کولر گازی ال جی 19000 دول اینورتر T3 مدل BMP-19K LG Dual Inverter Air Conditioner T3 19000BTU BMP-19K

کولر گازی ال جی 19000 دول اینورتر T3 مدل BMP-19K
سازنده
ال جی
مدل
BMP-19K
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۱/۱۷۴
شناسه کالا:
1354612439142
تضمین اصالت:

کولر گازی ال جی BMP19K) BMPN19K( یکی از کولر گازی های ال جی است  که با ظرفیت 19 هزار روانه بازار شده است. این کولر گازی دارای ویژگی و قابلیت سرد و گرم می باشد. شما می توانید از این کولر گازی در هر فصلی از سال استفاده کنید. در آن از دول اینورتر استفاده شده است  که مصرف انرژی را کاهش و کارایی سرد کنندگی و یا گرم کنندگی را افزایش داده است. این کولر گازی بینظیر بوده و طراحی زیبایی را هم دارد. انتخاب جهت پرتاب باد برای کاربر زیاد است. می توان به انواعی از روش ها از این کولر گازی استفاده کرد. فرکانس در این کولر گازی 50 هرتز است و برق تک فاز را لازم دارد. رده اب و هوایی این کور گازی T3 می باشد و در رده و شرایط آب و هوایی T1 هم به خوبی برای هردو قابلیت سرد و گرم جواب می دهد. ظرفیت سرمایش آن 18000 بی تی یو و ظرفیت گرمایش آن 20500 بی تی یو می باشد. در زمانی که شما برای سرمایش از کولر گازی 19000 ال جی AMP19K استفاده می کنید نرخ جریان کشی آن 6.7 و زمانی که برای گرمایش استفاده می کنید نرخ جریان کشی برابر با 7.5 است. البته این کولر کازی ال جی یک حداکثر ظرفیت هم دارد که برای سرمایش 23500 و برای گرمایش 23800 بی تی یو است. گاز مبرد و یا گاز سرد کننده در این کولر گازی ال جی r410a می باشد و مقدار گاز در این کولر گازی 1.4 کیلوگرم است. کولر گازی ال جی AMP19K ال جی ساخت تایلند می باشد. در ادامه به مشخصات این کولر گازی بیشتر می پردازیم

کولر گازی bmp19k

رده آب و هوایی T3

 کلاس اب و هوایی برای کولر گازی و یا یخچال فریزر بسیار مهم است. معمولا وسیله های سرمایش دارای یک کلاس شرایط استفاده محیطی هستند. بدون شک اینگونه وسایل در بعضی از شرایط به خوبی جواب نمی دهند و کم کم کارایی خود را از دست می دهند. کولر گازی ال جی AMP19K دارای کلاس اب و هوایی T3 است. این کلاس آب و هوایی به این معنی است که این کولر گازی و یا کمپرسور آن می تواند در اب و هوای گرم و حاره ای هم عملکرد فوق العاده ای را داشته باشد. کمپرسور ال جی AMP19K در دمای 65 درجه و بالاتر هم می تواند بدون کاهش کیفیت عملکرد، کارایی بالایی را به نمایش بگذارد. بعد از این رده و یا کلاس استفاده، رده T2 و T1 را داریم که برای مناطق معتدل و سردسیری مناسب می باشند.


 

تنظیم آمپر جریان با I Control

شما می توانید این کولر گازی را در ظرفیت های مختلفی استفاده کنید. با تنظیم میزان امپر در آن می توان در زمانی که به هوای سرد کمتری نیاز است می توان نرخ جریان را پایین آن آورد. البته ال جی در این ویژگی سه نوع جریان را اتخاذ کرده است که بسته به شرایط می توان از یکی از آن ها استفاده کرد. این ویژگی زمانی اهمیت پیدا می کند که از ژنراتور برای تامین انرژی کولرگازی استفاده می شود. این کولر گازی در اصل برای کشور عراق تولید شده است و به همین دلیل این ویژگی بارز را دارد که قطعا در کشور ما هم با این میزان نوسانات برق کاربردی خواهد بود. 


استفاده از چند واحد اسپلیت

این کولر گازی فوق العاده است. با استفاده از ویژگی تنظیم جریانی که دارد می توان از چند عدد از اسپلیت دیواری در منزل استفاده کرد و هر کدام از آن ها را با I Control تنظیم کرد. شما با کولر گازی ال جی دول اینورتر AMP19K نگرانی بابت جریان و یا جریان کشی کمپرسور را نخواهید داشت. می توان بسته به فضا میزان جریان سه منظوره برای هر واحد اتخاذ کرد. این ویژگی هم موجب کاهش مصرف انرژی می شود و هم کارایی استفاده را افزایش می دهد.

کمپرسور دول اینوتر چیست؟

در کولر گازی های معمولی زمانی که هوای اتاق سرد شد، موتور خاموش شده و برای روشن کردن دوباره ان انرژی زیادی مصرف می شود. اما در کولر گازی دول اینورتر، اینورتر اجازه نمی دهد موتور خاموش شود بلکه دور آن را پایین می اورد و زمانی که لازم باشد دور کمپرسور را بالا می برد. این تنظیم سرعت کار کمپرسور مجب کاهش مصرف انرژی و همچنین کارایی سرد کنندگی بهتر و بیشتر می شود. شما با کولر گازی دول اینورتر ال جی میزان انرژی مصرفی کم و کارایی سرد کنندگی بیشتری را خواهید داشت.

لیست قیمت کولر گازی موجود در فروشگاه مجی کالا
 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
BMP-19K
سری
P
نوع دستگاه
کولر گازی سرد و گرم
ظرفیت BTU/h
18000
نوع کمپرسور
دول اینورتر
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410a
رده مصرف انرژی
A+
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
تایلند
تعداد پنل
تک پنل
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فبلتر بهداشتی
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha