کولر گازی 24000 ال جی دول اینورتر I کنترل مدل BMP-26K LG Dual Inverter I Control Air conditioner 24000 BTU BMP-26K

کولر گازی 24000 ال جی دول اینورتر I کنترل مدل BMP-26K
۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۱۰
بازدید:
۶۳۹
شناسه کالا:
3112314527822
تضمین اصالت:

ال جی بیشتر کولر گازی های خود را با فناوری Dual Inverter  روانه بازار می کند. کولر گازی 24000 ال جی مدل BMP-26K دارای فناوری دول اینورتر می باشد که میزان مصرف انرژی و زمان سردکنندگی را کاهش داده است. در این کولر گازی از کمپرسوری استفاده شده است که می تواند تا دمای 65 درجه سانتیگراد را تحمل کند و به عبارتی رده آب و هوایی T3 را دارد. در آن از کندانسور با پوشش رادیات فوق العاده ای بهره گرفته شده است که به آن Gold Fin می گویند. کولر گازی 24000 ال جی دارای استاندارد IP24 است که متناسب با آن در برابر رطوبت و یا عوامل جوی محافظت می شود. این کولر گازی از دو قسمت تشکیل شده است که اسپلیت دیوار آن دارای طول تقریبا یک متر می باشد. کنداسوری بزرگ در بیرون از فضا نصب می شود. گاز به کار رفته در آن از نوع R410a می باشد و روغن روان کاری آن ترکیبی سنتتیکی دارد. 

ال جی در این کولر گازی از کنداسور با پوشش طلایی یا Gold Fin استفاده کرده است و از طرفی استاندارد IP24 را دارد. این دو ویژگی در کولر گازی ال جی از کندانسور و موتور در برابر نفوذ آب و یا عوامل جوی محافظت می کنند.

 

ویژگی I Control  در کولر گازی ال جی 24000

این قابلیت فوق العاده کاربردی می باشد. در زمانی که جریان برق با کاهش ولتاژ مواجه می شود، کولر گازی ال جی می تواند به فرایند سرد کنندگی خود ادامه دهد. این کولر گازی می تواند با آمپر و یا جریان کشی 8 و 6 و حتی 4 آمپر هم کار کند.  شما می توانید چند اسپلیت از این کولر گازی را در منزل استفاده کنید و خود میزان آپر آن ها را تنظیم کنید . با این ویژگی میزان مصرف انرژی هم کم شده و هر اتاق با توجه به نیاز کاربر سرد خواهد شد.

ویژگی Dual Inverter در کولر گازی ال جی 24000

اینورتر می تواند کارایی زیادی را داشته باشد. از یک طرف می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد و از طرفی دیگر یک نوع ایمنی به حساب می اید. در این کولر گازی زمان سرد کنندگی و میزان مصرف انرژی بسیار کم است به گونه ای که نسبت به کولر گازی بدون این تکنولوژی 60 درصد تفاوت وجود دارد.زمانی که هوای داخل اتاق سرد شد دیگر کولر گازی خاموش نشده و بلکه دور آن کاهش می یابد. زمانی که موتور از حالت سکون شروع به کار کند میزان مصرف انرژی بالایی را خواهد داشت اما در این کولر گازی موتور به استثنای زمان روشن شدن اولیه هیچگاه از حالت سکون شروع ب حرکت نمی کند. 

کمپرسور و رده آب و هوایی
 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha