی ان را با ۱۰ سال گارانتی به بازار ارائه داده است.

قابلیت های هوشمند DFB325HD


با فناوری های هوشمند در این ظرفشویی زندگی اسان تری خواهید داشت. تکنولوژی SmartThinQ کاربران را به دنیای جدیدی از اتصالات هوشمند و کارکرد اسان می رساند. با این قابلیت هوشمند کاربران می توانند به وسیله گوشی های هوشمند خود برای ظرفشویی و انجام عملکرد بهتر و متنوع تر ان چرخه های شستشو مختلف مانند شستشو ظروف پخت و پز، مراقبت در شب و ... را دانلود کنند. در این ظرفشویی می توانید روی گوشی هوشمند خود برنامه های مختلف را جهت دسترسی اسان تر شخصی سازی کنید. از قابلیت های هوشمند دیگر این ظرفشویی یاداوری به کاربران برای مراقبت از ظرفشویی با انجام چرخه تمیز کننده ظرفشویی است. این قابلیت بعد از انجام ۳۰ چرخه شستشو ظروف به شما یاداوری می کند تا چرخه شستشو ماشین را اجرا کنید. با استفاده از قابلیت عیب یابی هوشمند یا Smart Diagnosis هر مشکلی در ظرفشویی به وجود اید از طریق گوشی های هوشمند به اسانی و در کمترین زمان حل می شود. این قابلیت به صورت مرحله ای مشکلات ظرفشویی را بر طرف می کند.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
دودی
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
موتور اینورتر بدون تسمه
برنامه بخارشوی
سیستم SmartThinQ
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
استیل
تعداد برنامه اصلی شستشو
10
رده مصرف انرژی
A
میزان مصرف آب
9.6
میزان صدا
41dB
سیستم عیب یابی هوشمند
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
سیستم عیب یابی هوشمند
میانگین مصرف اب
9.6
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
600mm(W) * 850mm(H) * 600mm(D)
ساخت
کره
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha